مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر Coronavirus قرنطینه در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات

عبور عابران پیاده از پل ویلیامزبرگ در شهر نیویورک در روز شنبه.

عکس: اندرو کلی/ایسنا

رئیس جمهور تهمت و گفت: او با توجه به یک “اجرا قرنطینه” در نیویورک نیوجرسی و قطعات کانکتیکات و ممکن است تصمیم گیری به عنوان به زودی به عنوان بعد شنبه به عنوان دومین شهر به سرعت تبدیل به یک کانون بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما ممکن است باید آن را انجام دهد اما این امکان وجود دارد که مدتی امروز ما به شما یک قرنطینه” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در پایگاه مشترک اندروز در خارج از واشنگتن فقط قبل از اینکه او را سوار یک نیروی هوایی برای Norfolk, Va., جایی که او قصد دارد برای دیدن یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی است که از رفتن به نیویورک است. وی گفت: قرنطینه می تواند گذشته حدود دو هفته است.

رئیس جمهور مشخص نیست چه قرنطینه مستلزم اما گفت که این می تواند شامل محدودیت در سفر از نیویورک و نیوجرسی. شهر نیویورک به تنهایی بیش از 23,000 موارد نزدیک به یک چهارم از تمام موارد در کشور است.

بیشترین تعداد موارد همچنان در ایالت نیویورک که در آن 52,318 مردم آلوده و 728 مرده بود از این ویروس که از شنبه رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: در طول یک صبح جلسه.

این فرماندار دموکرات گفت که او نمی صحبت با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد قرنطینه بلکه در انتظار ورود USNS آسایش بیمارستان کشتی.

بروشور بر روی یک ماشین در ماساچوست خواستار ساکنان را به اتخاذ اقدامات برای جلوگیری از گسترش coronavirus از جمله ماندن در منزل و شستن دست.

عکس: آماندا sabga/شاتر

“من تا به حال کسانی که مکالمات. من حتی نمی دانند آنچه که به معنی” آقای کومو گفت: در یک شنبه نشست خبری. “من نمی دانم که چگونه است که می تواند از نظر قانونی قابل اجرا و از پزشکی از ديدگاه من نمی دانم آنچه شما می تواند انجام.”

آقای کومو در حال حاضر دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار در دولت به دید و گفت: شهروندان باید در خانه بمانند خواستار آن “شدید ترین اقدام ما می توانیم” زمانی که او اعلام کرد این اقدامات در هفته گذشته.

خدمات ضروری مانند بیمارستان ها فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها باز باقی می ماند تحت نظم و ساکنان هنوز هم می توانید بیرون بروید برای ورزش و به دست آوردن مواد غذایی.

به عنوان شماره پرونده در نیویورک افزایش نگرانی ها نصب شده در دیگر نقاط کشور مورد مردم ترک دولت و احتمالا گسترش coronavirus. در اوایل این هفته مقامات دولت خواست هر کسی ترک نیویورک به خود منزوی برای 14 روز.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis صدور یک فرمان اجرایی در روز دوشنبه کارگردانی مسافران از نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات به خود جدا برای آن دوره گفت: “نقض نظم را به مقدار یک جرم جنایی. رود آیلند رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo روز پنجشنبه با صدور یک جهت مشابه است. آقای ترامپ گفت: به او گفته بود به آقای DeSantis.

آخرین Coronavirus

 • رئیس جمهور تهمت به او می گوید که با توجه به قرنطینه در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات
 • جهانی عفونت ویروس تصویب 600,000; مرگ و میر پیشی 28,000
 • موارد تایید شده در ایالات متحده بیش از 104,000
 • رئیس جمهور تهمت تصویب یک فاجعه اعلامیه برای ایالت های میشیگان و ماساچوست

“آنها با داشتن مشکلات در فلوریدا. بسیاری از نیویورکی پایین رفتن” آقای ترامپ گفت.

آقای ترامپ صحبت در نورفولک, بعد, جمعه, روشن است که هیچ گونه محدودیت درخواست نمی خواهد “مردم مانند رانندگان کامیون از خارج از منطقه نیویورک که در حال ساخت تحویل و یا به سادگی ترانزیت از طریق.”

او همچنین گفت: این اقدامات نمی گذارد تجارت “در هر راه است.”

ایستاده در مقابل راحتی آقای ترامپ گفت: بیمارستان کشتی شد “مواجه نگردند به لبه با تجهیزات و دارو و همه چیز شما می توانید از فکر می کنم.”

“این کشتی های بزرگ پشت سر من یک 70,000 تن پیام امید و همبستگی خود را به مردم of New York,” او گفت:.

مقامات در کانکتیکات, دلاور, مریلند, پنسیلوانیا و رود آیلند باید همه به تعویق افتاد انتخابات از مارس 28 2 ژوئن. آقای کومو گفت: رای گیری در تاریخ 23 ژوئن خواهد مطابقت نیویورک قبلا برنامه ریزی اولیه انتخابات مجلس نمایندگان ایالات متحده و دولت قوه مقننه.

