جودی شلتون چپ و کریستوفر والر درهمین فدرال ریزرو حکام در مجلس سنا تایید شنوایی در ماه فوریه است.

عکس: اندرو Harrer/مهر نیوز

واشنگتن—یک بحث مغلوب ساختن پیشی جستن اداره مهاجرت فدرال رزرو سیاست ساخت تخته پاک یک مانع عمده در مسیر خود را به تایید سهشنبه پس از یک کلکسیون رای به حمایت از انتخاب است.

از نامزدی جودی شلتون یک مشاور اقتصادی آقای تهمت 2016 ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی برای فدرال ریزرو حکام تصویب شد توسط کمیته بانکی سنای در خط یک حزب رای با وجود اعتراض از دموکرات ها. بعدی و نهایی متوقف خواهد شد تایید رای در سنا طبقه.

سناتورها در این پنل همچنین رای دادند 18-7 برای پیشبرد نامزدی سنت لوئیس فدرال رزرو مدیر تحقیقات کریستوفر والر برای پر کردن جای خالی باقی مانده در بانک مرکزی این کشور هفت عضو هیئت مدیره در واشنگتن است.

فدرال رزرو تخته, بازی های برگزار شده است به خصوص نقش مهمی در مبارزه با اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر. بزرگتر کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو که شامل فرمانداران به علاوه پنج بانک منطقه ای رئیس جمهور رای در نرخ بهره تصمیم گیری. اما از آن است که هیئت مدیره است که تصمیم می گیرد در اورژانس برنامه های وام دهی بانک فدرال ایجاد کرده است به قرض دادن به شرکت های شهرها و ایالات متحده پس از بحران آغاز شد.

خانم شلتون شده است دیرین طرفدار بازگشت به استاندارد طلا که محدود کردن تغذیه توانایی تاثیر بر تورم و اشتغال و تصدیق میکند که دیدگاه های خود را در خارج از جریان اصلی اقتصاد است.

قبل از coronavirus همه گیر و مربوط به رکود اقتصادی مجبور بانک مرکزی به کاهش نرخ بهره به نزدیک صفر و از بند باز کردن یک موج از اقدامات برای حمایت از اقتصاد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به طور منظم مورد رئیس بانک فدرال جروم پاول برای نگه داشتن هزینه های استقراض در نظر او بیش از حد بالا است.

خانم شلتون پشتیبانی آقای تهمت خواستار کاهش نرخ زودتر پس از انتقاد از تغذیه برای نگه داشتن نرخ های بیش از حد کم در طول دوره تصدی رئیس جمهور اوباما.

دموکرات ها نگران بودند که خانم شلتون تغییر دیدگاه ها در نرخ بهره شد نشانه آن است که او نمی خواهد تصمیم بگیرد سیاست مستقل از ملاحظات سیاسی اگر او برای پیوستن به هیئت مدیره.

پس او را تایید شنوایی در کمیته بانکی را در ماه فوریه سه سناتور جمهوریخواه—پت Toomey پنسیلوانیا, ریچارد شلبی ایالت آلاباما جان کندی از لوئیزیانا—تا به حال ابراز شک و تردید در مورد خانم شلتون را استعداد برای تغذیه هیئت مدیره.

“هیچ کس می خواهد کسی در فدرال رزرو است که یک fatal attraction به ایده های دیوانه” آقای کندی گفت: پس از شنیدن. “در حال حاضر من نمی گویم که این مورد در اینجا بود که مرتب از دیالکتیک در جریان است.”

آقایان Toomey و شلبی بعد گفت: آنها آماده بودند تا حمایت خود را از نامزدی. اما کاخ سفید امن آقای کندی رای تنها به تازگی اجازه داده است که کمیته بانکی به برنامه رای در اوایل این ماه.

مرتبط

  • بانکی سنای پانل به نظر می رسد برای پیشبرد مغلوب ساختن پیشی جستن تغذیه نامزد (جولای 10)
  • مسیر تایید ابعاد برای تغذیه نامزد جمهوری خواه پس از اعتراض (Feb. 13)
  • جودی شلتون یک Goldbug که خم به جا مغلوب ساختن پیشی جستن (4 ژوئیه سال 2019)
  • جودی شلتون در کلمات خود (جولای 2, 2019)
  • کریستوفر والر جودی شلتون در حال مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین میدارد برای تغذیه هیئت مدیره (2 ژوئیه 2019)

“من زمان زیادی را صرف خواندن بسیاری از دکتر شلتون آثار” آقای کندی به خبرنگاران گفت: روز شنبه. “معیارهای من برای قضاوت در مورد هر فدرال رزرو نامزد است: آیا نامزد باید فکری بلند برای انجام این کار ؟ و شماره 2 خواهد آنها مستقل? و او هر دو از آن راضی بودند.”

آقای کندی اضافه کرد که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R., Ky.) به احتمال زیاد “حرکت نامزدی خیلی سریع” و پس از او تایید شده توسط کمیته بانکی.

یک سخنگوی آقای کندی کاهش یافته است به می گویند که از خانم شلتون نوشته سناتور خوانده بود و یا زمانی که.

تمام 12 از دموکرات ها در بانکداری پنل امضا نامه ای به این کمیته رئیس دیابت مایک Crapo (R., آیداهو) در این ماه برای درخواست یک جلسه جدید.

در فوریه جلسه خانم شلتون در پاسخ به یک سوال در مورد چگونه او می خواهم رسیدگی به افزایش نرخ بیکاری به 6.5 درصد از رقم 3.5% گفت: در ابتدا “این سخت است تصور کنید که وضعیت است.” او سپس گفت که او ممکن است “بسیار اکراه” حمایت از خرید دارایی توسط بانک مرکزی—اندازه گیری او بارها مورد انتقاد پس از آن به اجرا در 2007-09 رکود است.

پس از آن نرخ بیکاری افزایش یافته است به عنوان بالا به عنوان 14.7 درصد در ماه آوریل است. فدرال رزرو انداخته تریلیون دلار در خرید دارایی ها و دیگر اقدامات فوق العاده است که اقتصاددانان می گویند نقش مهمی را در برقراری ثبات در بازارهای اعتباری و رفع تمام عیار بحران مالی است.

“فدرال رزرو استقلال و ثبات ماده و حتی بیشتر در طول یک بحران مانند یکی از ما رو امروز” سناتور. Sherrod قهوه ای از اوهایو, رتبه بندی دموکرات در کمیته امور بانکی گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

نوشتن به پل Kiernan در paul.kiernan@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de