رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه پیشنهادی شامل کاهش هزینه های که در حال مبهم و یا بعید است که به پیشرفت در کنگره کارشناسان می گویند.

عکس: الکس براندون/آسوشیتد پرس

واشنگتن—مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد بودجه پروژه های فدرال کسری خواهد بود به نصف کاهش دهد به عنوان یک سهم از اقتصاد تا سال 2024 و نیم دوباره با 2029. در حالی که مقامات کاخ سفید می گویند آنها جدی در مورد تحقق رئیس جمهور تهمت قول به کاهش تورم و کسری بودجه, کارشناسان می گویند پیش بینی ساخته شده در سوال فرض کنید.

این $4.8 تریلیون دلار بودجه برای سال مالی 2021 منتشر شده در دوشنبه, فرض می شود که رشد اقتصادی خواهد بود قوی تر از بسیاری از پیش بینی پروژه. به آمار آن اهداف بودجه شامل کاهش مالیات دولت ممکن است پیشنهاد بعد و شامل کاهش هزینه های که در حال مبهم بعید به پیشرفت در کنگره یا هر دو.

“بسیاری از سیاست های خاص معنی دار هستند اما به طور کلی اعداد تا حد زیادی ساختگی گفت: مارک Goldwein, معاون ارشد رئیس جمهور در کمیته مسئول بودجه فدرال یک گروه است که به نفع کاهش کسری بودجه.

کاخ سفید بودجه مقامات و متحدان می گویند این پیشنهاد نشان می دهد که تعهد به مقابله با شکاف بودجه سال آینده است که آن را حق اولین تمرکز بر سیاست های, مانند مالیات و مقررات است که آنها می گویند که افزایش رشد.

“ما در یک موقعیت قوی تری برای رویارویی با کسری بودجه و آدرس صرف که راننده واقعی از بدهی های ما” گفت: کوین بردی (R., Texas) بالا جمهوریخواه از خانه راه و روش کمیته.

در مجموع این طرح به افزایش هزینه های نظامی 0.3% به $740.5 میلیارد دلار برای سال مالی 2021 آغاز می شود که Oct. 1 و آن را پایین تر nondefense صرف 5 ٪ به $590 میلیارد.

دموکرات روز دوشنبه هشدار داد در مورد پتانسیل آسیب رساندن به خانواده ها و جوامع است که تکیه بر برنامه های فدرال و گفت: تهمت و کاهش مالیات و افزایش کسری بودجه.

عمده عناصر طرح بودجه بعید است برای تبدیل شدن به قانون به عنوان دموکرات ها کنترل خانه و گذراندن لوایح در حزب جمهوری خواه به رهبری سنا نیاز از حمایت هر دو حزب.

مربوط تصویری

در سومین ایالت متحده آمریکا, رئیس جمهور تهمت زده خوش بین, توجه داشته باشید, شعار دستاوردهای اقتصادی از جمله افزایش دستمزد و کاهش بیکاری است. عکس: گتی ایماژ

کاخ سفید به مقدار بودجه برای یک سال مالی طرح برای شروع یک پتانسیل دوره دوم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آن را به احتمال زیاد به عنوان یک پایه و اساس برای مبارزات انتخاباتی خود پیام. در سال 2016 آقای ترامپ متعهد به از بین بردن بدهی در هشت سال است. در عوض با توجه به کاهش مالیات و افزایش هزینه ها او امضا و به قانون او به ریاست بیش از یک افزایش در جوهر قرمز.

برای دهه های آینده دولت پروژه های $50.7 تریلیون در فدرال درآمد. که 7 درصد بیشتر از یک دفتر بودجه کنگره پیش بینی که فرض بر این است که کاهش مالیات به تصویب رسید در سال 2017 منقضی خواهد شد در سال 2025 به عنوان برنامه ریزی شده افزایش درآمد است. دولت پیشنهاد فرض بر این است که کسانی که کاهش مالیات به جای تمدید خواهد شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طرح بودجه تولید این ارقام با فرض واقعی سالانه تولید ناخالص داخلی افزایش خواهد 3.1% در سال 2020—در مقایسه با سه ماهه چهارم به سه ماهه چهارم سال 2019—اگر آن طرح در حال تصویب رسید. آن را می بیند رشد فرو بردن کمی به 3 درصد در سال 2021 و اقامت در نزدیکی وجود دارد از طریق پایان دهه آینده.

