مغلوب ساختن پیشی جستن بر تجارت میان هند و تابعیت قانون تظاهرات

دهلی نو

دفاع از میزبان که باران او با نمایش با شکوه و تجمل رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رد شنبه به صحبت کردن علنی در برابر یک بحث جدید هندی قانون تابعیت تحت فشار قرار دادند توسط نارندرا نخست وزیر است که موجب مرگبار اعتراض به تبعیض علیه مسلمانان است.

خواسته در مورد قانون یک روز پس از خشونت در پایتخت هند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: “من نمی خواهم به بحث در مورد آن. من می خواهم به ترک که به هند است.”

جدید, فوران خشونت در پایتخت هند روز سه شنبه یک روز پس از حداقل هفت نفر از جمله یک افسر پلیس کشته و بیش از 100 نفر دیگر مجروح شده اند در درگیری بین صدها نفر از حامیان و مخالفان دولت جدید شهروندی, قانون, پلیس گفت:.

هند شده است را برای تظاهرات پس از مجلس جدید قانون تابعیت در دسامبر فراهم می کند که سریع تابعیت برای برخی از متولد اقلیت های مذهبی اما نه مسلمانان.

منتقدان می گویند این کشور در حال حرکت به سمت یک مذهبی آزمون شهروندی. در یک تجمع در احمدآباد پس از آقای تهمت ورود در دوشنبه رئیس جمهور ستایش تاریخ هند از تحمل مذهبی گفت: بسیاری از ادیان “عبادت در کنار هم در هماهنگی است.”

پس از انتخابات سال گذشته دست آقای مودی و Bharatiya Janata Party مدت دیگری در قدرت بسیاری از سرخپوستان می ترسید حیات اجتماعی خشونت در سراسر این کشور برانگیخته شده توسط هندو triumphalism و مسلمان ناامیدی به گفته نیویورک تایمز. تا به حال بسیاری از تظاهرات صلح آمیز باقی مانده.

مسلمانان هند که نگاه کرده بود در ناامیدی در پیروزی پس از پیروزی برای آقای مودی ملی هندو پایه بودند گالوانیزه با قانون جدید برای نشان دادن پیوست توسط فعالان حقوق بشر و دانشگاهیان و کسانی که نگران کشور, جهت, نیویورک تایمز گزارش داد.

سه شنبه عصبانی گروهی از هندوها حمل pickaxes آهن و میله پرسه می زدند Bhajanpur منطقه از شمال شرقی دهلی نو فریاد میاد به هندو, خدایان و الهه ها به عنوان آنها سنگ پرتاب می کردند در یک گروه رقیب عمدتا مسلمانان که مخالف قانون جدید است. پلیس با شلیک گاز اشک آور برای متفرق کردن دو گروه که عقب نشینی به دو طرف بزرگراه به گفته آسوشیتد پرس.

دود سیاه به آسمان افزایش یافت پس از معترضان میوه و سبزی در مغازه ها و یک مسلمان حرم در آتش شاهدان گفته آسوشیتد پرس.

درگیری رخ داده است به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مذاکرات با آقای مودی در دومین روز از سفر به هند است.

آقای ترامپ صرف شنبه ملاقات با آقای مودی و ظهور گفت که او خوش بینانه در مورد چشم انداز در نهایت تکمیل یک معامله تجاری با هند با وجود حرکت توسط هر دو طرف است که ایجاد شک و تردید در مورد توانایی رسیدن به یک توافق است. او از ارائه جزئیات در مورد آنچه که مورد بحث قرار گرفت.

“تیم ما را ساخته اند پیشرفت فوق العاده ای در جامع توافقنامه تجارت و من خوشبین هستم که ما می تواند رسیدن به یک معامله خواهد شد که از اهمیت زیادی برای هر دو کشور” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. او گفت که اگر یک معامله اتفاق می افتد به احتمال زیاد خواهد شد “نسبت به پایان سال است.”

دو کشور درگیر شده اند در یک تجارت بن بست از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال تعرفه ها در هند فولاد و آلومینیوم-صادرات. هند در پاسخ با مجازات های بیشتری در آمریکا محصولات کشاورزی و محدودیت در دستگاه های پزشکی و سبب شد که ایالات متحده به هند از آن چندین دهه ترجیحات تجاری.

آقای مودی دولت تا به حال طراحی شده آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک تظاهرات در هند در حال افزایش قد در صحنه جهانی به دنبال به نوبه خود صفحه در ماه از تظاهرات خیابانی علیه آقای مودی که برگزار شد گفت: با هدف حفظ هند را بنیاد به عنوان یک سکولار دموکراسی در این صورت آنچه آنها را به عنوان تلاش های آقای مودی و متحدان خود را برای تبدیل هند به یک هندو دولت با توجه به نیویورک تایمز.

این افسر پلیس که نمی خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به صحبت با خبرنگاران گفت: وضعیت متشنج اما تحت کنترل است. پلیس و نیروهای شبه نظامی فرستاده تشویقها برای سرکوب این درگیری با توجه به آسوشیتد پرس.

به دهلی نو کانال خبری تلویزیونی گفت: بیش از 100 نفر در درگیری های پس از دوشنبه. سخنگوی پلیس Anil Kumar تایید هفت مرگ در دوشنبه اما گفت که او نمی باید تعداد زیادی از مردم مجروح در روز سه شنبه خشونت است.

همچنین دوشنبه هندو ناسیونالیست و کمونیست گروه برگزار طرفدار و ضد آمریکا تظاهرات خیابانی در پایتخت.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. مواد از نیویورک تایمز در این گزارش است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im