متحده در حال تلاش برای حمایت از سلامت سیستم است که به طور فزاینده ای تیره و تار توسط coronavirus بیماری همه گیر. همانطور که در گذشته شرایط اضطراری متحده را به نام خود گارد ملی برای کمک به با چالش های لجستیکی. که بسیج دارای سوخت های اجتماعی رسانه ها حدس و گمان است که نیروهای به زودی پلیس شهرهای آمریکا است.

پس از اصرار وزارت دفاع که مشتاق است به استرس است که نظامی است که قطعا در ماه مارس است. در واقع این ایده که حکومت نظامی قریب الوقوع است belies یک تاریخ که در آن با استفاده از چنین قدرت هستند بسیار نادر است. در مقابل گارد ملی به مدت طولانی نقش مهمی در کمک به عمران پاسخ از طوفان کاترینا به حفاظت از مرزها.

در زمان بحران بسیاری از مقامات دولتی می خواهید به تماس در نیروهای نظامی به نشان می دهد آنها در حال گرفتن تهدیدات جدی یادداشت بازنشسته سرهنگ علامت Cancian در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی. اما این بدان معنی نیست که قرار دادن Guardsmen مسئول اجرای قانون است.

در حال حاضر فعال-وظیفه نظامی قابل رویت ترین نقش را در استقرار بیمارستان کشتی به نیویورک و کالیفرنیا برای از بین بردن فشار در بخش اورژانس. پشت صحنه, نیروهای نظامی نیز خواهد شد در حال حرکت لوازم پزشکی به محل. زنجیره تامین لجستیک نظامی قدرت است. که گفت می رود “آماتور بحث استراتژی کارشناسان بحث تدارکات.”

به عنوان رهبران سیاسی در سراسر امریکا تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر سربازان به مبارزه با coronavirus مقامات پنتاگون در حال هل دادن برای یک نظامی ایالات متحده نقش است که قطعا خوب unmilitaristic.

این خواهد بود که هیچ کوچک و چالش آنها به بخش خصوصی اجازه می دهد که همه کشورها و مناطق اعلام کرده اند شرایط اضطراری و فرمانداران باید فعال برخی از 10,000 ملی را Guardsmen. روز یکشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور جداگانه اعلام کرد تماس تا هزاران سرباز گارد ملی برای نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن است. و بیمارستان نیروی دریایی کشتی های در حال مستقر را فشار خارج شهر ساحلی بيمارستان.

این تحولات سریع باعث موجی از رسانه های اجتماعی پست های سرمایه گذاری قماری که این تماس-یو پی اس علامت آغاز حکومت نظامی برای tamp پایین ناآرامی های مدنی. مقامات دفاعی سریع بوده به شلیک کردن این حدس را تنها با یک اشاره از غضب.

شده است وجود دارد هیچ پشت صحنه “توطئه” به استفاده از گارد ملی “برای انجام برخی از مرتب کردن بر اساس از اقدام نظامی برای به اجرا درآوردن پناهگاه در محل و قرنطینه” ژنرال جوزف Lengyel, رئیس گارد ملی گفت: در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران در روز یکشنبه ، پرسید: اگر نیروهای ایالات متحده کمک خواهد کرد انجام حکومت را در اجرای قانون دیگر نقش های کلی Lengyel شد unenthusiastic. ملی Guardsmen می تواند به او اجازه داد اما او نمی بینم هر یک فراخوان بزرگ برای این است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی ما حذف paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

آن است که یک تصویر از یک تنش بین مقامات دولتی تحت فشار به “انجام کاری” در هنگام ملی تحول و نظامی مضطرب به آن نشان می دهد احترام به کنترل غیر نظامی است. در زمان بحران بسیاری از مقامات دولتی می خواهید به تماس در نیروهای نظامی “تقریبا به عنوان یک عمل نمادین” یک نشانه آنها در حال گرفتن همه چیز خیلی جدی می گوید بازنشسته سرهنگ علامت Cancian تحلیلگر ارشد مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی – حتی به عنوان پنتاگون در تلاش است به دور ماندن از هر چیزی شبیه حکومت نظامی در خیابان های آمریکا است.

رزمی قانون استفاده شده است به ندرت در تاریخ ایالات متحده است. پس از حمله به پرل هاربر, برای مثال, محاکمه با حضور هیئت منصفه به حالت تعلیق در آمد و هاوایی – بیش از یک سوم از آنها از تبار – صادر شد اوراق هویت آنها تا به حال به تولید و بر روی تقاضا. گارد ملی از سوی دیگر است که اغلب به نام دولت فرمانداران عمدتا در ملی بلایای طبیعی از جمله طوفان کاترینا در سال 2005 و آتش سوزی کالیفرنیا از سال 2019.

پیچیده مسائل مقامات دولتی “نیست همیشه به طور کامل درک آنچه ارتش از نظر قانونی می تواند و نمی تواند انجام دهد” یادداشت سرهنگ Cancian.

برای شروع پس Comitatus عمل (PCA) از سال 1878 میله های فعال-وظیفه نیروهای پلیس شهروندان – از جمله به ظاهر بی ضرر مشاغل مانند متفرق کردن جمعیت – مگر تهاجم نیروهای خارجی و یا یک “قیام.” جرم سرقت از فروشگاه های مواد غذایی برای کاغذ توالت به احتمال زیاد نمی خواهد واجد شرایط در اینجا سرهنگ Cancian می گوید.

