مغلوب ساختن پیشی جستن فلین و کوه در می رم اسکریپت در روسیه

با Mueller گزارش بیش از یک سال و 2020 انتخابات ریاست جمهوری بلندی رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای راه اندازی یک هماهنگ تلاش برای تضعیف پایه و اساس از روسیه پروب و سیمان در تاریخ یک جایگزین دید از تحقیقات به عنوان یک underhanded اعتصاب در برابر ریاست جمهوری خود.

رئیس جمهور تهمت را تکرار توییتهایی دربارهی “Obamagate” – یک مبهم و بی اساس اتهام که سلف او هماهنگ جاسوسی توطئه در بخشی از این تلاش است. مرکزی به آن روایت حماسه از مایکل فلین مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی که التماس گناه به دروغ به اف بی آی در طول مولر بررسی است.

تحت دادستان کل لایحه بر وزارت دادگستری به تازگی اعلام کرد که می خواهد به رها کردن آن پرونده آقای فلین فوق العاده ای حرکت می کند با توجه به اینکه خود دادستان است که در اصل ،

به هواداران خود آقای فلین خوب آمریکایی که تحت درمان قرار گرفت به شدت توسط قدرتمند overzealous دادستان فدرال. به منتقدان اقدامات خود را مطرح واضح نگرانی های امنیت ملی و دروغ او گفت: در مورد آنها تا به حال عواقب جدی است.

“[آقای ترامپ] می خواهد به نوبه خود از این رسوایی در برابر شاکیان. … Translate this خود را به عنوان قربانی و نه تبه کار می گوید:” دانشگاه پرینستون و استاد تاریخ سیاسی جولیان Zelizer یک ایمیل به در.

از ابتدا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاهده روسيه امر به عنوان یک حمله با هدف او.

در ماه دسامبر سال 2016 پس از آن زمانی که رئیس جمهور باراک اوباما اخراج دیپلمات های روسیه در پاسخ به مسکو را به دخالت در ایالات متحده آمریکا, انتخابات, رئیس جمهور منتخب تهمت شخصا احساس تحقیر شده میبیند با توجه به اولین رئیس ستاد Reince Priebus.

“رئیس جمهور منتخب بازدید از تحریم به عنوان تلاش دولت اوباما برای شرمسار او delegitimizing انتخابات خود را” آقای Priebus از محققان گفت: به صورت ویژه مشاور رابرت مولر به گفته آقای مولر را گزارش نهایی.

در حال حاضر با مولر گزارش بیش از یک سال و دیگری انتخابات بلندی رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای راه اندازی یک هماهنگ تلاش برای تضعیف پایه و اساس از روسیه پروب و سیمان در تاریخچه چشم انداز خود را از این تحقیقات به عنوان یک underhanded اعتصاب در برابر ریاست جمهوری خود.

رئیس جمهور تهمت را تکرار توییتهایی دربارهی “Obamagate” – یک مبهم و بی اساس اتهام که سلف او هماهنگ جاسوسی توطئه در بخشی از این تلاش است. مرکزی به آن روایت حماسه از مایکل فلین مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی که التماس گناه به دروغ به اف بی آی در طول مولر بررسی است.

تحت دادستان کل لایحه بر وزارت دادگستری به تازگی اعلام کرد که می خواهد به رها کردن آن پرونده آقای فلین فوق العاده ای حرکت می کند با توجه به اینکه خود دادستان است که در اصل ، رئیس جمهور مورد ستایش قرار داد شده این تصمیم به عنوان “عدالت” و اثبات این که کل روسیه بررسی شد نازک به عنوان بافت چیزی جز یک طرح از “دولت عمیق.”

“او می خواهد به نوبه خود از این رسوایی در برابر شاکیان. … Translate this خود را به عنوان قربانی و نه تبه کار می گوید:” دانشگاه پرینستون و استاد تاریخ سیاسی جولیان Zelizer یک ایمیل به در.

این مولر, گزارش, یک سال بعد

در ماه های اخیر رئیس جمهور تهمت به نظر می رسد تبدیل شده اند تا حجم در موضوع روسیه است. منتقدان می گویند آن است که تلاش برای منحرف کردن توجه از دولت خود را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر. قبل از 8:45 صبح روز چهارشنبه به عنوان مثال رئیس جمهور توییتی هشت بار در مورد “Obamagate-” و پنج بار در مورد مایکل فلین. او توییتی تنها یک بار در مورد یک COVID-19 مرتبط با موضوع.

