نخست وزیر ژاپن شینزو آبه صحبت کردن با دیگر G-7 رهبران در یک کنفرانس ویدئویی در هفته گذشته.

عکس:
kyodo/ایسنا

به عنوان جدید کروناویروس گسترش در سطح جهانی و سازمان ملل تعطیل مرزها در طول هفته های اخیر زلمای خلیل زاد نگه داشته و رقص در پرواز به سیمان یک توافق صلح در افغانستان است.

ایالات متحده فرستاده ویژه یک دیپلمات که صرف 18 ماه مذاکره با همه طرف در به تازگی اعلام کرد توافق برای پایان دادن به آمریکا نقش نظامی در افغانستان در سال آینده مجبور به تغییر چرخ دنده ها و تبدیل به اسکایپ در تلاش های خود را به امریکا طولانی ترین جنگ به پایان برسد.

روز یکشنبه آقای خلیل زاد تیمی با دیپلمات های از قطر به واسطه دو ساعت ویدئو کنفرانس بین طالبان و دولت افغانستان به بحث در مورد راه هایی برای پیشبرد مذاکرات صلح بین دو و کمک به هموار کردن راه برای خروج آمریکا از افغانستان است. مجازی ایران شد قابل رویت ترین و در عین حال تجلی چگونه دیپلمات ها در سراسر جهان در حال تنظیم به این بیماری همه گیر.

بهداشت جهانی بحران جهانی اقتصادی شوک آن باعث ساخته شده اند دیپلماسی حیاتی تر از همیشه به عنوان دیپلمات در صورت مستندات سفر ممنوع و از دست دادن تماس های شخصی مورد نیاز برای ادامه کار خود را—آن است که آیا صلح یا حل مرز تنش ها و درگیری های پرتاب شده توسط ویروس.

مقامات رسمی اتحادیه اروپا نگه داشتن فاصله خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در coronavirus در بروکسل در هفته گذشته.

عکس: kenzo tribouillard/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

“کار سخت از دیپلماسی انجام می شود و چهره به چهره” گفت: Ivo Daalder سابق سفیر آمریکا در سازمان پیمان آتلانتیک شمالی. “این در مورد schmoozing cajoling و همچنین در مورد ایجاد اعتماد به نفس و اعتماد است. که سخت است برای انجام بیش از اسکایپ و غیر ممکن است به انجام اگر شما نیاز به ایجاد یک رابطه از ابتدا و یا پس از آن soured.”

دیپلمات بلند صحبت با تلفن و به طور فزاینده ای با استفاده از رمزگذاری پیام و خدمات مانند WhatsApp, سیگنال و تلگرام به ماندن در تماس است. این بیماری همه گیر را افزایش می دهد اعتماد خود را در این ابزار.

دیپلماسی می تواند انجام شود به صورت آنلاین و یا از طریق تلفن. کاخ سفید روز پنجشنبه گفت که نشست گروه هفت بزرگ دموکراسی های برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن برگزار خواهد شد کنفرانس ویدئویی خود را زیر اولین تصویری نشست در روز دوشنبه. ژاپن و کره جنوبی شده اند که اختلافات برای ماه مارس 10 برگزار شد و ایران در ابتدا برنامه ریزی شده به محل در سئول توسط, تصویری, با دیپلمات های سفر به سئول سفارت در توکیو بنابراین کاهش داد و مکالمه را با کره جنوبی در خاک است. اتحادیه اروپا در حال حاضر تا حد زیادی توسط ویدیو تلفن و کنفرانس.

در دسامبر. 1, 2019, یک بیمار در ووهان چین شروع به نشان دادن علائم از آنچه پزشکان تعیین شد, جدید کروناویروس. پس از ویروس برای آلوده کردن بیش از 100 ، 000 نفر است. در اینجا این است که چگونه این ویروس به رشد جهانی همه گیر. عکس: گتی ایماژ

اما Brexit مذاکرات میله میله برای لندن شد و به تعویق افتاد. اتحادیه اروپا را بالای مذاکره میشل Barnier دارای آزمایش مثبت برای این ویروس در حالی که همتای انگلیسی خود نیز رنج می برند از علائم Covid-19. مقامات باید اذعان کرد که این بحث ها که شامل حدود 200 مقامات بریتانیا و اتحادیه اروپا دشوار خواهد بود توسط تلفنی.

“دیپلماسی هرگز متوقف نمی شود و در برخی از راه دیپلماسی است و مهم تر از قبل گفت:” بازنشسته ارشد و دیپلمات های ایالات متحده نیکلاس برنز که به ذکر است که این گروه از 20 بالا اقتصاد تشکیل شد در پاسخ به بحران مالی 2008. “ما در حال حاضر نیاز به یک هماهنگ دیپلماتیک پاسخ به بحران است.”

در مقر ناتو در بروکسل نمایندگان در ادامه جلسه در فرد هفته گذشته به دلیل آنها بسیار طبقه بندی شده هوش. دبیر کل Jens Stoltenberg و خود را بالا معاون ماندن دور از هم و در حال حاضر هرگز به طور همزمان در ستاد آنها را به اجتناب از هر دو ابتلا به این ویروس از یکی از آنها باید صندلی ناتو بالای تصمیم گیری گفت: سخنگوی pifer.

رهبران huddles مانند این یکی در G-7 کنفرانس در کانادا در سال 2018 می تواند یک چیزی از گذشته.

