سطل زباله صنعت آماده برای پتانسیل سیل از Coronavirus زباله

زباله کارگران در پیتسبورگ روز چهارشنبه حاضر به انجام مجموعه.

عکس: ژن J. Puskar/آسوشیتد پرس

به عنوان coronavirus گسترش در سراسر ایالات متحده زباله صنعت girding به صورت بالقوه در افزایش زباله های عفونی در حالی که دست و پنجه نرم با نگرانی در مورد کارگران قرار گرفتن در معرض پاتوژن.

این ایالات متحده است که به دنبال به چین که در آن روزانه پزشکی-حجم زباله پرید شش برابر در ووهان همانطور که بیشتر مردم قرارداد این ویروس باعث به دولت برای استقرار ده ها تن از حمل زباله-درمانی است. مقامات چینی به تازگی گفت: پزشکی-امکانات زباله در 29 شهرستانها بودند و یا در نزدیکی ظرفیت کامل.

در ایالات متحده زباله-درمان شرکت ها می گویند بيمارستان در حال حاضر تولید بیشتر زباله است که باید به خصوص در حالی که این بیماری همه گیر است و همچنین به چالش کشیدن به طور منظم خانواده مجموعه است.

Stericycle Inc., یکی از بزرگترین کشور های پزشکی-پردازنده های زباله می گوید آن است که شاهد هجوم از ماسک و دستکش و روپوش در هفته های اخیر. این شرکت که بخار-sterilizes عفونی زباله قبل از آن landfilled یا سوزانده نیز آغاز شده و حمل زباله از منابع جدید مانند کشتی کروز که در آن مسافران بودند قرنطینه.

این شرکت می گوید که coronavirus زباله باید کنترل شود تا حدودی به دلیل انتظار کاهش ضایعات از روش انتخابی و دندانپزشک بازدیدکننده داشته است و که آن را می تواند اجرا اضافی و تغییرات در امکانات. Coronavirus نیز تولید کمتر زباله از بحران های قبلی مانند ابولا که در آن بیماران مایعات بدن بودند یک عامل است.

چه اتفاقی می افتد اگر نیویورک بيمارستان اجرا از هواکش? مقامات دولتی با توجه به گزینه های مختلف برای کمک به در که سناریو ترسناک. وال استریت ژورنال است Jason بلینی صحبت های کارشناسان آشنا با مباحث. عکس: رونالد Bon/DPA/زوما پرس

هنوز یک Stericycle سخنگوی هشدار داد که “محیط زیست به سرعت در حال تغییر و پیش بینی حجم چالش برانگیز است.”

زمانی که کروناویروس اولین ظهور برخی متحده توصیه می شود که هر زباله های تولید شده توسط بیماران توان طبقه بندی به عنوان تنظیم پزشکی زباله معنی آن درمان مورد نیاز به رندر noninfectious قبل از اینکه landfilled گفت: تیفانی Wiksten مدیر پیشگیری از عفونت و کنترل در مرکز پزشکی دانشگاه راش در شیکاگو است.

تنظیم کننده فدرال باید پس گفت: تنها مقدار کمی از زباله از مراقبت های بهداشتی و امکانات—مانند تجهیزات آلوده به مایعات بدن—نیاز به چنین درمان با استراحت در نظر گرفته شده به طور منظم زباله. اما این موضوع همچنان به تولید unease برای برخی از بیمارستان ها و مجموعه کارگران است.

“هنگامی که شما ناشناخته یا جدید مانند ویروس coronavirus پاسخ اولیه این است برای قرار دادن به عنوان بسیاری از اقدامات احتیاطی را به محل که ممکن است” خانم Wiksten گفت. “زباله آیا افزایش یابد به همان نسبت به تعداد بیماران ما در آینده با افزایش به طور عمده در مقدار مصرف تجهیزات حفاظت شخصی استفاده می کنید.”

کسانی که ماسک و دستکش به ویژه در مواردی نگرانی برای زباله روگرفت گفت: کتی Wickman پایداری مدیریت در حمایت از شفق قطبی, سلامت, زیادی میانه سیستم بیمارستان. “آنها سوال اگر آن را امن برای مردمی خود را برای رسیدگی به,” او گفت:.

برخی از بیمارستان ها در حال درخواست برای ماسک و دیگر ضایعات از coronavirus موارد به سوزانده “به عنوان یک سطح اضافی از احتیاط” گفت: Brad Wright, معاونت بهداشت و درمان-مراقبت از راه حل های در Covanta برگزاری Corp. ایالات متحده بزرگترین زباله به انرژی شرکت.

