-درست به زندگی

برای آنانتو سونل که نقاشی های فراواقعی می ساخت، پیدا کردن تم یک شعار بود. برای او می دانست تا زمانی که آثار خود را مدرك احساسات بتن و یا داستان، نقاشی های فراواقعی خود را نگه اهمیت کمی علاوه بر عامل wow. وقتی که دانش آموز هنرهای زیبا بودم، متوجه شدم که هایپررئالیسم بهتر از هر مدرسه نقاشی دیگری است تا مهارت های نقاشی ام را در خود مبهم کند. این تقاضا می کند که درک خوبی از تکنیک، قلم مو، مدیریت رنگ، جزئیات تیز، و یک معامله بزرگ از صبر. اما من معتقدم که کار من تقلید ی عکاسی خواهد بود نه یک اثر خلاقانه اگر از احساسات و یک بیانیه روایت ی ربای باشد. من نیاز به پیدا کردن یک تم است که می تواند زندگی به نقاشی،” می گوید: Sunil.

پس از آن بود که او تصادفا بر روی موضوع : خواهرزاده نه ساله خود را. روزی که به خانه خواهرم رفتم خواهرزاده ام را یافتم که در کف اکسید سرخ نشسته بود و با مداد مداد مداد مداد نقاشی می کرد. اون هميشه به نقاشي علاقه داشت در حالی که صحبت کردن با خواهر من در مورد علاقه بچه به نقاشی ، من گفته شد که کودک به کلاس بهاراتناتیم ملحق شده است. پدر و مادر احساس رقص گزینه بهتری برای او بود. با اینکه او عاشق رقصاست، می دانستم که ترجیح می داد به کلاس نقاشی برود. در آن لحظه، من قادر بودم او را که روی زمین نشسته بود و لباس رقص سنتی پوشیده بود و به صورت بوسینه روی یک کاغذ نقاشی می کرد، تجسم کنم.”

هنگامی که موضوع نهایی شد، برای تکمیل کار، سونل چهار ماه طول می کشه. و بقیه، به گفته آنها تاریخ است. روغن روی بوم نقاشی توسط سال آخر کارشناسی دانشجوی هنرهای زیبا در دانشگاه Sree Sankaracharya سانسکریت، Kalady به سرعت در رسانه های اجتماعی ساخته شده است.

به عنوان اولین کار در یک مجموعه نقاشی با عنوان Trinkets با زنگ های کوچک، نقاشی ویژگی های کودک نشسته بر روی زمین لباس درخشان بهاراتاناتیام لباس و نقاشی با مداد مداد. لباس رنگارنگ دختر با چین و پلات آن، زيور، گل در مو، بافت پوست و تداخل نور و سايه ها همه با جزئيات غير قابل باور عکاسی ارائه شده بود. تقدیر گسترده ای که اثر دریافت کرده نشان می دهد که هایپررئالیسم در هنر اخیر تاثیرگذار باقی مانده است.

هنگامی که صحبت از استعداد و مهارت می شود، به نظر می رسد هیچ چیز بیشتر از نقاشی های فراواقعی از توده ها توجه می کند. با این حال ، در حالی که بسیاری از آنها را برای جزئیات حاد و واقع گرایی بزرگ خود را تحسین ، برخی دیگر آنها را به عنوان یک نمایش صرف از هنر و صنعت و به عنوان تکرار عکاسی در نظر بگیرید. نقاش مشهور KG Babu می گوید کار Sunil است به خوبی برای مبتدی در هایپررئالیسم و آن را برآورده انتظارات ساخته شده است. علامت برجسته یک نقاشی خوب، یکپارچگی موفق و خلاقانه فرم و ایده است و تا زمانی که هنرمندان به این هماهنگی دست نیابد، هایپررئالیسم می تواند رشد دانشکده های خلاق و احساسی هنرمند را شیرین کند، او اشاره می کند.

او همچنین نگرانی در مورد هنرمندان جوان جذب به هایپررئالیسم در انبوهی از آن وعده شهرت و پول را افزایش داد. “Hyperrealism همواره مورد پسند توده ها بوده است زیرا درک آن از نظر سطحی آسان است. این نیاز به هیچ تخیل و درک, فقط تحسین مهارت فنی و صبر. آثار در مورد توانایی آنها برای ایجاد توهم یک عکس قضاوت خواهد شد. بنابراین، چنین آثاری توسط بسیاری به عنوان هنر خالص در نظر گرفته نمی شود بلکه تنها به عنوان کالا برای فروش، می گوید: “بابو.

اما اگر کسی می توانست در هایپررئالیسم برتر باشد و یک تعادل کلی بین هنر و تکنیک ایجاد کند، بدون شک می توان آثار خوبی خلق کرد، او می گوید.

اگرچه سونيل پيشنهادات متعددي براي خريد تابلو با قيمت هاي جذاب دريافت کرده است، اما آماده فروش آن نيست چرا که سِري به اتمام نگذشته است.

رویای من این است که یک نمایشگاه انفرادی برگزار کنم و برای آن، باید این سریال را کامل کنم. چهار نقاشی آینده در این مجموعه وجود دارد و همه آنها خواهرزاده من در لباس رقص انجام فعالیت های متعدد، مانند نشستن در کلاس درس و بازی با دوستان، ویژگی او می گوید.

سلب مسئولیت : نظرات بیان شده در بالا خود نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im