مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مورد بحث بستن تولید نفت در خلیج مکزیک

برخی در آمریکا انرژی بخش شده اند به دنبال راه هایی برای ارائه یک enhanced oil داد به عربستان سعودی است.

عکس: اندرو Harrer/مهر نیوز

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مورد بحث و فرمان shutdown از تولید نفت در خلیج مکزیک به دلیل coronavirus تبلیغ در میان کارگران در سکوهای دریایی به گفته افراد آشنا با این موضوع.

معلوم نیست که آیا این پیشنهاد که می آید به چند نفر از کارگران نفت, سیستم عامل, تست مثبت برای این ویروس جدید است که هنوز هم مورد توجه جدی است. اما سازندگان: خلیج سیستم عامل بیش از نگرانی های سلامت نیز اثر محدود آمریکا تولید نفت در میان یک جهان پر از نفت است که فرستاده قیمت رو به کاهش.

اگر آمریکا تعطیل خلیج مکزیک تولید آن را کاهش دهد حدود دو میلیون بشکه در روز از کلی ایالات متحده آمریکا با تولید حدود 13 میلیون بشکه در روز است. چنین مجبور به کاهش خواهد بود بحث های بسیاری در صنعت نفت به مردم گفت.

داخلی سخنگوی وزارت کاهش یافته است به نظر یک پتانسیل دریایی shutdown. کاخ سفید نیز کاهش یافته است به نظر.

آقای ترامپ روز پنجشنبه گفت که او در تلاش بود برای کمک به تسهیل توافقی برای پایان دادن به یک نفت-قیمت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه است که نابود قیمت نفت همراه با کاهش تقاضا ناشی از کوروناویروس.

مربوط تصویری

ایالات متحده آمریکا ممکن است به مردم توصیه در coronavirus نقاط داغ به پوشیدن پارچه ماسک صورت, a $350 میلیارد برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک راه اندازی امروز و موارد جهان گسترده ای فراتر از یک میلیون. وال استریت ژورنال را Lorie Hirose آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Ringo Chiu/زوما پرس

مقامات عربستان سعودی روز پنجشنبه گفت این کشور مایل به در نظر گرفتن گسترده عرضه نفت محدودیت—اگر دیگران در این گروه از 20 کشورهای ثروتمند پیوست در خود را کاهش. یک گروه از کشورهای تولید کننده نفت از جمله سازمان کشورهای صادر کننده نفت و روسیه به بحث تولید کاهش حداقل شش میلیون بشکه در روز شنبه و به دعوت آمریکا برای شرکت در.

تا کنون تعداد انگشت شماری از کارگران نفت عامل های تولید در خلیج مکزیک را آزمایش مثبت برای ویروس. انگلیسی, غول نفتی BP PLC در بیانیه ای گفت که چند نفر از کارگران که در یکی از سیستم عامل خود را تا به حال تست مثبت و دو شورون Corp. کارکنان در خلیج فارس نیز آزمایش مثبت یک سخنگوی شرکت گفت: پنج شنبه. شورون به حالت تعلیق حفاری در خود را بزرگ پا پلت فرم اما تولید باقی می ماند در سطح نرمال وجود دارد با توجه به سخنگوی.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است به دیدار بعد از ظهر جمعه با سران برخی از ایالات متحده بزرگترین شرکت های نفتی به بحث در مورد اقدامات بالقوه برای حمایت از این صنعت است. بسیاری از شرکت ها از جمله شورون و Exxon Mobil Corp در حال شدیدا مخالف به نفت-بازار مداخلات.

برخی از سیاست تحلیلگران پیشنهاد کرده اند تعطیل تولید در زمین های فدرال و یا اجباری انقطاع از تولید نفت در تگزاس بزرگترین تولید کننده نفت دولت توسط رگولاتور وجود دارد می تواند بخشی از یک بشردوستانه روسیه و عربستان سعودی به جلو و عقب در تولید جهانی.

یک عضو کمیسیون راه آهن تگزاس, رایان Sitton گفت: در توییتر شنبه که به او گفته بود با وزیر انرژی روسیه الکساندر نواک در مورد یک توافق بالقوه برای کاهش 10 میلیون بشکه در روز از تولید نفت جهان است. اما هنوز معلوم نیست که آیا دیگران در انتخاب سه عضو کمیسیون حمایت از تولید محدود در دولت است.

بسیاری از مدیران نفت نگران هستند که در دراز مدت عواقب ناخواسته از ایالات متحده به طور موثر پیوستن به یک روغن کارتل و ایده دریافت نکرده حمایت از شرکت های بزرگ نفتی و یا لابی سازمان ها می گویند مردم آشنا با این موضوع. ارشد مقامات دولت نیز خودداری کردند در تصویب و یا آشکارا به حمایت از هر گونه کاهش در ایالات متحده هر چند برخی در وزارت انرژی باید رسم راه برای ارائه یک enhanced oil داد به عربستان سعودی است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

در خلیج فارس عملیات بیشترین نگرانی از صنعت و مقامات دولتی شده است در مورد ایمنی. شده است وجود اصطکاک بین بازرسان دولت و مدیران خود را در مورد چقدر بازرسان به طور بالقوه در معرض ویروس و بین صنعت و دولت در مورد اینکه آیا بازرسان بالقوه حامل بین جدا عملیات حفاری با توجه به افراد آشنا با این موضوع.

همانطور که از روز دوشنبه اداره ایمنی و زیست محیطی در اجرای یا BSEE تا به حال معلق بازرسی محرومیت پرواز برای بازرسی در همه آنها به جز یکی از آن مناطق دریایی با توجه به رسمی و صنعت لابی.

نیک گودوین سخنگوی داخل بخش مورد مناقشه است که اداره کاهش در فرد سایت بازرسی های این هفته است. در پاسخ کتبی به سوال او با تاکید بر BSEE تلاش برای اطمینان و ایمنی کارگر در حالی که نگه داشتن نفت در خلیج فارس عملیات در حال اجرا است. او گفت: سه BSEE کارکنان باید آزمایش مثبت برای ویروس.

نوشتن به تیموتی Puko در [email protected] و کریستوفر S. Matthews در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im