عکس: Bundesregierung/Jesco Denzel/ایسنا

در برخی از اتحادیه اروپا ماموریت های خارج از کشور تنها سفیر و یک گروه کوچک از کارمندان ارشد مجاز به شرکت در جلسات و تنها حیاتی هستند. راننده خواسته شده است که به نگه داشتن سفارت وسایل نقلیه قفل در گاراژ در خانه به طوری که آنها در دسترس هستند اگر تمام وسایل نقلیه ممنوع به جز دولت و دیپلماتیک هستند.

در شوروی سابق وزارت امور خارجه گرجستان که در آن ایالات متحده و دیگران میانجیگری یک ریسک بالا اصلاح قانون اساسی طرح به سهولت طولانی بحران سیاسی, اتحادیه اروپا, سفیر کارل Hartzell ادامه داد: شخصی در جلسات هفته گذشته حتی در حالی که بسیاری از 55 کارکنان مشغول به کار از خانه در را قفل شده است و تا حدودی پایین سرمایه تفلیس. روز سه شنبه او در گرجستان مجلس یکی از معدود مکان هایی که در آن جلسات هنوز هم به راحتی برگزار می شود تلنگر قانونگذاران به ادامه اصلاحات است.

“شما نمی توانید به طور کامل دور از نیاز به یک مکالمه چشم به چشم به عنوان مخالف به داشتن یک مکالمه تلفنی در برخی موارد,” او گفت:.

در موارد نادر, فاصله ممکن است کمک کند. آقای خلیل زاد را تلاش برای کارگزار مذاکرات برای پایان دادن به جنگ در افغانستان ممکن است کمک coronavirus محدودیت های مسافرتی. طالبان را رد ایالات متحده فشار به طور مستقیم با دولت کابل است که آنها به مدت طولانی تمسخر به عنوان یک دست نشانده واشنگتن است. گرفتن آنها را به بحث حاضر ثابت شده آسان تر است.

در مورد مسائل جنگ و صلح وجود دارد ممکن است هیچ جایگزینی برای فرد بازوی چرخاندن. روز دوشنبه وزیر امور خارجه مایک Pompeo وارد کابل در یک فوری اعلام نشده یک روزه سفر به سعی کنید برای حل شکاف های سیاسی داخلی است که باید تضعیف تلاشهای آمریکا برای رها کردن خود از جنگ. پس با احتیاط از زمان آقای Pompeo اجتناب سنتی خوش آمدید handshakes در کابل فرودگاه هنگامی که او وارد است.

بسیاری از مکالمات دیپلماتیک نه تنها نیاز به شخصی باشد, اما از طریق پست بشکند و یا اساسا وجود ندارد.

و حتی کمتر حساس مذاکرات, تضمین محرمانه بودن مهم چیزی است که سخت است برای رسیدن به در یک تلفنی تماس تلفنی و یا برنامه است که ممکن است هک شده و جایی که آن را غیر ممکن است برای برخی که گوش دادن در.

“وجود دارد بسیاری از اوقات شما نیاز به جدی مکالمات در مسائل دشوار با هیچ شاهد” گفت: بازنشسته سفیر ایالات متحده Daniel Fried که پست شامل نظارت خارجی نقل و انتقال زندانیان از گوانتانامو.

او به یاد می آورد صحبت با وزیر کشور در مورد چگونه کشور خود را می تواند اطمینان حاصل شود که یک مظنون به تروریست را نمی بازگشت به افراطی رفتار پس از تحویل.

“این فقط ما—هیچ کس دیگری در یک بار جایی در گوشه ای با یک چشم بر هر کس دیگری گفت:” آقای سرخ شده از سری مکالمات. “آیا شما فکر می کنم او را می خواستم شهود?”

در رسمی دیپلماتیک حوادث تماس انسان نیز می تواند تفاوت را.

“گاهی اوقات دستیابی به موفقیت می آید در مورد غیر منتظره و گاهی اوقات اگر شما صرف زمان با مردم شما می تواند احساس آن است که رفتن به اتفاق می افتد گفت:” کاترین اشتون رییس سیاست خارجی اتحادیه اروپا رئیس. “یا شما را وادار به صحبت کردن با یک طرف به طور جداگانه در هر لحظه به دلیل این که شما را دیده اند یک نگاه و یا یک تغییر از بیان است که فقط ممکن است شروع یک تغییر از قلب است.”

با استفاده از این رویکرد مارتین گریفیتس, سازمان ملل متحد ایران در تلاش برای پایان دادن به جنگ در یمن بارها به مبارزه طلبیده doomsayers توسط مذاکره می پردازد که محدود جنگ بین جناح مورد حمایت عربستان سعودی و ایران است.

اما مبارزه به تازگی تشدید و آقای گریفیث شده است پرواز بین یمن و عربستان سعودی و دیگر کشورهای کلیدی برای حفظ شکننده موافقت نامه از سقوط از هم جدا. که دیگر امکان پذیر است. U. N. مقامات ابراز امیدواری کرد که آقای گریفیث می تواند به عنوان موثر از دور اما اذعان به محدودیت های مسافرتی آن را مشکل تر است.

“دیپلماسی بدون جلسات تر خواهد بود تبادل دیدگاه ها نسبت به توانایی به کار را از طریق تفاوت گفت:” آقای Daalder سابق سفیر آمریکا در ناتو است. “شما هنوز هم سعی کنید به آن را از طریق ویدئو و مکالمات تلفنی…اما آن را از دست دادن برخی از ذات خود و اثر است.”

نوشتن به دانیل مایکل در daniel.michaels@wsj.com لورنس نورمن در laurence.norman@wsj.com و Dion Nissenbaum در dion.nissenbaum@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de