مغلوب ساختن پیشی جستن و (نه چندان جدید) نبرد بر دولت نظارت

آمریکا نبرد بر پاسخگویی دولت به عنوان قدیمی به عنوان اساسی است. اما ملزم کردن دولت به کنترل خود را بدست سخت تر به خصوص وقتی که می آید به نظارت از رئیس جمهور و دولت خود. قطبی تعصب حساب برای بسیاری از مشکل است. احزاب در کنگره راه رفتن در قدم اهسته با و یا در برابر رئیس جمهور است. در این روند آنها صرفنظر کردن قدرت بیشتر به قوه مجریه.

از اوایل ماه آوریل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج شده است, منتقل و یا نقل مکان کرد و به جای پنج بازرسان به طور کلی و یا اقدام IGs و همچنین به عنوان یک whistleblower دانشمند که عبور از رئیس جمهور در coronavirus. آنها در بالا مشخصات ادارات مانند هوش و پنتاگون و آنها به دنبال مسائل حساس مانند طرفداری فدرال صرف و آمادگی در این بیماری همه گیر. یکی از کار اخراج بازرس کل مایکل اتکینسون از جامعه اطلاعاتی دریافت whistleblower نکته است که باعث استیضاح پرس و جو.

“اگر شما می خواهید دولت به صداقت و سپس کنگره به حق تعيين بازرس ژنرال را به حق به بررسی خبرچین باید سوت می گوید:” سابق سنا مورخ همین Ritchie. وسوسه به سوء استفاده از قدرت فراوان در هر دولت او اشاره می کند. آنها نیاز به خنثی می شود.

بپرسید همین Ritchie در مورد دیوانگی بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخیر هدف قرار دادن پنج ناظران داخلی از برجسته سازمان های دولتی و سابق مجلس سنا مورخ نقل از جیمز مدیسون استدلال برای یک دولت با کنترل و توازن.

“اگر مردان بودند فرشتگان” وجود خواهد داشت بدون نیاز به دولت را پدر و بنیانگذار مطرح شده و اگر فرشتگان حکومت وجود خواهد داشت بدون نیاز به کنترل دولت است. پس از نه مورد است مدیسون به این نتیجه رسیدند: “شما باید اول فعال کردن دولت به کنترل اداره می شود و در کنار محل آن ملزم به کنترل خود دارد.”

اما ملزم کردن دولت به کنترل خود را بدست سخت تر به خصوص وقتی که می آید به نظارت از روسای جمهور و دولت های خود می گویند آقای ریچی و دیگران در داخل و خارج از دولت است.

قطبی تعصب حساب برای بسیاری از مشکل است. احزاب در کنگره راه رفتن در قدم اهسته با و یا در برابر رئیس جمهور است. در این روند آنها صرفنظر کردن قدرت بیشتر به قوه مجریه.

رئیس جمهور تهمت وکلا به دنبال تقویت می کند که تغییر در برابر استدلال خاصی کنگره احضاریه قدرت قبل از دیوان عالی کشور است. علاوه بر این دولت بازرسان عمومی – مستقل نگهبان در برابر زباله های تقلب و سوء استفاده در سازمان های فدرال – در رئیس جمهور crosshairs با کمی شکایت از حزب خود که کنترل سنا.

“اگر شما می خواهید دولت به صداقت و سپس کنگره به حق تعيين بازرس ژنرال را به حق به بررسی خبرچین باید سوت می گوید:” آقای ریچی. وسوسه به سوء استفاده از قدرت فراوان در هر دولت او اشاره می کند. آنها نیاز به خنثی می شود.

کنگره پاسخ

یکی از جدید ترین بازرسان به طور کلی به از دست دادن شغل خود استیو Linick شد اخراج از وزارت خارجه پست مارس 15, بنا به گزارش ها در حالی که تحقیق در فروش اسلحه به عربستان سعودی و به دنبال سوء استفاده سیاسی منصوب برای errands برای وزیر و همسرش. امروز او ملاقات عملا با هیاتی از مجلس نمایندگان و سنا در دفاع از تمامیت خود کار می کنند.

از اوایل ماه آوریل رئیس جمهور تهمت اخراج منتقل شده یا نقل مکان به جای چهار دیگر بازرسان به طور کلی و یا اقدام IGs و همچنین به عنوان یک whistleblower دانشمند که عبور از رئیس جمهور در coronavirus.

