مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای افزایش تعرفه های اتحادیه اروپا هواپیمای

ایالات متحده افزایش تعرفه آن در هواپیما از اتحادیه اروپا ماه آینده به 15 درصد در میان یک اختلاف بیش از یارانه برای هواپیما سازان مانند ایرباس.

عکس: اریک piermont/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: این امر افزایش تعرفه های هواپیما که از اتحادیه اروپا به عنوان اختلاف آن با بلوک بیش از یارانه برای تولید کنندگان هواپیما حل نشده باقی مانده است.

آغاز مارس 18 هواپیما از فرانسه و آلمان و اسپانیا و انگلستان خواهد بود موضوع را به 15 درصد تعرفه از 10 درصد تعرفه است که در زمان اثر در ماه اکتبر.

ایالات متحده در ابتدا مجاز به اعمال این تعرفه ها توسط یک حاکم در سازمان تجارت جهانی پس از 15 سال نبرد قانونی با اتحادیه اروپا بیش از برنامه های حمایتی برای تولید کنندگان هواپیما ایرباس SE و ایالات متحده خود را رقیب Boeing Co.

به عنوان بخشی از اختلاف تجاری ایالات متحده نماینده همچنین اعمال تعرفه ها در ماه اکتبر بر روی طیف وسیعی از مواد غذایی اتحادیه اروپا محصولات از جمله برخی از شراب و پنیر و زیتون. کسانی که تعرفه تعیین شد در ماه اکتبر در 25% و نبود مطرح شده در روز جمعه. این USTR گفت: حدود 7.5 میلیارد دلار ارزش کالاهای تحت تاثیر تعرفه ها یک شکل بود که بدون تغییر توسط آخرین عمل است.

این USTR همچنین گفته بود که آن را ممکن است تغییر اقلام تحت تاثیر تعرفه ها اما آن را فقط یک نیشگون گرفتن و کشیدن جمعه به اصلی خود, لیست, از بین بردن آب آلو اما اضافه کردن برخی از آشپزخانه چاقو از فرانسه و آلمان به لیست کالاهای مشمول 25% تعرفه.

سازمان تجارت جهانی تصمیم مجاز تعرفه ها به عنوان بالا که 100% به تحمیل شود. این USTR را تهدید کرده بود طیف گسترده ای از محصولات از اروپا با حداکثر تعرفه باعث اعتراض از صنایع است که می تواند تحت تاثیر قرار. اما USTR تصمیم گرفتند در روز جمعه برای یک افزایش نسبتا کم در هواپیما تعرفه و بدون تغییر به دیگران است.

“ایالات متحده باز می ماند به یک راه حل مذاکره است که آدرس کنونی و آینده یارانه به ایرباس ارائه شده توسط اتحادیه اروپا و برخی کنونی و سابق کشورهای عضو” به USTR در بیانیه ای گفت.

اقدامات آخرین سالوو در اختلاف قدمت آن به سال 2004 بیش هواپیما یارانه ها تبدیل شده است که بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن در اداره مذاکرات تجاری با اروپا است. دو طرف بوده است و در مذاکرات رسمی پس از سال 2018 بیش از یک طیف وسیعی از مسائل مربوط به تجارت اما پیشرفت های کوچک است. مذاکرات با اتحادیه اروپا را تسریع تحت یک تجارت جدید کمیسر اما منجر به دستیابی به موفقیت در هواپیما یارانه ها و یا تعدادی از دیگر مسائل تجاری مانند فولاد و آلومینیوم تعرفه های اجرا شده توسط برگ برنده دولت در سال 2018 است.

سازمان تجارت جهانی است و انتظار می رود به حکومت بعد از این سال در یک مورد مربوط آورده شده توسط اتحادیه اروپا در برابر ایالات متحده یارانه بوئینگ. که در آن نقطه, اتحادیه اروپا خواهد شد مجاز به strike back با تعرفه خاص خود را دارد. این USTR گفت: جمعه آن را هنوز هم ممکن است تغییر تعرفه های آن “بلافاصله پس از هر اتحادیه اروپا تحمیل وظایف اضافی در ایالات متحده محصولات” به عنوان بخشی از اختلاف است.

نوشتن به جاش Zumbrun در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im