سنتی ودایی بینش خود را برای افزایش ایمنی

توسط Atmanand داگلاس Rexford

هند در یک موقعیت منحصر به فرد برای مقاومت در برابر بیماری ها و آموزش بقیه جهان چون او به جهان عالی طبیعی سیستم مراقبت های بهداشتی. آیورودا و یوگا و yajna ارائه راه حل برای هر مربوط به استرس بیماری است. در اینجا چند روش ساده, قدرتمند, زمان آزمایش تکنیک های, در علاوه بر این به شستن دست و اجتماعی فاصله.

آیورودا توصیه احترام خود را از غذا و غذا خوردن در حد متوسط است. پرخوری نکنید. جلوگیری از خام بسته بندی مواد غذایی و سفید شکر سفید و سفید و آرد سفید. کاهش سرخ شده مواد غذایی و لبنیات و غذاهای سرد و نوشیدنی های سرد.

بهبود رژیم غذایی خود را. به نفع مواد غذایی آلی. کاهش سمی مواد غذایی رشد با کود شیمیایی و آفت کش ها و علف کش ها که سم به زمین است. رشد تازه, سبزیجات آلی در باغ حیاط خلوت (اگر دارید). کمپوست و بازیافت.

حذف گوشت قرمز از رژیم غذایی خود را. کاهش مصرف ماهی و مرغ در سفارش خود را برای کمک به هضم غذا و کاهش حبس و شکنجه حیوانات درمانده. صنعتی تولید گوشت جنایت علیه طبیعت است.

طبخ با زنجبیل, زیره سبز, فلفل سیاه, گشنیز, دارچین و زردچوبه. فشار آب لیمو در مواد غذایی خود را. دم کردن چای با tulsi, ریواس, زنجبیل, زردچوبه, giloy دارچین و ریشه شیرین بیان برای ایمنی قوی. برای جزئیات محلی خود مشورت کنید vaidya.

نفس عمیق. کشش به طور منظم. نگاهی به پیاده روی در صبح قبل از صبحانه و بعد از شام. تمرین آساناهای یوگا روزانه. شروع با ساده surya namaskar و پرانایاما ورزش تنفس.

حفظ یک برنامه منظم – زود به زود به افزایش است. اجتناب از بعد خواب. خوردن وعده غذایی اصلی در ظهر هنگام آتش گوارشی قوی است. خوردن شام را چند ساعت قبل از خواب.

یادگیری مراقبه از یک مربی گواهی. تمرین مدیتیشن دو بار در روز در سراسر طلوع و غروب قبل از صبحانه و قبل از شام برای کاهش استرس و ترویج سلامتی و شادی.

فروشگاه نوشیدن آب به مدت یک شب در یک تمیز مس رگ. هر روز صبح نوشیدن آب ولرم با یک قطره آلی unheated عسل و فشار لیمو تازه.

در صبح, صدای فش فش کمی آلی روغن کنجد در دهان; خر خر کردن در بینی و مالیدن اندام قبل از حمام کردن.

بازی Gandharva وداع ragas در خانه خود را. توجه کنید که چقدر سالم تر گیاهان خود را تبدیل به این تسکین دهنده روح بخشیدن ریتم قانون طبیعی است. همچنین گوش دادن به Shanti مانتراها و ودایی stotrams برای ایجاد انرژی مثبت در خانه شما.

Stapathya Ved Vastu Vidya توصیف ظریف اما قابل توجه تاثیرات زیست محیطی از خانه خود را: در کل اگر ممکن است وارد خانه خود را از شرق و یا شمال. شرق جهت افزایش شور و نشاط و تغذیه از خورشید است. غرب است که با کاهش انرژی است. شمال ورود نعمتهای فراوانی است. جنوب ورود ممکن است دعوت فروپاشی است.

یکی دیگر از ظریف تاثیر می آید از Brahmasthan دقیق مرکز نقطه از خانه خود را. یک, کوچک, باز, تمیز حرم-مانند فضا به مرکز فعالیت های خانه خود را فقط به عنوان سکوت درونی مدیتیشن می تواند مرکز فعالیت های زندگی خود را. اثرات ودایی Vastu ظریف هستند اما تجمعی – اضافه کردن و یا ایجاد اختلال از خود ثروت و شادی روز پس از روز.

خوش آمد می گوید دیگران با دست در دست هم در احترام ‘Namaste’ نماز ژست. عضویت خود را دو کف دست در مقابل قلب خود را به بیان “وحدت از دوگانگی است.” تمرین های اجتماعی فاصله.

هر کسی بدون در نظر گرفتن مذهب یا عقیده می توانید با استفاده از این روش ساده, جهانی, زمان آزمایش ودایی تکنیک برای پیشگیری و درمان استرس و فشار و تنش و اضطراب و در نتیجه اضافه کردن به جمعی و صلح و رفاه و پیشرفت ملت است. (نویسنده ساکن در ماهاریشی Ashram, Uttarkashi)

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>