مغلوب ساختن پیشی جستن کومو برخورد در بازگشایی متحده

امدادگران را به یک بیمار به اورژانس سه شنبه در المهرست بیمارستان مرکز در کوئینز نیویورک.

عکس: جاستین لین/شاتر

رئیس جمهور تهمت و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در ادامه کلامی jousts شنبه بیش از بازگشایی متحده’ اقتصاد به عنوان جهانی تعداد موارد تایید شده از جدید کروناویروس نزدیک دو میلیون نفر است.

موارد گزارش شده در جهان گسترده ای از Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس گذشت 1.94 میلیون سهشنبه, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از یک چهارم از کسانی که—584,000—در ایالات متحده

با عفونت های جدید ظاهر می شود برای ایجاد ثبات در ایالات متحده پس از تعطیلات آخر هفته دولت فرمانداران شروع به تشکیل منطقه ای تیم نگاه کنید چگونه به بازگشایی کسب و کار و سهولت اجتماعی-فاصله دستورالعمل. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن گفت که به عنوان رئیس جمهور او تا به حال قدرت برای بازگشایی اقتصاد کشور است.

آخرین Coronavirus

  • موارد تایید شده در سراسر جهان تصویب 1.94 میلیون, بیش از یک چهارم از آنها در ایالات متحده
  • هند پیوست, فرانسه, ایتالیا, اسپانیا و نیوزیلند در میان کشورها گسترش اجتماعی خود محدودیت.
  • آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به اعلام روز سه شنبه یک جدید گروه کاری است که تمرکز بر اثرات اقتصادی از coronavirus و تجزیه و تحلیل گزینه ها برای بازگشایی نقاط کشور. او با رد این ایده است که تصمیم گیری خواهد بود سمت چپ به فرمانداران. “رئیس جمهور ایالات متحده خواستار عکس,” آقای ترامپ گفت.

صبح روز سه شنبه رئیس جمهور صدا به عنوان اگر او بودند reasserting و موقعیت خود را که او تا به حال قدرت نهایی بیش از بازگشایی این کشور است.

“کومو شده است تماس روزانه و حتی ساعت به ساعت التماس برای همه چیز بیشتر است که باید دولت مسئولیت مانند جدید بیمارستان تخت هواکش و….” خواه رئیس جمهور در توییتر نوشت. “من آن را تمام انجام می شود برای او و هر کس دیگری و در حال حاضر او به نظر می رسد می خواهند استقلال! که اتفاق نمی افتد!”

آقای کومو یک دموکرات قبلا گفته رئیس جمهور شد به مرحله و ایجاد خود را از پروتکل های برای بازگشایی اقتصاد در ایالات متحده او را به وضوح ارتباط برقرار کنید چه کسی مسئول چه چیزی است.

کارشناسان حقوقی باید گفت که رئیس جمهور ندارد قدرت را بلند دولت موظف سفارشات. آقای کومو رد جمهور ادعای سهشنبه استدلال آقای تهمت بیانیه “نمی تواند داشت.”

“ما لازم نیست که یک پادشاه در این کشور است.” “ما نمی خواهیم یک پادشاه. ما یک قانون اساسی ما به انتخاب رئيس جمهور.”

فرماندار اضافه کرد که او خواست برای جلوگیری از هر گونه استدلال با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان آنها وارد فاز جدیدی از بحران است.

“بدترین چیزی که ما می توانید انجام دهید در همه این است که با شروع بخش های سیاسی و شروع با تعصب” آقای کومو گفت. “بهترین کاری که ما انجام داده اند در طول این گذشته 44 روز است که ما با هم کار می کرد.”

آقای کومو و شش تن دیگر از فرمانداران ایالات شمال شرقی گفت: آنها با ایجاد یک گروه کاری از بهداشت عمومی و اقتصادی و مقامات دولتی از هر دولت به توسعه منطقه ای طرح. در سراسر کشور فرمانداران از کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن اعلام کرد که “کشورهای غربی پیمان” موافقت خود که آنها را به طور مشترک بازگشایی اقتصاد خود را بر اساس برخی از سلامت.