آقای مولر را گزارش نهایی صادر شده در مارس 2019 به این نتیجه رسید که دولت روسیه بر این باور آن را بهره مندی از یک مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری کار می کرد و به امن که نتیجه. آیا ایجاد که تهمت کمپین اعضای توطئه و یا هماهنگ با روسیه در تلاش است.

در ضمن مولر محققان گفت که با توجه به حقایق و قابل قانوني آنها نمی تواند می گویند که رئیس جمهور تهمت مرتکب نشده انسداد عدالت در طول پروب.

“در حالی که این گزارش نمی توان نتیجه گرفت که رئیس جمهور مرتکب جرم آن را نیز نمی تبرئه او و” مولر گزارش می گوید.

در ماه های بعد این گزارش انتشار رئيس جمهور تهمت اصرار داشت که آن را به مبلغ کامل exoneration. اخیرا او تحت فشار قرار دادند تا این ایده که واقعی جنایی توطئه در میان محققان. به عنوان حمایت از او با اشاره به آیات در مورد مشکلات در اولین روز از FBI در روسیه کاوشگر از جمله جدی خطاها و حذفیات در سری برنامه های کاربردی برای نظارت سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین aide.

بالا مقامات دولت باید تکرار نگرانی های خود را. دادستان کل بر بوده است به خصوص حمایت شده است.

“من فکر می کنم رئیس جمهور است و حق را به نا امید چون من فکر می کنم آنچه اتفاق افتاده است او را به یکی از بزرگترین travesties در تاریخ آمریکا” آقای Barr گفت: در آوریل مصاحبه با فاکس نیوز.

در آوریل 2019 آقای Barr شنود گذاشته ایالات متحده وکیل جان دورهام به بررسی روزهای اولیه از روسیه پروب و در خصوص این که آیا وجود دارد هر ناشایستگی در تحقیقات. آقای دورهام را بررسی تا حد زیادی اقدام در راز.

در ماه آوریل سال جاری آقای Barr گفت که او انتظار ندارد وزارت دادگستری خواهد باز تحقیقات جنایی را به رئیس جمهور اوباما و یا معاون رئیس جمهور جو بایدن در این زمینه است. برخی از منتقدان تفسیر این بیانیه به عنوان یک ضمنی و ملامت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را “Obamagate!” توییتهایی. خود رئيس جمهور گفت: “شگفت زده شد” توسط آقای Barr سخن گفتن.

اما آقای دورهام در عین حال ممکن است به ارمغان بیاورد جنایی کیفرخواست از نوعی مرتبط با افتتاح اف بی آی “Crossfire طوفان” کاوشگر به تهمت کمپین و روسیه اشاره کرد رایان گودمن سابق وزارت دفاع وکیل در فقط امنیت قطعه در مه 15.

به ویژه این امکان وجود دارد که او می تواند شناسایی یک مقام ارشد سابق که به بیرون درز به خبرنگار واشنگتن پست طبقه بندی شده رهگیری از دسامبر. 29, 2016, تماس تلفنی بین آقای فلین و سفیر روسیه سرگئی Kislyak.

نشت جدی بود افشای مواد طبقه بندی شده فاش کردن جزئیات یک تماس تلفنی در قلب این پرونده آقای فلین و تهمت منتقدان را سخت و زمان انتقاد کیفرخواست. در همان زمان, به همین دلیل در حال حاضر ؟

“حتی اگر وجود دارد سوء جنایی مربوط به نشت به رسانه ها بیش از سه سال پیش از خود بپرسید که چرا این تحقیقات فقط اتفاق می افتد به حرارت بالا در حال حاضر به عنوان ما وارد انتخابات?” می نویسد: آقای گودمن.

فلین حماسه

هر Durham, بررسی, تولید, حوادث, برخورد با آقای فلین و حقوقی مورد می تواند به خوبی حفظ مولر پروب و روسیه و رئیس جمهور تهمت تلاش برای تلنگر روایت در سرفصل برای سال آمده است.

کارولین Kaster/AP/فایل

مایکل فلین و سپس مشاور امنیت ملی صحبت می کند در اخبار روزانه مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن Feb. 1, 2017.

به هواداران خود آقای فلین خوب آمریکایی که تحت درمان قرار گرفت به شدت توسط قدرتمند overzealous دادستان فدرال. به منتقدان اقدامات خود را مطرح آشکار جدی نگرانی های امنیت ملی و دروغ او گفت: در مورد آنها تا به حال عواقب جدی است.

آقای فلین سابق ارتش ستوان کلی و اولیه بود و مشتاق حامی آقای تهمت انتخابات ریاست جمهوری و پاداش داده شد با آلو شغل مشاور امنیت ملی.

