مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش 3.8 میلیارد دلار از نظامی به صندوق ساخت دیوار

واشنگتن

پنتاگون روز پنج شنبه کاهش میلیاردها دلار بودجه برای 17 نیروی دریایی و نیروی هوایی و دیگر برنامه های نظامی برای آزاد کردن پول برای ساخت و ساز از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طولانی به دنبال ایالات متحده و مکزیک مرز دیوار عصبی نه تنها دموکرات ها بلکه ایران دفاع hawks.

وزیر دفاع علامت Esper تایید 3.8 میلیارد دلار مرز دیوار درخواست از وزارت امنیت میهن و پنتاگون اذعان کرد که بیشتر کاهش می تواند در آینده به ارائه بودجه اضافی برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا وعده مبارزات انتخاباتی.

پنج شنبه تصمیم تنها به اوج تیز اختلافات بین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای کنگره که مخالف استفاده از بودجه نظامی برای ساخت دیوار. آقای ترامپ بارها ادعا کرد که مکزیک برای پرداخت خود را وعده داده شده “بزرگ دیوار” اما این هرگز اتفاق افتاده است.

پنتاگون تصمیم اعلام کرد در “برنامه ریزی مجدد” اسناد و مدارک ارائه شده به نمایندگان مجلس, نوار پول از عمده هواپیما و تهیه برنامه هایی که لمس جمهوری خواه و دموکرات مناطق و ایالات متحده. و آن دو حزبی محکومیت از جمله از حزب دموکرات و رهبران جمهوریخواه کمیته نیروهای مسلح مجلس.

“امروز reprogramming درخواست یک بار دیگر تایید می کند که رئیس جمهور این است که با وسواس تحقق یک وعده انتخاباتی در هزینه امنیت ملی ما” تشکر. آدام اسمیت از واشنگتن پانل دموکراتیک رئیس در بیانیه ای گفت. “این دولت در حال حاضر سرقت میلیاردها دلار از وزارت دفاع به منظور آغاز ساخت جمهور غرور دیوار و امروز آنها دو برابر را در سیاست های بد.”

Rep. ماک Thornberry تگزاس بالا جمهوریخواه در کمیته گفت: کنگره به قانون اساسی سازمان برای تعیین چگونه دفاع دلار صرف هستند و “reprogramming امروز بر خلاف کنگره قانون اساسی قدرت.”

با وجود مخالفت کنگره آقای ترامپ رو بدون عواقب هنگام ساخت مشابه نقل و انتقالات سال گذشته پنتاگون لغو ده ها نظامی پروژه های ساخت و ساز به رایگان تا $3.6 میلیارد و منتقل $2.5 میلیارد دلار در مبارزه با مواد مخدر پول است.

همه با هم, آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آمده است فقط بیش از 3 میلیارد دلار به مرز مانع ساخت و ساز کار را از طریق به طور منظم کنگره کانال منوط به محدودیت های اعمال شده توسط قانونگذاران. و او با استفاده های مختلف انتقال و مقامات اورژانس به تغییر تقریبا 7 میلیارد دلار بیشتر از اورژانس اعلام یک جریمه صندوق های حاوی پول های ضبط شده توسط اجرای قانون و بودجه برای نظامی مبارزه با مواد مخدر فعالیت است.

باب Salesses معاون دستیار وزیر دفاع به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه که این آخرین طرح خواهد ساخت 30 پا شمشیربازی در فدرال کنترل زمین را در شش مناطق مرزی: سن دیگو و El Centro, California; یوما و Tuscon, آریزونا; و ال پاسو و دل ریو, Texas. او گفت: یک بررسی توسط وزارت دفاع به این نتیجه رسیدند که در تمام بخش ها “شدت بالا قاچاق مواد مخدر” در مناطق و پول از عملیات نظامی و نگهداری حساب منتقل خواهد شد و به ضد مواد مخدر صندوق مورد استفاده قرار گیرد برای موانع جاده و روشنایی.

DHS ماه گذشته خواسته پنتاگون برای تامین مالی ساخت و ساز از 271 کیلومتر دیوار در مرز با هزینه ای در حدود 5.5 میلیارد دلار به عنوان بخشی از مبارزه با مواد مخدر تلاش کنند. آقای Esper تایید بخشی از آن است.

پرسید: اگر بیشتر از دفاع از کاهش بودجه می تواند در آینده بعد از این سال آقای Salesses گفت: بحث در حال انجام در این بخش اما هیچ تصمیم گیری ساخته شده اند. او اذعان کرد که ممکن است بیشتر نظامی پروژه های ساخت و ساز می تواند لغو این سال به منظور آزاد کردن بودجه برای دیوار.

سال گذشته پنتاگون کاهش بودجه از پروژه های مانند مدارس هدف محدوده و امکانات تعمیر و نگهداری در سراسر ایالات 23, 19 کشور و سه نفر از مناطق ایالات متحده. این حرکت که تحت تاثیر پروژه های متعدد در حزب جمهوری خواه منطقه و ایالات متحده باعث خشم در کاپیتول هیل.

مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر حزب دموکرات چاک شومر در بیانیه ای گفت که این کاهش نشان دهنده یکی دیگر از وعده های شکسته آقای ترامپ ساخته شده است که به اعضای خدمات. “این آخرین تلاش به سرقت Congressionally-اختصاص بودجه نظامی تضعیف امنیت ملی ما و تفکیک قوا مندرج در قانون اساسی ما” گفتند.

به طور خاص برنامه ریزی اهداف پول برای دو F-35 جنگنده به دنبال برترین خانه تخصیص بودجه کمیته حزب جمهوری خواه کی گرنجر و دیگر اعضای تگزاس هیئت. آن را نیز کاهش بودجه برای هشت درو هواپیماهای بدون سرنشین چهار نیروی هوایی C-130 حمل و نقل هوایی دو دریایی V-22 Osprey هلیکوپتر و همچنین برای دوزیست کشتی گارد ملی تجهیزات و ارتش کامیون.

بسیاری از برنامه های مورد علاقه نمایندگان برای مشاغل آنها را به مناطق خود و ایالات متحده. برای مثال کاهش تاثیر یک amphibious assault ship ساخته شده در می سی سی پی و اعزامی سریع حمل و نقل کشتی که ساخته شده در آلاباما یک دولت ارائه شده توسط سناتور. ریچارد شلبی جمهوریخواه و رئیس کمیته تخصیص بودجه.

“این یک کنگره ویژه بهره مورد گفت:” اسناد پنتاگون با اشاره به اهداف بسیاری از کاهش.

آقای تهمت به عمل می آید کمتر از دو ماه پس از امضا یک تخصیص بسته به قانون و تنها چند روز پس از دولت پرده برداری مالی خود را 2021 بودجه. که بودجه شامل 2 میلیارد دلار درخواست برای دیوار کمتر از آقای ترامپ پرسید: برای سال گذشته است که نشان دهنده این واقعیت است که رئيس جمهور است و پول بیشتر برای دیوار از را می توان بلافاصله صرف.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im