با این حال امریکا آغاز آن ظهور مجدد مقامات و رهبران کسب و کار پیش بینی بازگشت به زندگی عادی خواهد بود اما هر چیزی طبیعی است.

مرتبط

  • متحده طرح هماهنگ Reopenings به عنوان تهمت ادعای اقتدار بیش از راه اندازی مجدد
  • اقتصادی بازگشایی خواهد شد شکننده کند
  • تهمت نیست شلیک Fauci, کاخ سفید می گوید

که میلیون ها نفر از کودکان در یادگیری از راه دور, برخی از مدارس را به حالت تعلیق در شرایط حضور و غیاب. غول خرده فروشی آنلاین آمازون.com , Inc. آغاز خواهد شد اجازه می دهد فروشندگان شخص ثالث بر روی پلت فرم خود را برای از سرگیری حمل و نقل به اصطلاح غیر ضروری آیتم های این هفته است. اداره آمار ایالات متحده خواسته است به تاخیر بیشتر در سال جاری سرشماری 120 روز به عنوان همه گیر مانع کار درست و تعدادی از ایالات متحده آمریکا-شرکت های فهرست شده است که باید برداشت خود را از راهنمایی های مالی رشد کرده است تقریبا به 300. حدود 175 شرکت را به حالت تعلیق در سهام buybacks یا کاهش سود سهام.

دولت ها در سراسر جهان روبرو هستند فشار از گروه های کسب و کار برای بازگشایی به عنوان نگرانی های رشد در مورد تاثیر ماندگار از خاموش کردن فعالیت های اقتصادی و وادار کردن مردم به در خانه باقی می ماند.

صندوق بین المللی پول گفت: اقتصاد جهانی تقریبا قطعا وارد یک رکود با شدت بی بدیل شده توسط هر چیزی جدا از رکود بزرگ. اقتصاد جهانی انتظار می رود قرارداد با 3 درصد در سال 2020 در مقایسه با یک انقباض 0.1% در سال 2009 بدترین سال از رکود قبلی صندوق بین المللی پول گفت: در یک چشم انداز جدید.

مقامات پزشکی استرس این است که برخی از محدودیت ها باید باقی می ماند برای چند ماه با توجه به عدم وجود اجماع علمی در مورد چگونه به راحتی این ویروس می تواند از طریق هوا منتقل و یا اینکه آیا کسانی که آلوده شده اند سیستم ایمنی هستند بیشتر از عفونت. کارشناسان می گویند جهانی تعداد عفونت و مرگ و میر به احتمال زیاد بالاتر از آن گزارش رسمی به دلیل عدم گسترده تست منفی کاذب و تفاوت در استانداردهای گزارش را ساخته اند آن را به چالش کشیدن برای پیگیری میزان ویروس.

رئیس جمهور تهمت به او می گوید—نه فرمانداران—باعث می شود تماس نهایی در بازگشایی اقتصاد طوفان و گردباد در ایالت های جنوبی ترکیب ویروس تلاش و آمازون می افزاید: بیشتر کارکنان برای رسیدگی به حمل و نقل از موارد غیر ضروری. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Curtis کامپتون/مجله آتلانتا قانون اساسی از طریق AP

سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus روز دوشنبه گفت که هر دولت تصمیم به لغو محدودیت باید در نظر تاثیر بر سلامت انسان. او هشدار داد که coronavirus است 10 بار به عنوان کشنده به عنوان 2009 آنفولانزای.

“کشورها باید اعتصاب تعادل بین اقدامات که آدرس مرگ و میر ناشی از Covid-19 و بیماری های دیگر با توجه به ضعف سیستم های سلامت و همچنین اقتصادی و اجتماعی اثرات” دکتر Tedros گفت: در یک جلسه.

