مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور پیش نویس می تواند به دنبال محدود کردن حمایت های اجتماعی-رسانه های

رئیس جمهور تهمت توییتی شنبه که جمهوری خواهان احساس اجتماعی-رسانه های عامل در تلاش بودند به ‘کاملا سکوت’ محافظه کاران است.

عکس: الیور Contreras/مهر نیوز

واشنگتن—یک پیش نویس یک فرمان اجرایی رئیس جمهور تهمت است که انتظار می رود به ثبت نام در روز پنج شنبه به دنبال محدود کردن گسترده حمایت قانونی که قانون فدرال در حال حاضر فراهم می کند اجتماعی-رسانه ها و دیگر سیستم عامل های آنلاین به گفته افراد آشنا با این پیش نویس است.

این پیش نویس به منظور آن را آسان تر برای تنظیم کننده فدرال برای نگه داشتن شرکت های مانند Twitter و Facebook مسئول مهار کاربران گفتار به عنوان مثال با تعلیق حساب خود را و یا حذف پست های خود را به مردم گفت.

پیش نویس نیست و در عین حال تکمیل و منوط به تغییر مردم گفت. می آید پس از توییتر روز سه شنبه نقل مکان کرد و برای اولین بار به درخواست یک واقعیت-چک کردن توجه به توییت توسط رئیس جمهور در موضوع تقلب انتخابات. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه این شرکت را متهم به خفقان آزادی بیان و قول داد به اقدام است.

منظور اجرایی را مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تهاجمی ترین تلاش برای اقدام علیه اجتماعی-شرکت های رسانه ای که رئیس جمهور است و تهدید به انجام این کار برای سال بوده است. سفارش نیز به احتمال زیاد در دادگاه به چالش کشیده ،

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر.

به عنوان پیش نویس کاخ سفید به منظور به دنبال تغییر شکل راه است که تنظیم کننده فدرال نمایش توییتر و دیگر شبکه های اجتماعی-شرکت های رسانه ای—و نه به عنوان میزبان سخنرانی بلکه به عنوان انحصارات که شاهد میلیون ها نفر از آمریکایی ها تجربیات روزانه در سیستم عامل خود را با توجه به یکی از مردم است. آن را نیز می تواند ذخیره کردن مقدمات برای درمان آنها را به مربع که در آن افراد متمم اول قانون اساسی حقوق محافظت شده است. به منظور پیش نویس است گسترده در حوزه مردم گفت.

فعلی فدرال حمایت های حقوقی و اجتماعی-شرکت های رسانه ای بودند تصویب شده توسط کنگره در بخش 230 1996 ارتباطات نجابت عمل می کنند. که قانون به شرکت های آنلاین گسترده مصونیت از مسئولیت خود اقدامات کاربران و همچنین عرض جغرافیایی گسترده ای به پلیس محتوا در سایت خود. منتقدان در سراسر طیف سیاسی استدلال کرده اند که این قانون در حال حاضر فراهم می کند با تکنولوژی غول های بیش از حد قدرت.

در اصل پیش نویس کاخ سفید نظم را به این صورت که شرکت های فن آوری باید خود را از دست دادن بخش 230 حفاظت اگر آنها اقدام به تبعیض علیه کاربران و یا محدود کردن دسترسی به یک پلت فرم بدون ارائه یک دادرسی عادلانه و یا در راه است که نمی املای در پلت فرم را از نظر خدمات به مردم گفت.

سفارش مستقیم خواهد بود وزارت بازرگانی به درخواست کمیسیون فدرال ارتباطات برای راه اندازی یک قانون اقدام به روشن شدن محدوده بخش 230 مردم گفت.

تنظیم کننده فدرال از جمله کمیسیون تجارت فدرال نیز تقویت خواهد یک موجود آنلاین تعصب ابزار گزارش دولت زودتر راه اندازی شود. FTC می تواند شروع به اجرای اقدام علیه شرکت هایی که محدود کردن کاربران در سخنرانی در یک شیوه ای نیست که به طور کامل فاش شده در شرایط استفاده از خدمات. و آژانس های فدرال خواهد بود کارگردانی خود را به بررسی تبلیغات عقد قرارداد با شرکت هایی که درگیر در گفتار سانسور.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت بحث شده است منظور اجرایی در اشکال مختلف از سال 2018 به عنوان رئیس جمهور رشد به طور فزاینده ای نا امید با شرکت های فن آوری افراد آشنا با مباحث گفت. در هفته های اخیر کسانی که بحث را برداشت تا دوباره. در اواسط ماه مه آقای ترامپ توییتی که “چپ رادیکال” بود و در “کل فرماندهی و کنترل” از Facebook, Instagram, Twitter و Google و گفت: دولت بود و “کار برای درمان این وضعیت غیر قانونی است.”

نوشتن به John D. مک کینون در [email protected] و ربکا Ballhaus در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>