همچنین در روز شنبه آقای ترامپ تصویب یک فاجعه اعلام میشیگان و ماساچوست به عنوان تعدادی از عفونت در سطح جهان در صدر 600,000 و نگرانی بزرگ در مورد تلفات مالی.

دو کشور در حال حاضر پنجم و ششم-اکثر عفونت ها در ایالات متحده به ترتیب با توجه به آمار گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. فاجعه تعیین شد همچنین تمدید به جزیره قلمرو گوآم باعث می شود دولت های محلی واجد شرایط اضافی برای بودجه فدرال.

حرکت آمده یک روز پس از آقای ترامپ امضا 2 تریلیون دلار طرح محرک های اقتصادی بسته امداد در طول تاریخ است.

ایالات متحده اضافه شده بیش از 15000 مورد Covid-19 بیماری فشار کل گذشته 104,000 در روز شنبه با افزایش موارد در نیویورک در میان افزایش تست.

رشد پیشی گرفته است که از ایتالیا و چین و کشورهای دوم و سوم بیشتر عفونت جایی که مورد تأیید ماند اطراف 86000 و 81,000 ترتيب با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

به عنوان یک نتیجه از تعداد تایید عفونت در سطح جهان بیش از دو برابر شده طی هفته گذشته به بیش از 600 ، 000. مرگ و میر از این پاتوژن افزایش به بیش از 28,000 در روز شنبه با حدود یک سوم از مرگ و میر در ایتالیا اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد.

ایتالیا با مرگ و میر از این ویروس در روز جمعه افزایش یافت 919 به 9,134 بالاترین روزانه شمارش شده ، در مجموع عفونت وجود افزایش به 86,498 7 درصد افزایش از روز قبل.

مربوط به پوشش

 • آمریکا قصد دارد برای جلوگیری از جمع آوری تعرفه واردات برای سه ماه مقامات می گویند
 • مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه 2 تریلیون دلار بسته نجات به سرعت گذشت با خانه
 • Coronavirus اقدامات می تواند به کاهش فعالیت های اقتصادی یک چهارم گزارش می گوید
 • ایتالیا به کندی پیشرفت در مبارزه با کروناویروس یک هشدار به غرب
 • اروپا تلاش می کند برای نجات دهه از ادغام به عنوان Coronavirus خاموش مرز
 • مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات جنرال موتورز به هواکش
 • زنده به روز رسانی: بیماری همه گیر کوروناویروس

با هم تداخل دارند ممنوعیت سفر و مستندات باید با چکش کسب و کار و منجر به میلیون ها نفر از ضرر و زیان مربوط توسط سنبله در ایالات متحده نرخ بیکاری به بیش از سه میلیون دلار در این هفته و یک هشدار از یک رکود عمیق در این سال در تجارت bellwether سنگاپور.

با پنومونی-ویروس باعث گسترش در سراسر آمریکا و اروپا و پس از آن برای اولین بار شناسایی شده در چین مرکزی سه ماه پیش دولت ها در سراسر جهان یافت تلاش برای محدود کردن جنبش مردم و شروع به اعمال گسترده بسته شدن در کسب و کار رستوران ها و مدارس داخل کشور در هفته های اخیر.

فرانسه و بلژیک در روز جمعه تمدید ملی خود مستندات توسط دو هفته تا اواسط ماه آوریل است.

دولت چین نیز کشتی با اقتصادی ضربه برای اولین بار از یک توقف طولانی مدت در کسب و کار داخلی فعالیت و در حال حاضر ضعیف تر از ضریب اطمینان مصرف کننده و کاهش صادرات و تقاضا به عنوان coronavirus بلعد اروپا و آمریکا

روز جمعه چین بالا تصمیم گفت: دولت برنامه ای برای افزایش هزینه های خود را افزایش کسری مالی این سال و همچنین سرعت بخشیدن به صدور اوراق قرضه خزانه داری و به اصطلاح دولت محلی خاص اوراق قرضه برای حمایت مالی از پروژه های زیربنایی به عنوان بخشی از اقدامات محرک اقتصادی برای محدود کردن تاثیر اقتصادی از این بیماری همه گیر.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates. ثبت نام در اینجا.

گسترش جهانی
محل دستور داد بر اساس تاریخ از اولین گزارش, عفونت است.
تجمعی روزانه گزارش شده عفونت
*کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن
توجه داشته باشید: اطلاعات آغاز می شود که دانشگاه جانز هاپکینز و کسی که شروع به انتشار روزانه جهانی مورد اعداد. چین اولین گزارش پنومونی خوشه در ووهان در اوایل ماه دسامبر 2019.
منابع: Johns Hopkins Center for Systems علوم و مهندسی, لانست, آسوشیتد پرس,

نوشتن به ربکا Ballhaus در [email protected] جیمی Vielkind در [email protected] و استلا Yifan شیه در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>