پس از استعلام از بیمارستان ها و تنظیم کننده های Covanta به تازگی شروع incinerating coronavirus مربوط زباله در یکی از امکانات آن است. این شرکت می گوید ظرفیت به روند تنظیم پزشکی زباله در ایالات متحده می تواند کافی با اوایل مدلسازی نمایش “کمبود قابل توجه” در ظرفیت ها در ماه های آینده.

نگرانی در مورد زباله های عفونی به خوبی فراتر از آنچه که تولید شده در بيمارستان.

افزایش تعداد منظم خانواده بازیافت در حال حاضر برنامه های معلق با برخی از شهرستانها گفت: کارگران که مرتب با دست می تواند در معرض خطر از ویروس طولانی بر روی سطوح.

یک مطالعه جدید در مجله پزشکی انگلستان این ماه نشان داد که coronavirus باقی می ماند می تواند بر روی پلاستیک و استیل تا 72 ساعت است.

دستورالعمل های فدرال می گویند زباله کارگران نیاز به دستکش و ماسک اما پیت کلر بازیافت سر در جمهوری Services , Inc. —یکی از بزرگترین ضایعات روگرفت — گفت: او است که با داشتن مشکل تامین ماسک. ملی, زباله و بازیافت, انجمن تجارت بدن می گوید برخی از اعضای آن در حال اجرا از دستکش های حفاظتی و ضد عفونی کننده دست.

“در حالی که ما در خیابان و جمع آوری زباله و شستن دست و یک چالش است” گفت: Shane Smith, NWRA ارشد اجرایی است.

زباله کارگران در پیتسبورگ روز چهارشنبه حاضر به انجام مجموعه پس از آنها گفت: دو همکار به حال آزمایش مثبت برای coronavirus و وزارت بهداشت تا به حال به آنها گفت. در یک جریان زنده در Facebook کارگران گفت: آنها می خواستند ماسک و خطر پرداخت. دفتر شهردار گفت: شهر زیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری راهنمایی می دهد و کارگران دستکش.

این NWRA درخواست بیمارستان برای برچسب کیسه های حاوی coronavirus مربوط به زباله “به عنوان نشانه ای برای ما زباله جمع است که آنها باید با استفاده از احتیاط بیشتری” آقای اسمیت گفت. که تلاش داوطلبانه است.

برای کاهش و افزایش حجم و بالقوه کمبود کارگران صنعت زباله امن فدرال معافیت است که اجازه می دهد تا کارگران به درایو برای دوره های طولانی تر. همچنین لابی برای کامیون ها اجازه داده می شود برای حمل و نقل بارهای بزرگتر.

در حالی که زباله های تر یک چالش برای برخی از اپراتورهای بزرگ قطره در سطل زباله از رستوران ها و مراکز تهدید کسب و کار برای دیگران.

E. L. Harvey & Sons, Inc., یک Westbury, جرم.-بر اساس زباله hauler است که در خدمت منطقه بوستون شده و مجبور کردند 100 آن 350 کارگران پس از یک افت شدید در صنعتی و تجاری-حجم زباله.

“من در این کسب و کار از 50 سال است که سخت ترین چیزی که من تا به حال به انجام” رئیس جمهور بن هاروی گفت. او انتظار دارد که حجم در نهایت به سقوط 50 درصد است. در حالی که مسکونی ضایعات افزایش یافته است که درآمد حاصل از کار است که معمولا ثابت بدون در نظر گرفتن حجم بر خلاف عقد قرارداد با ادارات و مغازه ها.

او نگران همه چیز می تواند بدتر اگر مشتریان خود را که بسیاری از آنها کسب و کارهای کوچک در تلاش برای بازگشایی شده است. “ما ترس وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از بدهی های بد است که خواهد آمد از این” آقای هاروی گفت.

NWRA آقای اسمیت گفت: 2 تریلیون دلار بسته محرک شامل مقرراتی است که می تواند کمک به این صنعت از جمله وام برای کسب و کارهای کوچک. او نیز خوشحال است که این صنعت از جمله در وزارت امنیت داخلی را بحرانی-زیرساخت های لیست که باید حداقل رساندن موانع برای گرفتن کار انجام می شود. بسته شدن راه کمک به سطل زباله ستون در چین و ایالات متحده در سطل زباله صنعت شده است در گفتگو با تنظیم کننده برای اطمینان از کامیون می توانید نگه دارید در حال حرکت.

“وجود دارد یک تاریخچه بهداشت عمومی رنج می برند هنگامی که جمع آوری زباله های مختل شده است. ما فقط می خواهم به نگه داشتن کامیون در جاده” آقای اسمیت گفت. “ما یک صنعت است که به راحتی فراموش شده در مورد تا زمانی که همه چیز کار نمی کند و سپس ما به سرعت یاد می شود.”

نوشتن به Saabira Chaudhuri در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>