در مذاکرات دوشنبه گذشته سازمان ملل متحد, دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ خواسته گروه های مسلح در سراسر جهان برای تماس فوری آتش بس در تضاد است. “خشم ویروس نشان می دهد که حماقت از جنگ,” او گفت:. در واقع ضرورت COVID-19 همه گیر می کند با قرار دادن یک چشم انداز روشن در همه تفاوت های انسان.

روز نیروهای شورشی در حداقل چهار کشور – فیلیپین ، سوریه ، یمن و لیبی – تا به حال توجه تماس بگیرید. Coronavirus رسیده اکثر مناطق جنگی در فقیرترین کشورهای جهان قرار دادن همه در یک سطح میدان بازی.

در اثر این گروههای شبه نظامی تصمیم گرفت به تجارت اسلحه به دست دستمال مرطوب و همین بشردوستانه کلاه نظامی کلاه. برخی نیز استقبال خارج کمک های پزشکی برای هر دو خود و noncombatants در اطراف آنها.

در یک سطح عمیق تر از تغییر از قلب منعکس کننده آنچه آقای اشاره به این حادثه تلخ را “وجدان روشن در حال ظهور است.” با ادامه مبارزه گروه های مسلح در حال کمک به گسترش ویروس. بهداشت و درمان اضطراری وادار یک “مستند” در جنگ گفت: به طوری که هر کس می تواند “تمرکز با هم در مبارزه واقعی از زندگی ما است.”

U. N. برنامه های بشر دوستانه در رسیدن به برخی از 100 میلیون نفر از آنها گیر در مناطق درگیری و زندگی در اردوگاه شلوغ. تنظیم محلی آتش بس بخشی از این کار از کمک های بین المللی گروه های به طوری که آنها می تواند ارائه غذا و آب و پناهگاه و خدمات بهداشتی و درمانی. U. N. فراخوان جهانی آتش بس در تمام درگیری ها ممکن است برای اولین بار. این نشان دهنده هر دو گسترده تهدید سلامت و هنجار بین المللی برای محافظت از بی گناه زندگی در میان جنگ.

گروه های مسلح اغلب باید خم به آرمانهای مردم آنها ادعا می کنند برای نشان دادن. یک نظرسنجی از فلسطینی ها به عنوان مثال نشان می دهد که دو سوم حمایت از همکاری بین اسرائیل و فلسطینی ها برای جلوگیری از گسترش coronavirus. در غزه, حماس منتشر کرده است تصویری از مبارزان آن با استفاده از شیلنگ به اسپری ضد عفونی کننده.

علاوه بر این به دنبال یک آتش بس آقای اشاره به این حادثه تلخ نیز خواسته کشورهای ثروتمند به ارائه 2 میلیارد دلار برای کمک به مبارزه با ویروس. علاوه بر این بحران باعث شده است که چند کشور به طور موقت کنار گذاشته اختلافات خود را. کلمبیا و ونزوئلا تا به حال اولین تماس با رسمی در بیش از یک سال طول تلفنی در سلامت مفاصل پاسخ. امارات متحده عربی است airlifted کمک به هواپیمای ایران. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ارائه کمک به کره شمالی.

“مقیاس شیوع کم باعث حرکات انسان دوستانه بین رقبا” ایالات مختصری توسط گروه بین المللی بحران. و یا به عنوان آقای اشاره به این حادثه تلخ قرار داده و آن وجدان روشن است که در حال ظهور در میان مردم خم در جنگ است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de