درختان آنقدر خردمند بخشنده و آرامش

توسط Narayani گانش

Blackie یک سگ بود که زندگی در کدیکنل یک ایستگاه تپه در قسمت های غربی. او رفت از دست رفته از یک سال پیش. او بسیار دلنشین بود سگ را پوست سر او را در هر اشاره از نفوذ. و او هرگز بیمار مگر اینکه او پا بر روی یک شی نوک تیز یا رو قرق با سرعت وسیله نقلیه زمانی که او ناپدید شده در یکی از jaunts.

Blackie خواهد موقعیت خودش را در برابر پوست از یک یا دیگر از درختان قدیمی که نقطه چین در زمینه خانواده که در آن او زندگی می کردند. او به دنبال سایه به این دلیل که نقطه او را انتخاب خواهد کافی آفتاب.

شاید Blackie جذب برخی از متانت و آرامش است که درختان به نظر می رسد به بیرون آمدن به عنوان مأموران حکمت آن را به عنوان همیشه unfazed و در عین حال پس دادن حتی به عنوان آنها در اوج آسمان. استراحت در برابر درخت بخشنده تنه شده اند باید بسیار آرام واقع است.

شاید این چیزی است که الهام گرفته از عقل از سر فرزانگان به تفکر در زیر درختان و بسیاری از تجربه روشنگری بیش از حد و کاملا مطمئن هستم به درخت شده در آن است. هر دو بودا و Mahavira محبوب به تصویر کشیده نشسته زیر درخت تراوش آرام و عقل, آرامش, همه کسانی که به آنها برای یاری. بنابراین عاقلانه دیگر روح داد که گفتمان خود را از یک درخت نقطه – به عنوان عیسی مسیح اغلب انجام داد.

در برخی از موسسات آموزشی در چنای است که دو برابر به عنوان مکاتب فلسفی مانند عرفانی جامعه اکثر کلاس ها برگزار شد در زیر یک درخت انجیر هندی و احاطه شده توسط درختان دیگر حتی اگر کافی ساختمان فضای در دسترس بود. شاید arboreal محیط زیست موجب یادگیری بهتر و به خاطر سپردن جای اینکه سخنرانی در کلاس درس.

زیست شناس تکاملی ادوارد O ویلسون در کتاب خود Biophilia صحبت از چگونه انسان (شاید گونه های دیگر بیش از حد) را بیولوژیکی اصرار به کمون با زمین ازلی مادر است که پرورش ما. این گرايش او به نام “biophilia’ – کلمه است ریشه در کلمه یونانی “بایوس” که به معنی زندگی و ‘philos” که به معنی دوست داشتن.

“درختان می تواند کمک به شما در پیدا کردن سلامتی و شادی می گوید:” دانشمند Qing Li نوشت که در سنت ژاپنی ‘shinrin yoku’, جنگل, حمام کردن – است که صرف وقت در جنگل نزدیک communing با درختان و اجازه می دهد تمام حواس (بینایی, شنوایی, لمسی, بو و طعم) به تعامل با جنگل. مفهوم این است که فقط در جنگل و جنگل نوازش و درمان شما را به شما به عنوان باز کردن تمام حواس خود را برای دریافت آن فیض است.

خواننده نوشت: در نیویورک تایمز به تازگی در زمان صرف شده در طول همه گیر:

“یک پیک نیک و صرف نصف روز نشسته در پایه یک درخت بافندگی و یا خواندن هر چیزی را که متکی نیست تلفن,” او نوشت. “من پیدا کردن درخت نشسته برای بیش از یک ساعت حذف تمام تنش یا هر گونه درد در بدن من است.”

البته درخت نشسته بود و یک مدت که استفاده می شود برای اشاره به آنچه سبز فعالان آیا زندگی بر روی درختان برای جلوگیری از قطع بودن. اما در اینجا او به معنی چیزی شبیه جنگل حمام کردن.
جالب است که دانشمندان دریافته اند که صرف وقت با درختان افزایش یک ایمنی از طریق phytonicides – اسانس منتشر شده توسط درختان و گیاهان برای دفاع در برابر حشرات و حیوانات تجزیه – چیزی است که ما بشدت نیاز با Covid-19 همه گیر بودن در هیچ عجله برای رفتن به دور.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de