وزیر خزانه داری استیون Mnuchin بخش نیاز به درخواست مجوز برای تضمین بازار پول به دلیل کنگره بردند که سازمان بعد از بحران مالی 2008.

عکس: مایکل رینولدز/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

واشنگتن—مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست کنگره برای اقتدار به توسعه تضمین برنامه برای 4 تریلیون دلار پول-بازار متقابل-صندوق صنعت به عنوان بخشی از تلاش گسترده برای آرام کردن آشفتگی برانگیخته توسط رمان coronavirus بیماری همه گیر.

تلاش خواهد نیاز به کنگره به حالت تعلیق محدودیت در ارز صندوق تثبیت, با توجه به یادداشت های بازدید شده توسط وال استریت ژورنال. استفاده از آن به backstop پول بودجه در سال 2008 بحران کمک به مردمی داد و بیداد بیش از وال استریت کمک مالی و درخواست کنگره برای منع چنین تضمین هایی در آینده است.

مربوط تصویری

سناتور نذر سریع عمل در یک طرح محرک اقتصادی که شامل چک برای آمریکایی, آمریکا, سفر, صنعت می پرسد برای نجات و چهار Brooklyn Nets بازیکنان تست مثبت: وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: جاستین سالیوان/گتی ایماژ

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

اگر تایید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد کمک خواهد کرد حمایت چشمگیر اقدامات فدرال رزرو گرفته شده در هفته های اخیر برای آرام کردن بازار آشفته. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: وزارت خزانه داری شده است و هماهنگی آن پاسخ به بحران با فدرال رزرو.

یک صبح coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی در جمعه ها. ثبت نام در اینجا.

فدرال ریزرو اعلام کرد که روز شنبه آن را ایجاد یک برنامه جدید به قرض دادن به شرکت های بزرگ ایالات متحده برای نخستین بار تلاش در بحران کنونی که نیاز به مشورت با وزارت خزانه داری. بخش ارائه خواهد شد 10 میلیارد دلار از ارز صندوق تثبیت کرده است که حدود 94 میلیارد دلار برای پوشش دادن هر گونه از دست دادن اعتبار.

پیشنهاد پول-بازار برنامه را آخرین تا زمانی که کاخ سفید در پایان وضعیت اضطراری رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام شده در مارس 13, با توجه به یادداشت.

شرکت سرمایه گذاری موسسه گروه تجارت به نمایندگی از وجوه متقابل در بیانیه ای گفت که آن را تا به حال به دنبال این پیشنهاد اما پشتیبانی از آن است.

“این قدرت حتی اگر آن را مورد استفاده باید در دسترس آدرس بازار دررفتگی و حفاظت از سرمایه گذاران گفت:” پل Schott استیونس, گروه, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت.

اما آرون کلاین سابق دولت اوباما در وزارت خزانه داری گفت: “وجود دارد گسترده توافق پس از بحران مالی که صندوق های بازار پول خواهد تحمل ضرر و زیان در آینده و postcrisis تغییرات قانونی قرار بود برای تحت تاثیر قرار دادن بر سرمایه گذاران خطرات آنها مصرف شد.

“این یک سیگنال را می فرستد که سرمایه گذاران در بازار پول صندوق های متقابل در حال رفتن به دریافت bailed—دوباره,” او گفت:.

چشم انداز از پول بودجه به طور چشمگیری تغییر کرده پس از بحران 2008 با پول بیشتر در حال حاضر پارک شده در پایدار گزینه های که عمدتا نگه داشتن کوتاه مدت خزانه داری بدهی و سایر اوراق بهادار. صندوق های سرمایه گذاری ریسک کوتاه-مورخ تجاری کاغذ نگه دارید در مورد $1 تریلیون دلار در دارایی های, با توجه به جرثقیل اطلاعات LLC ناشر پول صندوق هوش.

در 2014, کمیسیون بورس و اوراق بهادار تصویب قانون تغییرات تا حدودی در نظر گرفته شده برای تغییر سرمایه گذار روانشناسی نسبت به بودجه. خطرناکترین آنهایی که—کسانی که به خرید بدهی های شرکت های بزرگ و غذا به سرمایه گذاران نهادی—تا به حال به اتخاذ یک شناور سهم و قیمت ساخت آن را بیشتر آشکار برای سرمایه گذاران است که می تواند آنها دچار ضرر و زیان.

دیگر SEC اقدامات قرار بود برای کمک به پول بودجه آب و هوا دوره از آشوب از جمله انجماد redemptions و تحمیل هزینه های سرمایه گذاران که انصراف خود را به پول نقد در طول تاکید کرد بازار. اما خطر از دست دادن دسترسی به پول همچنین می توانید سرعت رم اگر سرمایه گذاران فکر می کنم یک صندوق سعی خواهد کرد برای محدود کردن خروج.

هر دولت backstop را در نظر بگیرید که آیا برای تضمین منابع مالی که خرید بدهی های تجاری شناخته شده به عنوان نخست بودجه است که مجاز به توقف redemptions یا تحمیل هزینه در برداشت گفت: پیتر جرثقیل جمهور جرثقیل داده است.

نخست بودجه یک منبع از اعطای وام به شرکت های بزرگ امریکا, اما آنها می تواند به توقف خرید بدهی و حتی فروش دارایی ها در زمانی که سرمایه گذاران با سرعت بالا برداشت.

سرمایه گذاران کشیده حدود 66 میلیارد دلار از این بودجه در هفته گذشته جرثقیل داده ها نشان می دهد در حالی که پول جریان به بودجه است که دولت بدهی.

“نخست سرمایه سازمانی می تواند مقاومت در برابر چند روز بیشتر از این نوع تپش بدون عواقب جدی اما اگر آن را بدتر, شما در حال رفتن به شروع به دیدن چیزهایی به منطقه خطر” آقای جرثقیل گفت.

آقای کلاین که مشغول به کار در سال 2008 قانونی که حذف خزانه اقتدار به موضوع پول-بازار تضمین می کند گفت: ارز صندوق تثبیت ایجاد شده برای ایجاد ثبات ارزش دلار نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد داخلی.

وزارت خزانه داری نیز به دنبال یک $200 میلیارد تزریق به صندوق برای وام به صنایع متاثر از coronavirus اختلالات از جمله 50 میلیارد دلار در وام های امن برای صنعت هواپیمایی این نظر است که عبارتند از محدودیت در اجرایی جبران و ادامه داد: خدمات مورد نیاز با توجه به یادداشت.

این تلاش ممکن است در صورت مقاومت از دموکرات ها در کنگره که به نام دولت به تمرکز بر روی کمک به کارگران و کسب و کارهای کوچک.

کنگره در اوایل این ماه تصویب $8.3 میلیارد دلار در هزینه های لایحه برای کمک به آژانس های فدرال در پاسخ به این ویروس و سنا در روز چهارشنبه با تصویب لایحه زودتر تصویب شده توسط مجلس که ارائه خواهد پرداخت مرخصی استعلاجی و رایگان coronavirus تست.

نوشتن به کیت دیویدسون در kate.davidson@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو