حس غالب در هفته گذشته زمانی که دولت تصمیم به توسل به سرکوبگر اقدام پس از یک زن و شوهر از شرکت های مخابراتی موفق به دیدار با دیوان عالی کشور مهلت پرداخت حق عضویت. Backstory است که راس حکم دادگاه علیه شرکت های در حال اجرا اختلاف بین صنعت و دولت در حوزه تنظیم درآمد ناخالص است که بر اساس برخی از هزینه های وضع شده توسط دومی. فراگیر قضاوت نه تنها به این نتیجه رسیدند که صنعت مخابرات تا به حال در مجموع به پرداخت بیش از 1 تریلیون تومان, غیر-مخابرات PSUs مانند نفت هند و گیل مجبور به پرداخت حتی یک مقدار بزرگتر.

بررسی درخواست ارائه شده توسط شرکت های مخابراتی رد شد این ماه است. اما در روز جمعه راس دادگاه به توافق شنیدن اصلاح درخواست ثبت شده توسط PSUs و درخواست از شرکت های مخابراتی به دنبال استراحت در این شرایط پرداخت. هزینه های به طور بالقوه می تواند باعث آسیب جبران ناپذیر به هند صنعت مخابرات و همچنین تضعیف سلامت مالی غیر مخابراتی PSUs. این یک وضعیت که در آن وجود دارد هیچ برنده و عواقب بلند مدت برای اقتصاد در حال عوارض جانبی. به آن نیاز دارد دست زدن به مراقب باشید. پس زمینه به این تحولات است غم انگیز و هوا سرمایه گذاری در میان نیاز به سرمایه گذاری های قابل توجهی در مخابرات برای انتقال به 5G.

هند در بخش مخابرات بوده است که با بحران در فواصل متناوب. یکی از دلایلی بوده است که ترکیبی از اتفاقی سیاست ساخت و جارو احکام قضایی که منجر به عدم قطعیت است. در بازار سیستم وجود دارد هیچ موردی به از دست دادن خواب بیش از کسب و کار شکست. اما غیر قابل توضیح نظارتی تصمیم گیری و سیاست بی ثباتی ترک کل جامعه بدتر است. دولت نیاز به نگه داشتن این در ذهن در هنگام معاملات آن با جریان ظروف سرباز یا مسافر در مخابرات. آن را نباید درگیر در چنین پیگیری از درآمد به عنوان امر تاثیر نامطلوب در هند چشم انداز اقتصادی.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im