حدود 24,000 های مردمی در آمریکا از کروناویروس جدید, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز اطلاعات سه شنبه.

در نیویورک 778 بیشتر مردم درگذشت دوشنبه از Covid-19 بالا بردن دولت شمار کشته شدگان به بیش از 10,800. این عوارض بالا—بیش از 100 بالاتر از کسانی که ثبت جمعه—نشان دهنده زودتر هجوم عفونت نیویورک با تجربه به عنوان ویروس گسترش یافته است. در حال حاضر آقای کومو گفت: دولت به احتمال زیاد به فلات روزانه بستری شدن در بیمارستان باید تثبیت شده است.

لوئیزیانا اعلام کرد که بالاترین تلفات گزارش شده در یک روز با 129 مرگ و میر. بیش از 1000 نفر در کشور فوت کرده اند تا کنون.

  1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
  2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

“آنها بیش از فقط یک عدد در یک گزارش یا نمودار و به عنوان همکار ما Louisianans همه ما غمگین در کنار خانواده های خود گفت:” لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز.

جهانی مرگ و میر بیش از 123,000.

کشورهای اروپایی را ساخته اند که پیشرفت در کاهش ویروس باید گفت که آنها شروع تدریجی برخی از سلول اقدامات این ماه است. در اسپانیا است که در جهان دوم بیشتر Covid-19 موارد مقامات شروع این هفته به سهولت کشور مستند با اجازه دادن به برخی از کسب و کارهای غیر ضروری را به از سرگیری عملیات.

کشورهای دیگر تمدید محدودیت های خود را.

نارندرا نخست وزیر هند روز سه شنبه گفت که یک مستند در این کشور 1.3 میلیارد نفر خواهد بود طولانی مدت برای 2½ هفته بیشتر تا زمانی که ممکن است 3. نیوزیلند تمدید آن وضعیت اضطراری برای بیشتر از هفت روز است.

ایتالیا با تایید مرگ روزانه عوارض روند را مجاز یک چند در انتخاب مغازه ها و کسب و کار در برخی از نقاط کشور برای بازگشایی جمعه است اما طولانی ترین مستند اقدامات حداقل تا آوریل 3.

فرانسه در حالی که گزارش کاهش تعداد coronavirus بیماران در زندگی-پشتیبانی از واحد های طولانی مدت در سراسر کشور lockdown برای نزدیک به یک ماه امیدوار کننده تدریجی بازگشایی اقتصاد تنها با شروع در اواسط ماه مه.

وزیر دارایی Bruno Le Maire روز سه شنبه گفت: دولت می خواهد افزایش ماهانه برای کمک به کسب و کارهای کوچک رو به فروپاشی €5,000 ($5,450) از €2 ٬ 000 و در نهایت با صرف بیش از €100 میلیارد دلار در حمایت اقتصادی اقدامات است.

چین که هفته گذشته برداشته monthslong مستند در شهر ووهان در روزهای اخیر مهر و موم کردن قطعات از مرز خود را با روسیه به عنوان تعدادی از گزارش های وارداتی عفونت افزایش یافته است به تازگی. پس از شروع از آوریل, نیمی از کشور در موارد گزارش شده از خارج از کشور وارد شده از روسیه و چین داده ها را نشان می دهد.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو گفت: او پیش بینی ممنوعیت دو طرفه غیر ضروری سفر در آمریکا و کانادا مرز در محل باقی می ماند “برای بسیاری از هفته آمده است.”

ممنوعیت که معاف تجارت و بازرگانی منقضی می شود در آوریل 21 و آقای ترودو گفت: مقامات کانادا در حال مذاکره با آمریکا و همتایان در یک رویکرد هماهنگ. کانادا نیز مرزهای خود را بسته به غیر از آمریکا بازدید کنندگان تا 30 ژوئن.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به جنیفر Calfas در [email protected] لوسی Craymer در [email protected] و متی دالتون در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im