کاخ سفید رسما اعلام کرد که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania خواهد شد بازدید از هند در فوریه 24 و 25 با توقف در دهلی نو و احمدآباد. این خواهد بود که مغلوب ساختن پیشی جستن اولین سفر خود به هند به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده و نیز وزارت امور خارجه. این دیدار در یک زمان می آید زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی پدید آمده صدمه ندیده از استیضاح در ایالات متحده و محبوبیت خود را در بازگشت به خانه در بالا. و در این لحظه او نیز به وضوح حزب سوسیالیست برای انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده بعد از آن در سال. این است که یک لحظه خوب برای مغلوب ساختن پیشی جستن هند مراجعه کنید.

به علاوه هند و آمریکا روابط استراتژیک باید شاهد شکوفایی در سال های اخیر است. با نیاز به تعادل افزایش و تهاجمی چین و ایجاد قوانین مبتنی بر نظم در شرق آسیا دهلی نو و واشنگتن امروز باید چندین نقطه هم افزایی است. علاوه بر مغلوب ساختن پیشی جستن پاکستان سیاست که در آن او قرار است در اسلام آباد در لانه سگ خود را برای حمایت از تروریسم چیزی است که دهلی نو تحت فشار قرار دادند تا برای چند دهه. محرومیت ایران از این دو کشور هستند و در همان صفحه در استراتژیک ترین مسائل است.

اما که در آن نقاط وجود دارد از مشاجره این است که در تجارت است. با ما گرفتن حمایتی به نوبه خود تحت مغلوب ساختن پیشی جستن و دنبال تعرفه ها صرفا از طریق منشور از روابط متقابل و هند بیش از حد نشده در امان است. این است که دقیقا به همین دلیل یک معامله تجاری بین دو کشور است که بسیار مورد نیاز برای قرار دادن همکاری استراتژیک در یک جای پای محکم. بدون این امنیت و دفاع ارتباط باقی خواهد ماند مستعد ابتلا به بوالهوسی از جغرافیای سیاسی. بنابراین امید است که این تهمت بازدید را ببینید نتیجه دو جانبه ایران.

خواندن گزارش کامل: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند را تقویت خواهد کرد هند و آمریکا دوستی: نارندرا PM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

آموزش سئو