او تنها 24 روز به طول انجامید یک رکورد کوتاهترین زمان تصدی در این کار است. رئیس جمهور تهمت او را اخراج ذیل آیات است که او گمراه معاون رئیس جمهور مایک پنس و دیگر مقامات بالا در مورد ماهیت ارتباطات در طول انتقال ریاست جمهوری با سفیر روسیه Kislyak.

در دسامبر 2017 او التماس کرد گناه به اظهارات نادرست به اف بی آی و توافق کردند به همکاری با آقای مولر را بررسی است. خواسته توسط عوامل که آیا او تا به حال صحبت در مورد تحریم های ایالات متحده با سفیر Kislyak و خواست خویشتن داری آقای فلین گفت: هیچ. اما عوامل بهتر می دانستند که آنها تا به حال متن FBI wiretaps از فلین-Kislyak مکالمات.

آقای فلین خود را تکرار کرد گناه قبل از یک قاضی فدرال در ماه دسامبر سال 2018 است. سپس در ماه ژانویه سال 2020 از او خواست برای خروج این ادعا در میان چیزهای دیگر که او شده بود “فریب خورده” به اعتراف به خطا.

در اوایل این ماه وزارت دادگستری ناگهان معکوس دوره و ثبت حرکت به اخراج در مورد قاضی فدرال مورچه سالیوان. در اصل دادستان گفت که از نظر اف بی آی تحقیقات به آقای فلین فعالیت های خود نهفته است مهم نیست.

عامل سوال “بود untethered میکنند و غیر قابل توجیه توسط اف بی آی را ضد جاسوسی رسیدگی به آقای فلین” نوشته تیموتی شیا اقدام آمریکا وکیل در واشنگتن در حرکت به رد اتهامات عنوان شده علیه.

اما قاضی سالیوان به نظر می رسد در هیچ عجله به انجام آن است. او خواسته است برای خارج از گروه فایل اچ-of-the-دادگاه حقوقی دادخواستها در مورد این پرونده برای او در نظر گرفت و مقرر بازنشسته ایالات متحده در منطقه قاضی جان Gleeson به ارائه استدلال در برابر حرکت به اخراج.

در پاسخ آقای فلین وکلا رفت و بیش قاضی سالیوان ، آنها خواسته ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای سی به سفارش مورد را رد کرد. به جای یک دادگاه تجدید نظر پنل دستور قاضی سالیوان به توضیح خود را ظرف مدت 10 روز. قاضی سالیوان به استخدام خود وکیل به راهنمای او را از طریق قانونی باتلاق.

این ظروف سرباز یا مسافر ؟ بله – اما آن را به یک ظرف غذا با مهم و پیچیده جدایی-از-قدرت مفاهیم می گوید: باربارا McQuade سابق آمریکا وکیل و دانشگاه میشیگان قانون استاد.

“معمولا این است که قوه مجریه می شود که به تصمیم می گیرید که آیا به تعقیب و دادگاه نقش بسیار محدود نقش می گوید:” خانم McQuade. “اما در اینجا که در آن وجود دارد برخی از نگرانی در مورد محاسن حرکت به اخراج منطقه قضاوت کاملا درستی می خواهد به مطمئن شوید که او نه یک حزب به فساد است.”

شخصی نگرانی

منتقدان از تلاش برای اخراج فلین مورد می گویند وزارت دادگستری به مدت طولانی شناخته شده جزئیات اطراف FBI مصاحبه در سوال و تنها چیزی که تغییر کرده است از آقای فلین التماس گناه است و رهبری از وزارت دادگستری.

علاوه بر این آقای فلین شده است و رقم شخصی نگرانی برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن آنها اشاره می کنند.

در اوایل فوریه سال 2017, مدت کوتاهی پس از آقای فلین اخراج رئیس جمهور پاک دفتر بیضی به یک در یک بحث با آن-FBI مدیر James Comey.

“من امیدوارم که شما می توانید راه خود را به اجازه دادن به این رفتن به اجازه فلین بروید. او یک پسر خوب” رئیس جمهور تهمت و گفت: به رئیس FBI با توجه به مولر گزارش.

بعد که ماه رئیس جمهور تهمت خواسته خود را رئیس ستاد آقای Priebus برای رسیدن به آقای فلین و اجازه دهید او را می دانم که رئیس جمهور هنوز هم در مورد او مراقبت. آقای Priebus به نام آقای فلین و گفت که او فقط چک کردن در و که آقای فلین بود “آمریکا قهرمان است.”

“Priebus فکر رئیس جمهور نمی خواهید فلین گفت: چیزهای بد در مورد او و” مولر گزارش می گوید.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>