“من هنوز هم فکر می کنم به شکل V بازیابی در محل’ کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow روز یکشنبه گفت.

عکس: تام ویلیامز/زوما پرس

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران اقتصادی بالا می گویند آنها هنوز هم انتظار می رود سریع اقتصادی با وجود موج در جدید کروناویروس عفونت است که باید لرزاند مصرف کنندگان و منجر به محدودیت های جدید در فعالیت های کسب و کار.

“من هنوز هم فکر می کنم به شکل V بازیابی در محل” کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow روز یکشنبه گفت. “من انکار نمیکنم که برخی از این نقطه داغ کشورهای در حال رفتن به نسیم که بهبود اما در کل تصویر بسیار مثبت است.”

آقای Kudlow با اشاره به اطلاعات در هفته گذشته نشان می دهد که فروش خانه های موجود شروع به پریدن کرد 20.7 درصد در ماه ژوئن پس از انداختن 9.7% ماه قبل و در گزارش دیگری نشان می دهد که تولید در ماه جولای گسترش برای اولین بار پس از فوریه.

یک گزارش دولت در روز پنج شنبه نشان داد که براده به صورت هفتگی مزایای بیکاری افزایش یافت و برای اولین بار در نزدیک به چهار ماه در هفته منتهی به 18 جولای ثبت نام مشاغل بازیابی می تواند متزلزل به عنوان برخی از ایالت نورد reopenings به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما این گزارش همچنین نشان داد که نرخ بیکاری رول منقبض شده در هفته های اخیر نشان می دهد که اخراج جدید در حال جبران استخدام و کارفرمایان یادآوری کارگران هر چند با سرعتی کمتر از چند هفته پیش.

“من فکر می کنم شانس به نفع یک افزایش بزرگ در ایجاد شغل و کاهش نرخ بیکاری در ماه ژوئیه آقای Kudlow گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

فدرال رزرو مقامات را در مجموعه ای به بحث در هفته آینده نحوه ارائه بیشتر محرک اقتصادی هر چند آنها نشانه راحتی ترک سیاست نگه دارید تا زمانی که اطلاعات بیشتر در مورد چگونه همه گیر وزن در اقتصاد است.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin صحبت کردن در فاکس نیوز’ “فاکس نیوز روز شنبه گفت:” جمهوری خواهان معرفی و پیشنهاد خود را برای آینده coronavirus امداد لایحه در روز دوشنبه و آماده شد به سرعت عمل به اعتصاب مقابله با دموکرات ها ،

ایالات متحده ثبت شده بیشتر 65,490 عفونت و 914 مرگ و میر در روز شنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. می سی سی پی گزارش یک رکورد 1,434 جدید موارد شنبه با هفت روز به طور متوسط بیش از quadrupling از یک ماه پیش.

“ما همیشه می گفت سه ماهه دوم خواهد بود بسیار بد سه ماهه دوباره که نه به دلایل اقتصادی که به دلایل بهداشتی” آقای Mnuchin روز یکشنبه گفت.

“بنابراین ما فکر می کنم شما در حال رفتن به دیدن یک واکنش” آقای Mnuchin گفت: با استناد به یک اجماع برآورد 17 درصد رشد اقتصادی در نرخ سالانه در سه ماهه سوم.

نوشتن به ویلیام در ملدن william.mauldin@wsj.com

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im