مشکل Aghadi: سیاست توانید صبر کنید. تنها تمرکز ماهاراشترا دولت باید با خیال راحت به خروج از مستند

علائم تفرقه در شش ماهه ماها Vikas Aghadi حاکم ماهاراشترا نمی توانست آمده نابهنگام ساعت. دولت حساب برای بیش از یک سوم از هند Covid-19 موارد و به خصوص بحرانزده چون بمبئی آن اداری و مالی مرکز عصبی است و بدترین ضربه است. نگرانی در مورد بقا در حال انحراف دولت می تواند بدون انجام دهد که گسترش این بیماری و اقتصادی سرایت شایستگی آن توجه undivided. با سه حزب از تقریبا برابر بلند در حال اجرا نشان می دهد آن را اجتناب ناپذیر است که اختلاف نظر را محصول تا.

وزیر Uddhav Thackeray و NCP supremo Sharad Pawar نشده است در همان صفحه در کاهش مستند محدودیت. راهول گاندی کمک کنید مسائل با سخنان خود که در کنگره صرفا حمایت از دولت است و نه کلید تصمیم ساز. این ناهماهنگی شیرین خواهد بود موسیقی برای مخالفان BJP شعرم همیشه پس از به طور غیر منتظره از دست دادن دولت است. اپتیک از بیمارستان های در حال اجرا از تخت و بدن صف خارج morgues است تشدید فشار بر Thackeray. جای تعجب نیست که سابق سانتی متر Devendra Fadnavis است اظهار داشت که او از مطالب به تماشای داد قطع جان خود را از تناقضات است.

به عنوان Covid موارد پیش افتادن 40,000 در بمبئی-تانه کمربند دشوار انتخاب و تجارت آف در پیش رو باشد. حتی پی در پی مستندات نمی تواند درمان این مشکل اجتماعی فاصله در بمبئی با 40 درصد از جمعیت آن زندگی در محله های فقیرنشین. کلان شهرهای دارای میانگین تراکم جمعیت 20 ، 000 نفر در هر کیلومتر مربع است که می رود تا در زاغه مناطق. این دو شهر در حال شیو سنا را سنگر که می تواند توضیح دهد Thackeray تردید در آرامش محدودیت در حالی که Pawar پرس برای باز کردن. حتی رئیس حکومت و یا سیاسی واقعیت است که منجر به یک دولت جدید را باید به آب و هوا هفته از بی ثباتی سیاسی و خلاء رهبری است که می تواند به تضعیف مستند خروج اقدامات در حال حاضر در جریان است. سیاست نباید بازی اسپویلر به زندگی و معیشت.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>