آنها در بالا مشخصات ادارات مانند هوش و پنتاگون و آنها به دنبال مسائل حساس مانند طرفداری فدرال صرف و آمادگی در این بیماری همه گیر. یکی از کار اخراج بازرس کل مایکل اتکینسون از جامعه اطلاعاتی دریافت whistleblower نکته است که باعث استیضاح پرس و جو.

رئیس جمهور نامزد یک جایگزینی دائمی برای بازرس کل در بهداشت و خدمات انسانی, کریستی گریم و پس از او منتشر شد گزارش کمبود در coronavirus تست و دنده محافظ; رییس گلن خوب از بازیگری بازرس کل در پنتاگون پس از او انتخاب شد برای نظارت بر بیش از 2 تریلیون دلار در coronavirus صرف و حذف این بخش از حمل و نقل اقدام بازرس کل Mitchell Behm خبرنگار طرفداری توسط گروه ،

دانیل برایان مدیر اجرایی برای این پروژه در نظارت دولت او می گوید “به طور فزاینده ای نگران” است که یک پاسخ ضعیف از کنگره است که به عنوان یک چراغ سبز برای رئیس جمهور برای به راه انداختن “جنگ” در بازرس کل سیستم. که به تولید یک “اثر سرما” در IG دفاتر و مانع بالقوه خبرچین می گوید: خانم برایان که سازمان توصیف خود را به عنوان یک غیر حزبی مستقل ناظر است.

“در راه, آن را واقعا هوشمندانه از کاخ سفید به هدف خاص این جهان از دفاتر … چرا که آنها منحصر به فرد قادر به سر و گوش آب سوء و فساد به همین دلیل است که آنها ایجاد شد در وهله اول,” او می گوید.

واترگیت میراث

امروز سپاه 74 بازرسان به طور کلی ریشه در اصلاحات پس از رسوایی واترگیت که منجر به رئیس جمهور استعفای نیکسون در سال 1974. ایجاد شده توسط کنگره در این پست به معنای مستقل و غیر حزبی ناظران در داخل دولت که انجام ممیزی و بررسی تخلف است. مردم می توانند گزارش راهنمایی به آنها و IG دفاتر می تواند به بررسی این نکات را یافته و تغییرات را توصیه می. آنها گزارش به آژانس سر و به کنگره است.

در سال های اخیر بازرسان عمومی پیدا کرده اند خدمات مسلح سهل انگاری در گزارش مجرم جنسی به FBI; به این نتیجه رسیدند که FBI به حال باعث به بررسی اتهام ارتباط بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه (به شدت مورد اختلاف توسط رئیس جمهور و هنوز در حال بررسی امروز); و این یک مشکل پنل خورشیدی شرکت Solyndra گمراه مقامات فدرال و مالیات دهندگان هزینه یک و نیم میلیارد دلار در دولت اوباما. آنها کشف شکنجه post-9/11 بازداشت شدگان و میلیاردها زباله در افغانستان پروژه های بازسازی.

خانم برایان تماس رئیس جمهور تهمت اقدامات علیه این آژانس نگهبان یک حمله بی سابقه ای که او معتقد است هنوز تمام نشده است. منتقدان رئیس جمهور rapid-fire تغییرات توصیف آنها به عنوان تلافی جویانه و شکایت دارند که تعویض هستند متحدان سیاسی آقای ترامپ با تضاد منافع است.

جمهوری خواه ایالت چارلز Grassley آیوا که با شور و نشاط در دفاع از بازرسان به طور کلی و خبرچین بیش طولانی خود را حرفه ای در نامه ای به رئیس جمهور خواستار او به دنبال قانون نیاز به یک توضیح کامل برای اخراج. هفته گذشته کاخ سفید در پاسخ به دفاع از رئیس جمهور حق حذف یک بازرس کل در آنها او به سادگی از دست داده و اعتماد به نفس.

دموکراتیک Rep. جری Connolly ویرجینیا از خانه نظارت کمیته می گوید که او تحت تاثیر قرار است با سناتور Grassley نامه نوشتن.

“از کجا firebrand چاک Grassley که Thor با چکش حفاظت از استقلال IGs و اصرار بر نظارت و پاسخگویی بدون توجه به آنچه در آن طول می کشد ؟” می پرسد نماینده Connolly. این کنگره دارای co-نوشته شده لایحه که بیشتر به محافظت از بازرسان به طور کلی از بی نفوذ سیاسی و عذاب اجازه می دهد به حذف تنها برای علت و نیاز به اسناد و مدارک است که به کنگره است.