ریاست جمهوری اعلام و یا یک کنگره اساسنامه می تواند نادیده گرفتن PCA یک حرکت که کوری Schake مدیر سیاست دفاعی مطالعات در محافظه کار آمریکایی سازمانی موسسه می بیند به عنوان یک امکان برای محافظت از کارگران پزشکی و تحویل تجهیزات به بیمارستان برای مثال اگر این بیماری همه گیر در ادامه به بدتر. که گفت: “آن را باید به عنوان آخرین چاره,” او می گوید.

تونی Dejak/AP

اعضای گارد ملی اوهایو کمک در بسته بندی مواد غذایی اضطراری جعبه برای توزیع در کلیولند بانک مواد غذایی, مارس 24 سال 2020 است. در سراسر کشور Guardsmen در پاسخ به coronavirus اضطراری در حال حاضر کمک به حمل و نقل تجهیزات پزشکی توزیع مواد غذایی و حتی ترافیک مستقیم در درایو-از طریق تست سایت.

“شپشو پلیس”

محرومیت یک حرکت گارد ملی از نظر قانونی می تواند در اجرای قانون وظایف – هر چند آن را در بالای خود را به انجام لیست.

“دلیل آن این است که سربازان را شپشو پلیس” – و آنها آن را می دانم, می گوید سرهنگ Cancian. “این چیزی اشتباه است با آنها شخصا اما راه آنها آموزش داده است. پلیس در حال [آل] روت به نگاه مردم و بگو این شهروندان که نیاز به محافظت می شود.’ سربازان آموزش دیده در نگاه مردم و بگو: این تهدیدات است که باید خنثی کرد.'”

به همین دلیل زمانی که نیروهای ایالات متحده اعزام به مرز ایالات متحده و مکزیک به عنوان آنها در پی در پی دولت های آنها در حمایت از اجرای قانون عمدتا از طریق “اداری و لجستیکی و پشتیبانی عملیاتی” یک وزارت دفاع گزارش در سال گذشته اشاره کرد.

به عنوان ارتش قدیمی گفت می رود “آماتور بحث استراتژی کارشناسان بحث تدارکات.” این است که نگه داشتن زنجیره تامین در حال اجرا در زمان بحران است که ارتش ایالات متحده را سلاح مخفی برای برنده شدن در جنگ از همه نوع.

بسیاری از این تدارکات در هفته های آینده شامل خواهد شد در حال حرکت لوازم پزشکی به محل و ارائه تخت بیمارستان مقامات وزارت دفاع می گویند. رئیس جمهور تهمت اعزام پنتاگون دو بیمارستان کشتی سعی کنید برای از بین بردن شهرستان خدمات اورژانس. این USNS Mercy است که با توجه به رسیدن جمعه در لس آنجلس در حالی که USNS راحتی باید بارانداز در منهتن در اوایل هفته آینده.

این کشتی ها بیشتر مفید برای درمان تروما از برخورد با بیماری های عفونی از سفری به سبک تخت ندارد و تفکیک بازیابی مناطق. آنها می توانند, اما, همراه با درمان موقت چادر راه اندازی توسط ارتش مورد استفاده قرار گیرد برای آزاد کردن فضا در بیمارستان برای درمان COVID-19 بيمار.

“به عنوان بيماران ترومايی در آمده به جای رفتن به بیمارستان آنها را به بیمارستان صحرایی که در آن ما می تواند درمان پاهای شکسته به پارگی های در حال سقوط به پایین-آمار-را-سر نوع از مسائل. ما می توانید آنها را در ما باز بزرگ خلیج” وزیر دفاع علامت Esper گفت: در اخیر کنفرانس مطبوعاتی.

حواس پرتی و بازی جنگ

ارتش ایالات متحده نیز می تواند کمک به ارائه حیاتی حمل و نقل لینک کلیک کنید. اما حتی در حالی که همه این اتفاق می افتد استراتژیست های نظامی خواهد بود نگه داشتن چشم آموزش دیده بیرون, می گوید دکتر Schake. “نظامی ما خوب هستند استراتژیست و خوب استراتژیست نگرانی در این زمان بحران ملی است که ما (خارجی) دشمنان ممکن است سعی کنید و استفاده و انجام چیزی مضر به منافع ملی ما.”

این ممکن است شامل دروغ کمپین در رسانه های اجتماعی است که هم بزنید تا ترس از قانون های رزمی, دبیر Esper روز سه شنبه گفت. “ما احتمالا بازیگران خارجی و کشورهایی که می خواهید برای ایجاد هرج و مرج در ایالات متحده و تزریق برخی از این به اکوسیستم.”

در برابر این پس زمینه یک موضوع در محدوده زمانی معین در ارتش بازی جنگ “است وسوسه به overcommit – سپس شما لازم نیست که منابع پس از آن برای چالش های” دکتر Schake می افزاید. به این دلیل “وجود دارد تمایل برای نظامی برای همیشه می خواهید به نگه داشتن چیزی در ذخیره.”

این ممکن است در مفید آمده است برای امریکا و متحدان و همچنین آقای Esper اضافه شده است. “به عنوان coronavirus بازدید کشورهای مختلف متفاوت و به آنها واکنش نشان می دهند متفاوت در طول زمان ممکن است در حال حاضر [امنیتی] چالش های ما,” او گفت:. “با متحدان آن ممکن است خدمتى به آنها کمک کند.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی ما حذف paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو