وزارت خزانه داری می رسد موافقت نامه وام با پنج خطوط هوایی

حتی با تزریق بودجه دولت هواپیمایی در صورت وخیم چشم انداز.

عکس: دیوید پل موریس/مهر نیوز

وزارت خزانه داری ایالات متحده موافقت کرده است تا شرایط را برای وام به American Airlines Group , Inc. و چهار کوچکتر خطوط هوایی به عنوان بخشی از یک برنامه کمک برای کمک به صنعت آب و coronavirus بیماری همه گیر.

وزارت خزانه داری گفت که علاوه بر آمریکا Frontier Airlines خطوط هوایی هاوایی, SkyWest Airlines و روح Airlines , Inc. توافق کرده و شرایط وام امضا نامه ای از قصد.

سفر هوایی به شدت کاهش یافت و در بهار امسال به عنوان دولت محدودیت در سفر و ترس از عفونت نگه داشته و مسافران از پرواز. در حالی که سفر هوایی آغاز شده است به افزایش تقاضا باقی می ماند کسری از آنچه در آن بود از یک سال پیش و مدیران شرکت هواپیمایی باید گفت که آنها انتظار بهبود کامل خواهد شد و به احتمال زیاد سال ها طول بکشد.

این اولین هواپیمایی به قبول دولت وام از $25 میلیارد استخر کنگره اختصاص داده شده و تحت مراقبت عمل 2.2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی به تصویب رسید در ماه مارس است. عمده حامل نیز دریافت یکی دیگر از 25 میلیارد دلار در فدرال کمک به کارگران پرداخت از طریق پایان ماه سپتامبر برای جلوگیری از اخراج های دسته جمعی آنها گفته اند در غیر این صورت اجتناب ناپذیر.

مربوط تصویری

هر دو کنگره و فدرال رزرو در حال پمپاژ تریلیون دلار به اقتصاد برای مبارزه با آسیب های اقتصادی ناشی از کوروناویروس. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که در آن همه که پول محرک است که از. تصویر عکس: کارلوس آب / وال استریت ژورنال

آمریکا انتظار دارد که برای تکمیل $4.75 میلیارد دلار وام در سه ماهه سوم اجرایی داگ پارکر و رئیس جمهور رابرت Isom نوشت: در نامه ای به کارکنان پنج شنبه. هواپیمایی اتحاد قبلا گفته شد به دنبال تعهد خود را مکرر در حال پرواز برنامه به عنوان وثیقه.

حتی با تزریق بودجه دولت هواپیمایی در صورت وخیم چشم انداز. آمریکا در حال سوختن است از طریق 35 میلیون دلار به صورت نقدی در هر روز آقای پارکر و آقای Isom نوشت و به احتمال زیاد به بیش از 20 ، 000 کارکنان بیشتر از آن نیاز به کار جهانیان آن برنامه پیش بینی این سقوط.

“به روشنی این معنا نیست 20000 نفر از اعضای تیم ما خواهد بود furloughed در ماه اکتبر آن را به سادگی بدان معنی است که ما هنوز هم باید کار را به انجام به راست-اندازه تیم ما برای شرکت هواپیمایی ما عمل خواهد کرد” مدیران نوشت.

شرکت های هواپیمایی شده است تلاش برای جمع آوری به عنوان مقدار پول به عنوان آنها می تواند به عنوان سفر رزرو به شدت کاهش یافته و مدیران آمریکایی گفته اند که دولت وام شد و به احتمال زیاد کارآمد ترین شکل تامین مالی در دسترس است. این شرکت هواپیمایی در هفته گذشته مطرح شده یکی دیگر از 4.5 میلیارد دلار برای تقویت نقدینگی از جمله $2.5 میلیارد دلار در یادداشت ارشد در نرخ بهره از 11.75%.

حامل های دیگر مانند Delta Air Lines , Inc., هواپیمایی متحده Holdings, Inc. و Southwest Airlines Co. قبلا گفته آنها اعمال شده برای وام های دولت اما تا به حال تصمیم گرفت که آیا به آنها ضربه بزنید. شرکت های هواپیمایی را از طریق پایان ماه سپتامبر به منظور جلب منابع مالی.

خزانه نیست جزئیات این مقدار از وام و یا شرایط اما گفت که وام گیرندگان را مجبور به ارائه حکم, سهام عدالت یا ارشد ابزار بدهی. خزانه داری گفته است که در ادامه بحث با دیگر حامل های است که واجد شرایط برای وام.

نوشتن به آلیسون Sider در [email protected] و کیت دیویدسون در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>