مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت سفارشات 167 میلیون ماسک صورت از 3M

در ماه های اخیر 3M دو برابر شده است تولید آن از ماسک به حدود 100 میلیون N95 ماسک یک ماه در سطح جهانی و در میان coronavirus بیماری همه گیر.

عکس: دیوید بکر/زوما پرس

رئیس جمهور تهمت و گفت: دولت خواهد خرید نزدیک به 167 میلیون ماسک از 3M Co. بیش از سه ماه آینده حل و فصل یک مرافعه با صنعتی کنگلومرا بیش از تلاش به سطح شیب دار بالا عرضه دنده برای کارگران خط مقدم مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

آقای ترامپ انتقاد 3M ماسک-تلاش در هفته گذشته و به استناد دفاع تولید عمل در برابر این شرکت است. که جنگ کره-عصر قانون به رئیس جمهور قدرت را وادار تولید کنندگان را به عملیاتی تغییر در منافع ملی است. سلامت کارگران در سراسر کشور در حال اجرا کوتاه در ماسک و همچنین به عنوان لباس هواکش و سپر چهره آنها نیاز به درمان بیماران بدحال با Covid-19 بیماری ناشی از ویروس است.

یک مقام رسمی گفت: M onday که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیست, برنامه ریزی برای انجام هر اقدام دیگری علیه 3M تحت DPA در علاوه بر این به ماسک خرید.

“3M حماسه به پایان می رسد بسیار خوش و خرم” آقای ترامپ گفت: در یک جلسه در روز دوشنبه. “ما بسیار مفتخریم به خرید و فروش در حال حاضر با 3M و مدیر عامل شرکت مایک روم. من فقط صحبت با او و من او را برای گرفتن آن انجام می شود.”

سخت ترین ضربه متحده بریس برای coronavirus عفونت apex, انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون در بیمارستان بستری شده است و داده ها از یک سفر شرکت نشان می دهد که بسیاری از چینی ها را آغاز کرده اند که سفر دوباره. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Angus دندانه/مهر نیوز

آقای رومی تا به حال تحت فشار قرار دادند در برابر آقای تهمت انتقاد هفته گذشته گفتن وال استریت ژورنال است که شرکت خود را به انجام همه چیز ممکن است به افزایش تولید ماسک.

“با توجه به این واقعیت است که تقاضا برای ماسک جلبک عرضه ما در حال کار در سراسر ساعت به بیشتر گسترش ظرفیت ما” آقای رومی گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

3M گفت: این امر واردات ماسک مبادرت به فروش آن به دولت فدرال در درجه اول از کارخانه خود در چین است. در اوایل این سال به عنوان ویروس گسترش در چین مقامات وجود دارد محدود صادرات کالاهای پزشکی. 3M گفت: در آن مشغول به کار بود با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای راه اندازی مجدد واردات به آمریکا

3M آن دو برابر شده است تولید ماسک در ماه های اخیر به حدود 100 میلیون N95 ماسک در سطح جهانی در هر ماه از جمله 35 میلیون نفر در ایالات متحده 3M هفته گذشته گفت که این افزایش تولید در ایالات متحده به نرخ ماهانه 40 میلیون در هفته و که این امر می تواند ساخت 50 میلیون ماسک در ماه ژوئن. 3M گفت: این امر در ادامه به صادرات و درصد کمی از آن در ایالات متحده ساخته شده ماسک به کانادا و امریکا لاتین.

تولید کنندگان دیگر از جمله Honeywell International, Inc. همچنین بالا بردن ماسک خروجی در ایالات متحده آمریکا وزارت بهداشت و خدمات انسانی برآورد شده در ماه مارس است که ایران می خواهد نیاز به حدود 300 میلیون N95 ماسک یک ماه برای مقابله با یک بیماری همه گیر.

HHS ماه گذشته قرار داده شده سفارشات 600 میلیون N95 ماسک از 3M, Honeywell و سه نفر دیگر از شرکت های توزیع به بیمارستان ها و تقویت ملی پزشکی-تامین ذخایر بیش از 18 ماه آینده.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خرید جداگانه روز دوشنبه برای 166.5 میلیون 3M ماسک صورت شامل ماسک که تایید شده تحت N95 معمولی استاندارد—به اصطلاح زیرا این ماسک بلوک 95% از ذرات بسیار کوچک —و همچنین سفارشات برای محصولات تایید شده تحت استاندارد مشابه مورد استفاده در چین شناخته شده به عنوان KN95. مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی دولت گفت: دولت خواهد خرید رقم 55.5 میلیون ماسک از 3 متر در هر یک از سه ماه آینده.

با کیفیت بالا ماسک در تقاضای بالا هستند زیرا آنها طراحی شده برای حفظ و مراقبت از سلامت کارگران امن است. فولاد ماسک و حتی ساده تر پنبه ماسک در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش بیماری از استفاده کنندگان نیز به طور فزاینده ای در تقاضای بالا در ایالات متحده آمریکا به عنوان مسئولان توصیه کرده اند که اکثر مردم به پوشیدن برخی از پوشش زمانی که آنها بیرون رفتن در ملاء عام.

آقای ترامپ بود که در ابتدا تمایلی به استناد DPA نیز استناد آن برای وادار کردن شرکت ها به کار سریع تر به هواکش. General Motors Co. و General Electric Co. در میان شرکت های مشغول به کار برای تولید بیشتر هواکش در آمریکا

نوشتن به الکس Leary در [email protected] و آستن Hufford در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>