مغلوب ساختن پیشی جستن تماس جدید 2 تریلیون دلار زیرساخت لایحه

کنگره در حال حاضر به تصویب رسید و رئیس جمهور تهمت امضاء کرده حدود 2 تریلیون دلار محرک لایحه.

عکس: اندرو caballero-رینولدز/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

واشنگتن—رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت: یک سرمایه گذاری قابل توجهی در زیرساخت ها باید بخشی از یک چهارم کنگره coronavirus بسته امداد با استناد به یک فرصت در نرخ بهره پایین.

“با نرخ بهره در ایالات متحده که در صفر این است که این زمان برای ما دهه مدتها زیرساخت لایحه” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت. “باید آن را بسیار بزرگ و جسورانه دو تریلیون دلار و متمرکز می شود صرفا در شغل و بازسازی پس از زیرساخت های بزرگ از کشور ما!”

خواسته در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد جمعه چگونه او پیشنهاد به پرداخت هزینه برای این طرح آقای ترامپ گفت: “ما در حال رفتن به قرض گرفتن پول در صفر درصد بهره.”

وی افزود: “ما بهره پرداخت می شود تقریبا صفر است و ما می توانیم قرض گرفتن طولانی مدت است. مردم می خواهند در ایالات متحده است. آنها می خواهند به سرمایه گذاری در ایالات متحده.”

در یک مرجع به یک ممکن است دور چهارم از قانون در پاسخ به شیوع کروناویروس که به کشته شدن بیش از 3000 نفر در آمریکا آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “فاز 4.”

تقسیم کنگره در حال حاضر به تصویب عمده سه قطعه از قانون برای رسیدگی به همه گیر: حدود 2 تریلیون دلار محرک لایحه که شامل چک به خانواده ها کمک مالی برای شرکت های هواپیمایی و دیگر مضطرب صنایع و وام و کمک های مالی برای کسب و کار کوچک; زودتر بسته از اعتبار مالیاتی و افزایش مزایای بیکاری و کمک های غذایی و وجوه تازه برای آژانس های بهداشت و ویروس تست.

مربوط تصویری

نیویورک در حال آماده سازی خود برای این بیماری همه گیر اوج با غیر متعارف بیمارستان یو پی اس مجموعه, برخی از تحویل و خواروبار کارگران در حال راه رفتن بیش از خطر پرداخت و بهتر حفاظت ایمنی و تازه های اقتصادی نشان می دهد اقتصاد چین است که به آرامی در حال بازگشت به زندگی است. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Spencer Platt/گتی ایماژ

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

دموکرات و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی مشترک هدف عبور از عمده زیرساخت های بیل و بارها و بارها موفق به انجام این کار قادر به غلبه بر اختلاف بر سر نحوه پرداخت برای سرمایه گذاری های جدید.

هنوز قانونگذاران در هر دو طرف اکو آقای تهمت تمایل به شامل زیرساخت های سرمایه گذاری در آینده محرک تلاش.

مجلس نانسی پلوسی (D. کالیفرنیا.) گفت: در تعدادی از مطبوعات حضور در روزهای اخیر است که او می خواهد آینده لایحه شامل بودجه برای زیرساخت با تمرکز بر گسترش پهن باند دسترسی و تعمیرات اساسی منابع آب. او گفت که او در نظر دارد به صورت لایحه به دو حزبی.

“علاوه بر این که این یک موضوع اقتصادی آن را یک کار موضوع آن ایجاد شغل و بلافاصله برای ساخت زیرساخت,” او گفت: در یک تماس را فشار دهید دوشنبه.

خانم پلوسی نیز گفت: او به دنبال یک فاز چهار لایحه خواهد پرداخت برای برخی از در حال رشد در محل کار نیاز: پزشکی ترک بیشتر برای حمایت از کسانی که در معرض خطر ابتلا به عفونت بودجه دولت برای پرداخت coronavirus آزمون ها و کمک به صندوق های بازنشستگی در معرض خطر به دلیل اقتصادی تکان خوردن.

فدرال رزرو در 15 مارس کاهش نرخ بهره خود را به نزدیکی صفر, توصیف حرکت به عنوان یک پاسخ فوری به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

آیا مجلس کنگره را دور چهارم از قانون نامشخص است, به عنوان رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R., Ky.) گفت: صبح روز سه شنبه او مطمئن بود آن خواهد بود لازم به صنایع دستی یکی دیگر از لایحه.

“من فکر می کنم ما نیاز به دیدن آنچه که اثر فعلی لایحه این است که” آقای مک کانل گفت: “هیو هویت نشان می دهد.” “بیایید ببینید که چگونه همه چیز می رویم و پاسخ درآمده است.”

خانم پلوسی نیز گفت: او می خواست به گسترش رأی-با-ایمیل پیش از انتخابات ماه نوامبر.

هر دو حزب دموکرات کنترل می شود و ایران با رهبری سنا در واشنگتن را ترک و پس از اتمام 2 تریلیون دلار امداد لایحه هفته گذشته است. قانونگذاران در هر دو مجلس تبدیل شده اند آلوده به Covid-19. خانم پلوسی گفت: دموکرات ها خواهد آماده سازی یک لایحه جدید از راه دور در هفته های آینده و بازگشت به واشنگتن به رای دادن در آن است که نمی خواهد به احتمال زیاد اتفاق می افتد تا زمانی که پس از مارس 20.

آقای مک کانل گفت: در مصاحبه رادیویی روز سه شنبه بود که او با احتیاط از خانم پلوسی تلاش برای قرار دادن با هم یکی دیگر از لایحه تا به سرعت.

“من قصد ندارم به اجازه می دهد این فرصت را برای دموکرات ها برای رسیدن به نامربوط سیاست مواردی که آنها نمی خواهد در غیر این صورت قادر به عبور از,” او گفت:.

آقای ترامپ بارها و بارها به دنبال یک معامله زیرساخت در طول ریاست جمهوری خود. در سال گذشته دموکرات کنگره ملاقات با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد این مسئله و گفت که او متعهد به دنبال 2 تریلیون دلار بسته است. اما معلوم بود در آن زمان چگونه او را به جمهوریخواهان در هیئت مدیره و یا چگونه از آن خواهد بود بودجه و همکاری به سرعت سقوط از هم جدا. سال قبل از کاخ سفید به تن یک طرح که هیچوقت پیشرفت در آن شهرها و ایالات متحده خواهد پرداخت بخش عمده ای از هزینه های زیرساخت.

در حالی که قانونگذاران از هر دو طرف و آقای ترامپ توافق بر نیاز به سرمایه گذاری در زیرساخت های آنها مخالف چگونه به آنها پرداخت و دقیقا چه خواهد بود گنجانده شده در این قانون. اغلب مورد بحث بودجه گزینه خواهد بود با افزایش فدرال بنزین مالیاتی, اما برخی از جمهوری خواهان در مخالفت با افزایش مالیات و برخی از دموکرات ها دیدن چنین یک حرکت به عقب.

گسترش جهانی
مکان های سفارش داده شده از کل عفونت های گزارش شده
جدید روزانه موارد تایید شده

منابع: Johns Hopkins Center for Systems علوم و مهندسی, لانست, آسوشیتد پرس,

نوشتن به کاترین hannah fraser در [email protected] و اندرو Duehren در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im