انتقال قدرت

قانون اجازه می دهد تا رئیس جمهور وسیع تشخیص و هنگامی که آن را بدون کنترل آن را به بهره گرفته می گوید: سابق Rep. تام دیویس ویرجینیا جمهوری خواه که ریاست مجلس نظارت کمیته در دوران ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش است. رئیس جمهور است و در حقوق خود را, او می گوید اما او باور ندارد که قانون پیش بینی تلافی جویانه اخراج و یا “این موارد خاص.” او اضافه می کند که در خود تجربه “همه IGs خوب هستند.” در واقع در سال 2008 کنگره اضافه شده یک شورای ویژه به نظارت بازرسان و به طور کلی.

اما مشکل با نظارت بزرگتر از IG قانون می گوید آقای دیویس. “آنچه ما دیده ایم بیش از 20 سال گذشته است که یک انتقال قدرت از کنگره برای اجرایی شعبه,” او می گوید.

“این در جریان بوده است برای برخی از زمان. رئیس جمهور فقط شتاب آن است.”

کنگره تحقیقات قوه مجریه تمایل به شدت حزبی در تقسیم دولت – فکر می کنم از این ماه که خواهان صرف بررسی بنغازی حمله تحت ریاست جمهوری باراک اوباما و البته استیضاح از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: خانم برایان. “برای موفق نظارت شما رو به خرید از هر دو طرف یا عمومی را تلاش به عنوان مشروع” او می گوید.

او اشاره می کند که دولت اوباما بیشتر تحت پیگرد قانونی قرار خبرچین از هر دولت است. رئیس جمهور اوباما نیز اخراج یک بازرس به طور کلی بیش از یک ماده حساس گفت: تنها که او فاقد اعتماد به نفس در این مقام. اما رنگ و گریه از جمله کنگره تحقیقات که بیش از یک مورد برگزار می شود یک درس برای رئیس جمهور و بود که آخرین بار او که.

“ما تلاش کرده اند به منظور افزایش حفاظت IGs پس از دولت بوش. این یک مشکل قابل پیش بینی” می گوید: خانم برایان.

ارزش های محافظه کار

خانم برایان می گوید او در حال کار بر روی بازرس کل اصلاحات قانون با سناتور Grassley و رسیدن به یک چند دیگر جمهوری خواهان در مجلس سنا – این chokepoint از هر گونه اصلاحات به دلیل ایران با وفاداری به رئیس جمهور. IGs نیاز به “گارد ریل” او می گوید. آنها نیاز “به علت” حذف حمایت و همچنین راه های جلوگیری از sidelining از تحقیقات خود را زمانی که آنها را ترک پست خود را; آنها باید جایگزین نمی شود به طور موقت توسط رئیس جمهور متحدان سیاسی.

او می بیند یک “بارقه امید” به نفع برخی دیگر از جمهوری خواهان مجلس سنا. و قول او خوشحال بود که زمانی که او به نظر می رسد به عنوان یک مهمان در اخیر C-SPAN نشان می دهد حدود نیمی از جمهوریخواهان تماس گیرنده گفت که شلیک بازرسان عمومی “بود و نه خوب است.”

“این نوع پاسخگویی … در دولت مهم است که به ارزش های محافظه کار است و بیشتر جمهوریخواهان ناراحت کننده تر از ما قبل از دیده می شود,” او می گوید.

دیگران کمتر خوشبین هستند با آقای دیویس پیش بینی که بهتر از قبل از آنها بهتر و بیشتر tussles بین کنگره و رئیس جمهور به پایان خواهد رسید تا در دادگاه. حکم دادگاه عالی در برابر کنگره احضاریه رئیس جمهور سوابق مالی خواهد “به طور کامل upend توانایی کنگره برای انجام هر گونه معنی دار نظارت در تمام, می گوید:” نماینده Connolly.

آقای ریچی مظنون که سفت از IG سیستم خواهد شد صبر کنید تا پس از انتخابات هنگامی که یک اجماع توسعه که “چیزی اشتباه است.” که چه اتفاقی افتاد بعد از واترگیت.

“من زندگی را از طریق بسیاری از رسوایی” او می گوید: “و آنها تمایل دارند در پایان به حق خود.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>