برگ برنده دولت در نظر متوقف جنرال الکتریک سرمایه گذاری موتور تحویل به چین

جهش موتورهای جت در کارخانه مونتاژ جنرال الکتریک در ایندیانا است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند به توقف تحویل مشابه موتورهای به چین است.

عکس: لوقا Sharrett/مهر نیوز

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به پیشنهاد توقف تحویل موتورهای جت co-produced by General Electric Co. برای یک هواپیمای در حال توسعه در چین پتانسیل تشدید محافظ تجارت اقدامات است که می تواند پیامدهای تند به صورت عمده تولید کننده آمریکایی.

دولت ممکن است به کاهش صدور مجوز اجازه می دهد CFM بین المللی سرمایه گذاری مشترک از جنرال الکتریک و فرانسه Safran SA به صادرات بیشتر از آن جهش 1C موتورهای جت به چین یک فرد آشنا با این بحث گفت. موتورهای مورد استفاده در توسعه آن کشور Comac C919 jetliner, آخرین در یک برنامه ریزی خانواده جدید جت است که در سال در پشت برنامه.

برخی از درون دولت نگران آن است که چین می تواند با مهندسی معکوس از موتورهای CFM اجازه می دهد چین برای شکستن به جهانی جت-موتور بازار تضعیف ایالات متحده منافع کسب و کار.

جنرال الکتریک است که این استدلال در برابر این حرکت با توجه به یک فرد آشنا با این مذاکرات گفت که تقلید از تکنیک ساخت پیشرفته است که تولید این موتور به مراتب سخت تر از برخی از مقامات دولت معتقدند. به عنوان یک موضوع عملی جنرال الکتریک معتقد است CFM موتورهای شده اند بر روی زمین در چین برای سال, به این معنی که تولید کنندگان چینی می تواند در حال حاضر شروع به مهندسی معکوس.

پتانسیل محرومیت از یک مجوز جدید برای موتور است که در دستور کار جلسه مقامات دولت برنامه ریزی شده برای روز شنبه. جلسه مقامات دولت در این و دیگر تجارت چین سیاست های برنامه ریزی شده است برای Feb. 28 فرد آشنا گفت.

دولت نیز با توجه به اینکه به گسترش موجود مجوز برای نجوم سیستم های GE منابع برای C919.

GE مطمئن سرمایه گذاران برای سال های سال است که در آن می توانید خود را به فروش محصولات صنعتی که شامل قدرت توربین های پزشکی و اسکنر در حالی که حفاظت در برابر دزدی. معمای برای جنرال الکتریک و سایر شرکت های صنعتی: چگونه برای گرفتن سهم از بازار رو به رشد برای محصولات خود در چین در حالی که حفاظت از مالکیت معنوی. این امر به ویژه در مورد موتورهای جت که برای فرآیندهای تولید و مواد در حال اسرار حفاظت و توسعه مدل های جدید هزینه های میلیاردها.

جنرال الکتریک و دیگر آمریکایی حمل و نقل هوایی کسب و کار مجوز دریافت کرده اند برای سال صادرات انواع سیستم است که گنجانیده شده چینی هواپیما. به تازگی به عنوان مارس 2019, وزارت بازرگانی آمریکا با صدور یک مجوز اجازه CFM به کشتی جهش 1C موتورهای به چین است.

این C919 در حال حاضر در حال پرواز-تست شده و میله میله برای ورود مسافر و خدمات در سال 2021.

GE صعودی است به طور کلی در جهش موتور خانواده که 1C موتور فقط یکی از نوع.

“رفتن به جلو من فکر می کنم ما باید اعتقاد واقعی در جهش موتور” GE اجرایی لری Culp گفت: سرمایه گذاران در یک درآمد تماس در ژانویه هنگامی که این شرکت هشدار داد که تاخیر در گرفتن Boeing Co. ‘s مبتنی 737 MAX هواپیمای مسافربری می تواند دندانه کوتاه مدت سود حاصل از موتور.

نوشتن به تد مان در [email protected] و باب دیویس در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im