مستقل پیش بینی نیست به عنوان خوش بینانه است. فدرال رزرو آمریکا در ماه دسامبر پیش بینی رشد تولید ناخالص داخلی از 2 درصد در سال 2020 و 1.9 درصد در سال 2021 که در آن مقامات آن را ببینید اقامت بیش از مدت طولانی. CBO در ماه گذشته گفت که انتظار دارد تولید ناخالص داخلی به افزایش 2.2 درصد در سال جاری و 1.8 درصد در سال 2021.

وجود ندارد و این رشد فرضیات بدهی تحت آقای تهمت بودجه خواهد بود $4.5 تریلیون بالاتر در سال 2030 را افزایش به حدود 89 درصد به عنوان سهم تولید اقتصادی به جای کاهش به 66 درصد به عنوان پروژه های دولت با توجه به برآورد از کمیته مسئول بودجه فدرال.

“این فوق العاده به آرزوی 3 درصد رشد دائمی اما پایگاه های دراز مدت بودجه که انتظار خطرناک است” گفت: برایان Riedl, ارشد محافظه کار منهتن موسسه. “ما نباید فرض کنیم یک نرخ رشد اقتصادی که اکثریت قریب به اتفاق اقتصاددانان را در نظر نمی واقع بینانه است.”

و در حالی که این بودجه شامل یک دور از کاهش مالیات آن را نادیده دو دیگر پتانسیل کاهش است. با ترک آن را دولت می سازد درآمد نگاه بالاتر و بودجه و کارشناسان می گویند.

این بودجه شامل کاهش مالیات برای افراد و شهرکهای گذشت که در پایان سال 2025 است. اگر کنگره عمل نمی کند و نرخ مالیات را افزایش اعتبار مالیاتی کودک کوچک خواهد شد و از سوی دیگر کاهش ایجاد شده در سال 2017 قانون مالیات را معکوس. 1.4 تریلیون دلار هزینه از این پسوند از طریق 2030 است که بخشی از بودجه پیشنهادی.

دو دیگر پتانسیل تغییرات مالیاتی را شامل نمی شود. یکی این است که “کاهش مالیات 2.0,” مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دومین دوره مالیاتی در دستور کار است که در آن قصد دارد به انتشار بعد از این سال. که می تواند شامل یک طبقه متوسط مالیات را کاهش دهد و آن را نمی باید برچسب قیمت.

دوم, حذف یک دانش سطحی از افزایش مالیات که در حال برنامه ریزی برای اثر را در طول چند سال آینده: الکل افزایش مالیات تنگ تر محدودیت در بهره و تحقیقات کسر کندتر تجهیزات استهلاک و مالیات های بالاتر بین المللی سود.

اجازه می دهد آن را افزایش می دهد رخ می دهد می تواند بر خلاف دولت اهداف سیاست تشویق سرمایه گذاری کسب و کار و شرکت ها در حال حاضر شروع به prod کنگره برای جلوگیری از سیاست های از رفتن به اثر.

هزینه گسترش آن کاهش مالیات خواهد بود 700 میلیارد دلار تا سال 2030 با توجه به برآورد خشن توسط کایل Pomerleau آمریکا سازمانی موسسه. که به تنهایی می توان کسری 12 درصد بالاتر از دولت پیش بینی.

“به نظر می رسد کاخ سفید است که احتمالا ترک از سیاستهای آنها حمایت به منظور کمک به بلند مدت شماره نگاه کوچکتر گفت:” آقای Riedl. “این چیزی است که رمان به این رئیس جمهور.”

نوشتن به ریچارد روبین در richard.rubin@wsj.com و کیت دیویدسون در kate.davidson@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو