مغلوب ساختن پیشی جستن تحسین دادگاه تصمیم به رها کردن مایکل فلین مورد

واشنگتن

یک تقسیم دادگاه تجدید نظر فدرال در روز چهارشنبه دستور اخراج این پرونده جنایی علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین چرخش کمر همت توسط یک قاضی به بررسی وزارت دادگستری تصمیم فوق العاده ای برای رها دادستان است.

ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا گفت: در یک 2-1 حاکم است که وزارت دادگستری را به رها کردن پرونده آقای فلین حل و فصل این موضوع حتی اگر آقای فلین گناه التماس کرد به عنوان بخشی از ویژه مشاور رابرت مولر را در روسیه بررسی به دروغ گفتن به اف بی آی است.

این حکم یک پیروزی قابل توجهی برای هر دو آقای فلین و وزارت دادگستری به نظر می رسد برای برش های کوتاه چه می توانست طولانی مبارزه قانونی بر این اساس دولت اخراج از این مورد است. آن را به عنوان آمد دموکرات سوال که آیا وزارت دادگستری تبدیل شده است بیش از حد سیاسی و دادستان کل ویلیام بار بیش از حد سریع به طرف رئیس جمهور به خصوص که او صریحتر انتقاد و حتی خنثی برخی از نتایج حاصل از روسیه بررسی است.

کمیته قضایی مجلس در جلسه روز شنبه در محور دیگری غیر معمول حرکت توسط آقای Barr به ابطال خود دادستان و درخواست برای کمتر زندان زمان برای یکی دیگر از برگ برنده دیپلم, راجر سنگ. آقای Barr پذیرفته شده دعوت به شهادت قبل از پانل در جولای 28, یک سخنگوی گفت و او را تقریبا به طور قطع بود فشرده در مورد فلین مورد.

آقای ترامپ توییتی فقط لحظات پس از حکم عمومی شد: “عالی! دادگاه تجدید نظر فلسطين عدالت ادارات درخواست برای رها کردن پرونده جنایی علیه ژنرال مایکل فلین.”

بعد در کاخ سفید با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او خوشحال بود برای آقای فلین.

“او به طرز وحشیانه ای توسط یک گروه از مردم خیلی بد” آقای ترامپ گفت. “چه اتفاقی افتاد به ژنرال فلین هرگز نباید اتفاق می افتد در کشور ما است.”

آقای فلین به نام به مفسر محافظه کار Rush Limbaugh را نشان می دهد رادیو و گفت: این حکم یک توسعه خوب برای او و خانواده اش. اما او نیز آن را به نام “بزرگ افزایش اعتماد به نفس برای مردم آمریکا در سیستم قضایی ما به دلیل این چیزی است که این واقعا پایین می آید – این است که آیا یا نه ما نظام عدالت است که به اعتماد مردم آمریکا.”

ایالات متحده منطقه قاضی مورچه سالیوان به حال کاهش یافته است بلافاصله پس از اخراج در مورد به دنبال به جای بررسی خود را در بخش درخواست. او منصوب بازنشسته قاضی فدرال به استدلال می کنند در برابر وزارت دادگستری و موقعیت را در نظر بگیرید که آیا آقای فلین برگزار می شود در جنایی تحقیر برای دروغ. او تا به حال مجموعه جولای 16 شنوایی به طور رسمی شنیدن درخواست برای رد این مورد.

قاضی ایتالیایی رائو یک مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد بود که پیوست توسط قاضی کارن LeCraft هندرسون نوشت که قاضی سالیوان حال تجاوز خود را در مرزهای دوم حدس زدن وزارت دادگستری تصمیم. این مورد او گفت: “نه این مورد غیر معمول که در آن یک جستجو از پرس و جو توجیه است.”

“شروع با” او افزود: “فلین موافق با دولت حرکت به اخراج شده است و هیچ اتهام که حرکت نشان دهنده دادستانی آزار و اذیت. علاوه بر این دولت حرکت شامل یک بحث گسترده ای از شواهد تازه کشف شده, ریخته گری, فلین گناه به شک و تردید.”

او به نام قاضی سالیوان موشکافی از دولت درخواست “نامنظم و جستجو” گام است که می تواند نیروی دولت باید به عموم توجیه تصمیم خود در این مورد و دیگران.

“ما سوابق یقین ترک دادستانی شارژ تصمیمات برای اجرایی شعبه و نگه دارید که یک دادگاه ممکن است مورد مداقه قرار دادن یک حرکت به اخراج تنها در شرایط فوق العاده ای نشان از آزار و اذیت متهم یا تخلفات مانند رشوه خواری نه که آشکار است در این رکورد قبل از دادگاه منطقه” او نوشت.

برخی از منتقدان وزارت دادگستری را اخراج خواست کامل دادگاه تجدید نظر را به این صورت و معکوس تصمیم پانل سه قاضی به عنوان آن است که قدرت انجام دهد.

در مخالفت قاضی رابرت ویلکینز گفت: آن را به نظر می رسد برای اولین بار دادگاه او را به حال مجبور پایین تر قاضی دادگاه به حکومت در یک راه خاص بدون دادن قاضی “فرصتی مناسب برای موضوع خود حاکم است.”

“این یک طنز است که در پیدا کردن دادگاه منطقه به بیش از آن در صلاحیت این دادگاه پس grievously oversteps خود” نوشت: قاضی Wilkins, منصوب از رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

آقای فلین تنها مقام کاخ سفید متهم در آقای مولر تحقیق روابط بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه است.

او التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی روز پس از رئيس جمهور در ژانویه 2017 افتتاح در مورد مکالمات او تا به حال در طول ریاست جمهوری دوره گذار با سفیر روسیه است که در آن دو مردان مورد بحث تحریم ها بود که به روسیه تحمیل شده توسط دولت اوباما برای انتخابات دخالت.

وزارت دادگستری منتقل برای رد این مورد ممکن است به عنوان بخشی از یک تلاش گسترده توسط آقای Barr دوباره به برخی از تصمیم گیری های رسیده در روسیه بررسی است که به طور فزاینده ای تحقیر.

در آن حرکت گروه استدلال می کنند که آقای فلین تماس با سفیر روسیه به طور کامل مناسب بود و نه ماده اساسی ضد جاسوسی بررسی است. این گروه همچنین اشاره کرد که هفته قبل از مصاحبه FBI به حال آماده به تحقیقات خود را به آقای فلین پس از پیدا کردن شواهدی وجود دارد که او مرتکب هیچ جرم.

اما قاضی بازنشسته منصوب توسط قاضی سالیوان جان Gleeson به نام وزارت دادگستری درخواست “ناخالص سوء استفاده” از دادستانی قدرت و دولت را متهم به ایجاد یک بهانه به نفع متحد از رئیس جمهور.

قاضی Henderson دیگر قاضی در اکثریت خواسته بود تردید سوال از وکلای آقای فلین و وزارت دادگستری در طول استدلال در اوایل این ماه بالا بردن چشم انداز او تصمیم می گیرد به نفع ترک در مورد قاضی سالیوان دست.
اما او در نهایت حکم به نفع رد مورد.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. نویسندگان AP, Mark Sherman, Colleen و مایکل بالسامو کمک به این گزارش.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله