مراسم تجلیل و سیاست: چگونه هنرمندان استفاده 2020 شرط جوایز پلت فرم

لس آنجلس

Beyoncé با استفاده از پلت فرم خود را روز شنبه در حالی که پذیرش این شرط بشردوستانه جایزه به رله یک درخواست تجدید نظر مستقیم به بینندگان: رای است.

“صدای خود را شنیده و شما اثبات به اجداد ما که مبارزات خود را بیهوده نمی شد گفت:” سوپراستار خواننده در BET Awards که جشن آن 20 سال از برجسته تعالی در رهبری سرگرمی. اما این مراسم فیلم برداری تقریبا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس نگه داشته و بسیاری از تمرکز خود را بر روی موضوعاتی مانند نژادپرستی سیستماتیک و حقوق برابر.

Beyoncé مفتخر شد برای او کار بشردوستانه و تلاش های امدادی در طول COVID-19 بحران است. او گفت: رای گیری در انتخابات آینده بود که راه را برای پایان دادن به یک “نژادپرستانه و نابرابر سیستم” در امریکا است.

“من شما را تشویق به اقدام” او گفت: پس از معرفی توسط بانوی اول سابق میشل اوباما.

این خواننده اختصاص داده شده این جایزه را به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و تشویق فعالان در ادامه به فشار رو به جلو است.

“ما باید به رای مثل زندگی ما به آن بستگی دارد چرا که” او گفت:.

در اینجا برخی از اضافی برجسته از سه ساعت نشان می دهد پخش CBS شرط و شرط او:

DaBaby پیام

رپ DaBaby دراز در پیاده رو در حالی که یک بازیگر بازی یک افسر پلیس فشرده زانو خود را در این رپر گردن.

این اجرا یا نمایش مجدد در آغاز چند پلاتین رپ عملکرد ارائه یک نگاه اجمالی به آخرین لحظات زندگی جورج فلوید کشته شده توسط پلیس مینیاپولیس ماه گذشته. DaBaby ای یک آیه از زندگی ماده ریمیکس از آهنگ “راک استار” با رادی Ricch در جوایز.

در حالی که برگزاری یک چوب بیس بال DaBaby پس از آن ایستاده بود در یک مرحله پشت یک گروه از مردم که خود را مشت مطرح شده بالا در حالی که دیگران برگزار شد “Black Lives Matter” نشانه.

عملکرد خود را نیز برجسته تصاویر از تظاهرات بازتابی از جهان کنونی و در پی آقای فلوید مرگ و میر از دیگران از جمله Breonna تیلور و Ahmaud Arbery.

Weezy افتخارات کوبه

مجازی, مرحله, Lil Wayne به پرداخت ادای احترام به مامبای سیاه.

رپر افتخار اواخر کوبه برایانت با یک عملکرد از آهنگ خود را در “کوبه برایانت” برجسته NBA آیکون بزرگترین لحظات. او به پرداخت ادای احترام به آقای برایانت که جان خود را در سقوط یک هلیکوپتر در ماه ژانویه که به کشته شدن هشت نفر دیگر از جمله دختر خود را Gianna.

Lil Wayne بافته جدید از آلبوم به عنوان آقای برایانت شماره 8 و 24 دیدم پشت سر او. عملکرد خود را نشان داد و کلیپ های ویدئویی از لس آنجلس لیکرز ستاره dunking در دوایت هاوارد و استیو نش, ضربه, بازی, برنده, عکس و برجسته از خود 81-نقطه بازی مقابل تورنتو رپتورز در سال 2006.

“من او را پادشاه برایانت” Lil Wayne ای. “در حال حاضر اجازه دهید تاج نشان می دهد.”

ریچارد bop

Wayne Brady تبدیل از حالت عادی خود بازیگر و کمدین خود را به زرق و برق دار شخصیت مرحوم ریچارد.

پوشیدن طلا پر تلالو لباس رسمی آقای بردی قرار داده و در بهترین تقلید در طول یک ادای احترام به ریچارد که در مرگ ممکن است. او نورد در اطراف در بالای یک پیانو به عنوان او آواز آمیزه ای بازدید از ریچارد به عنوان یکی از اصلی معماران rock ‘n’ roll.

“خفه شو!” آقای بردی کمربندش را بست و در همان شیوه ای که ریچارد. برخی از این بازدید که آقای بردی انجام شده شامل “لوسی” “خوب Golly از دست مولی” و “Tutti Frutti.”

دیوانه اسب نر

مگان تو کیک گوشت گاو را به صحرا در عملکرد مضمون پس از “مکس دیوانه” فیلم.

ورزشی پر محصول بالا او رقصید در کنار او رقصنده که عینک ماسک و حفظ فاصله اجتماعی میان coronavirus بیماری همه گیر. او انجام او Beyoncé-کمک آمار “Savage Remix” و “دختران در هود” وصله پینه کردن از Easy E 1987 آهنگ “Boyz N The Hood.”

در تنظیم آخرالزمانی او و او رقصنده سوار را از طریق چشم انداز صحرا در گرد و خاکی ATVs. رپر بسته کردن عملکرد خود را پس از پریدن از روی یک نقره-سنبله خودرو.

مگان تو نریان عملکرد آمد و پس از او برنده بهترین هنرمند هیپ هاپ.

تکان دهنده باز

آن را نمیگیرد طولانی برای میزبان آماندا Seales به حقوق برابر برای آمریکایی های آفریقایی تبار.

در یک همزن تک صدایی خانم Seales گفت که او انتخاب شد به میزبان نشان می دهد چرا که او شده است “گفتن میشم همه نژادپرست است.” او را لمس کرد و در مباحث مختلف از جمله مرگ Breonna تیلور برابری نژادی و در زمان واکسن در بازیگر Terry Crews که با آن مواجه اخیر واکنش خود را برای سیاه و سفید “برتری” نظر.

خانم Seales به شوخی او را به جای بحث در مورد مسائل دیگر از نژاد اما “نژاد پرستی همیشه به من می زند به آن است.”

او تک صدایی آمد و پس از یک all-star نحوه عملکرد دشمن 1989 سرود “مبارزه قدرت است.” عملکرد ویژه اعضای گروه Chuck D و عطر و طعم Flav همراه با Nas, سیاه فکر Rapsody and YG – که افزودن متن به آهنگ نام-کاهش خانم تیلور.

در طول عملکرد, کلیپ های ویدیوئی نشان داده شد ملی تظاهرات بیش از مرگ و میر غیر مسلح سیاه افراد از جمله آقای فلوید آقای Arbery و خانم تیلور.

جوان احساس Keedron برایانت نیز انجام شده در یک cappella “من فقط می خواهم به زندگی می کنند” یک آهنگ در مورد یک جوان سیاه که به دست آورده او را ضبط کرد.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de