بالا پادکست میدارد برای بحث در مورد مهربانی و همدلی و محبت

مهربانی یک ابزار قدرتمند است که تغییر می کند. در اینجا سه پادکست (و برخی از پاداش قسمت) است که روش های مجزا برای درک و القای شفقت و همدلی است. همانطور که با هر پادکست کیفیت ممکن است ناهموار از قسمت به قسمت اما در کل این انتخاب را الهام بخش خود را در راه منحصر به فرد.

میزبان Carvell والاس – سابق مشاوره پدر و مادر مقاله نویس در تخته سنگ – بررسی چرا “Mister Rogers’ Neighborhood” باقی مانده مربوط به پنج دهه سال بعد از تلویزیون نشان می دهد عرضه در سال 1968. چه محبوبیت پایدار از فرد راجرز در مورد ما می گویند و ما جامعه ؟ این پادکست سری خم در نشان دادن کلیپ و مصاحبه با کارشناسان به نگاهی که چرا یک برنامه به طور گسترده تماشا 4 ساله در آغوش بزرگسالان امروز برای چه آن را به ما می آموزد در مورد همدلی و محبت و پیچیده اخلاقی و معنوی مفاهیم. در آنچه که می تواند آقای راجرز آموزش ما در مورد بهتر بودن همسایگان ؟ 10 قسمت.

این WBUR عمومی رادیو, پادکست, ارائه می دهد و نسبتا کوتاه (12-20 دقیقه) داستان های الهام بخش از مهربانی. بخش اخیر مصاحبه نانسی دیویس Kho نوشت که یک کتاب در مورد او سال را صرف نوشتن یک صفحه “با تشکر از شما” حرف است. خانم Kho کشف چگونه دگرگون قدردانی می شود. یکی دیگر از قسمت پروفایل رئیس Bhuiyan مهاجر از بنگلادش بود که در صورت سیاه و سفید supremacist در تگزاس است. آقای Bhuiyan جان سالم به در برد و بعد از آن تاسیس یک سازمان غیر انتفاعی جهان بدون نفرت برای کمک به پایان دادن به رفتارهایی که سوخت نژاد پرستی. “اگر ما تصمیم به گرفتن فراتر از نفرت ما می تواند آن را انجام دهد. آمریکایی ها قادر به فوق العاده شفقت و لطف” او می گوید.

یک فصل جدید از نوع جهان شروع می شود در ماه مارس است.

فرض: ما می توانیم عملی – پژوهش-محور – مراحل زندگی شادتر و بیشتر دلسوز جامعه است.

در یک قسمت جدید, کمدین ماز جبرانی می گوید در مورد خود و خانواده خود را – تجربه نوشتن سه چیز خوب است که اتفاق افتاده است روزانه در طول سفر به ژاپن است. در یکی دیگر از عصب شناسی لیزا جنوا تلاش می کند چهار عمل را نسبت به “ایجاد و یادآوری رویدادهای مثبت.” در دیگر تاکید کرد-از دبیرستان دانشجو استخدام یک کمی دلسوزی. پس از گرفتن شپشو درجه او را به خود راه او را به صحبت کردن با یک دوست با محبت و تشویق به جای خود اتهام. ترین قسمت در حدود 20 دقیقه است. آنها تولید شده توسط خوب بیشتر مرکز علوم در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است.

4. اپیزودیک مهربانی و سخاوت و شفقت است.

در اینجا بعضی از قسمت ها (در دیگر پادکست) است که تمرکز بر روی موضوع شفقت.

درک شکاف: سخاوت بازی

این قسمت توسط کریستین ساینس مانیتور در مورد سخاوت و چه عوامل چگونه سخاوتمندانه شما. اگر شما تا به حال به حدس زدن است که بیشتر سخاوتمندانه churchy آمریکایی محافظه کاران و یا خونریزی قلب لیبرال ؟ شما ممکن است بلافاصله می گویند محافظه کاران … یا لیبرال. پاسخ: این هر دو و نه. و این ادراک فاصله. این قسمت همچنین به نظر می رسد در تحقیقات در مورد ارتباط بین پول و شادی.

NPR Ted رادیو ساعت: سیمی برای نوعدوستی?

در این ژانویه 2019 قسمت میزبان مرد Raz مصاحبه چهار کارشناسان که مقابله با چنین سوال به چه انگیزه ما نوع دوستانه آنچه ما محدود و تا چه حد خواهد شما را به کمک به دیگران ؟

NPR Ted رادیو ساعت: نزدیک با مهربانی

در این ژانویه 2019 قسمت پنج کارشناسان خواسته شد تا در مورد قدرت قدردانی و قدرشناسی از جمله: چگونه می توان محبت خلع سلاح نفرت?

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

آموزش سئو