بالا منهتن دادستان برگ کار پس از بن بست با Barr

واشنگتن

فوق العاده ای بن بست بین وزارت دادگستری و منهتن آمریکا وکیل جفری S. برمن به پایان رسید شنبه هنگامی که دادستان توافق به ترک شغل خود را با اطمینان که تحقیقات خود را به متحدان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد و آشفته.

[یادداشت سردبیر: این مقاله به روز شده در سراسر, از نسخه اصلی آن پس از آقای برمن معکوس البته اواخر شنبه و توافق است.]

اعلام دربسته در محیط دو روز متضاد اظهارات اتهامات سیاسی دخالت در تعقیب و سرپیچی از برمن. در روز شنبه دادستان کل ویلیام Barr گفت: آقای برمن امتناع به استعفا تحت فشار وادار به رئیس جمهور تهمت او را به آتش کشیدند. آقای ترامپ سعی کردم به دور از اختلاف گفتن خبرنگاران تصمیم “بود و همه به دادستان کل.”

این قسمت عمیقتر تنش بین وزارت دادگستری و دموکرات کنگره که متهم بار از سیاسی کردن این سازمان و اقدام بیشتر شبیه مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی از رئیس کشور مامور اجرای قانون. همچنین سوالات مطرح شده درباره تحقیقات در حال انجام در منطقه جنوب نیویورک مهمترین پروب را به رودی جولیانی رئیس جمهور شخصی وکیل.

دادستان کل بار تنظیم کردن گردباد زنجیره ای از حوادث در شب جمعه با تعجب اعلام کرد که آقای برمن بود استعفا بدون توضیح. اما آقای برمن اصرار از او و نه استعفا داد و نه پله پایین و تحقیقات خود را ادامه خواهد داد.

در صبح روز شنبه او نشان داد تا به کار گفتن در جمع خبرنگاران گفت: “من فقط در اینجا به انجام کار است.”

چند ساعت بعد آقای Barr اعلام کرد آقای برمن را شلیک.

“متاسفانه خود را با بیانیه شب گذشته انتخاب کرده اید عمومی عینک بیش از خدمات عمومی” آقای Barr در نامه ای نوشت: منتشر شده توسط وزارت دادگستری. او گفت: این ایده که آقای برمن تا به حال برای ادامه کار برای حفاظت از تحقیقات بود “نادرست است.”

اگر چه آقای Barr گفت: رئیس جمهور نسبت ناروا برداشته و آقای برمن رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: “این همه به دادستان کل. دادستان کل بر این است که کار بر روی آن است. که گروه خود را به من بخش.” آقای ترامپ افزود: “من درگیر است.”

دولت را با فشار به کنار آقای برمن به مبلغ سیاسی و قانون اساسی درگیری میان وزارت دادگستری و یکی از برتر کشور منطقه است که تلاش عمده اوباش جرایم مالی و تروریسم موارد در طول سال.

تنها چند روز پیش به اتهامات ظاهر از سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی جان بولتون که رئیس جمهور به دنبال دخالت در یک تحقیق توسط آقای برمن را به دولت متعلق به بانک ترکیه در تلاش برای قطع معاملات با رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان.

آقای برمن در ابتدا قول داد برای ماندن در این کار تا زمانی که جایگزینی تایید شد. او تغییر ذهن خود را اواخر روز شنبه پس از آقای Barr گفت که او اجازه می دهد آقای برمن دوم در دستور معاون متحده وکیل آدری اشتراوس برای تبدیل شدن به بازیگری آمریکا وکیل.

آقای برمن گفت: خانم Strauss’ انتصاب نشان داد که بار تصمیم گرفته بود “به احترام عملیات عادی از قانون است.” او گفت که او پله پایین بلافاصله.

از تلاشهای دولت به جای آقای برمن با یک دستچین جایگزینی, اما در حال حاضر در حال اجرا به موانع قبل از آقای Barr توافق برای نصب خانم اشتراوس.

پس از اعلام آقای برمن استعفای کاخ سفید گفت که نامزدی کمیسیون بورس و اوراق بهادار رئیس Jay کلیتون به خوبی متصل وال استریت وکیل با عملا هیچ تجربه به عنوان دادستان فدرال ،

اما از سوی دیگر ، لیندزی گراهام R-S. C. رئیس کمیته قضایی مجلس سنا و تهمت متحد گفت: “بعید است که در ادامه با کلیتون را نامزدی مگر اینکه نیویورک سناتور دموکرات چاک شومر و کریستن جیلیبرند به رضایت خود را به انتخاب کنید.

سناتور شومر گفت: تلاش برای سرنگونی آقای برمن “reeks بالقوه فساد از روند قانونی” و سناتور Gillibrand گفت: او را “نمی توان همدستی” در کمک به آتش دادستان بررسی فساد است. هر دو مجلس به نام آقای کلیتون به خارج از در نظر گرفتن.

سناتور شومر نیز نامیده می شود برای وزارت بازرس کل و دفتر مسئولیت حرفه ای به منظور بررسی آقای برمن ایران. و رئیس کمیته قضایی مجلس Rep. جری Nadler, D-n. y. گفت: آقای برمن باز است دعوت به شهادت قبل از خود پنل.

آقای برمن یک جمهوری خواه که کمک به رئيس جمهور در انتخابات کار کرده و برای همان شرکت حقوقی به عنوان آقای جولیانی و شخصا در مصاحبه با مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از اینکه شنود گذاشته باشند به عنوان U. s. دادستان. اما او برنده بیش از برخی از منتقدان پس از نظارت های متعدد تعقیب و تحقیقات با روابط مغلوب ساختن پیشی جستن.

هر چند آقای برمن گفته می شود معلوم نیست در مورد دلیل دقیق او از کار اخراج شد, مردم آشنا با تفکر گفت: کار خود را همیشه به نظر می رسید در معرض خطر است و او هرگز تا به حال حس آن امن بود.

در میان بسیاری از مشخصات بالا تحقیقات او نظارت بود به آقای جولیانی را معاملات کسب و کار از جمله این که آیا او موفق به ثبت نام به عنوان یک عامل خارجی. اتهامات در این پرونده به نظر نمی رسد قریب الوقوع به گفته افراد آشنا با این موضوع. آنها مجاز به بحث در مورد بررسی علنا و صحبت در خواست نامش فاش نشود.

منطقه جنوبی نیز محاکمه تعدادی از مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران از جمله رئیس جمهور تهمت سابق وکیل شخصی و دلال مایکل کوهن که در خدمت یک حکم زندان برای دروغ گفتن به کنگره و مالی مبارزات انتخاباتی جرم است. آقای کوهن به تازگی منتشر شده از یک زندان فدرال به ادامه خدمت حکم او را در خانه حبس بیش از coronavirus نگرانی.

آقای برمن است نظارت دادستان از دو فلوریدا بازرگانان لو Parnas و ایگور Fruman بودند که همکاران آقای جولیانی و به اوکراین استیضاح بررسی است. این افراد متهم شده در اکتبر فدرال و مالی مبارزات انتخاباتی نقض از جمله پنهان کردن منشا 325,000 دلار کمک مالی به یک گروه حمایت از آقای تهمت گشتند.

زیر نظر آقای برمن تصدی دفتر او نیز اتهامات علیه مایکل Avenatti این وکیل مبارز که به دست آورده شهرت به نمایندگی از بازیگر پورنو Stormy Daniels در دعاوی مربوط به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. آقای Avenatti محکوم شد در ماه فوریه از تلاش برای گرفتن نایک پس از دادستان گفت: او را تهدید به استفاده از دسترسی رسانه ها به صدمه زدن به نایک شهرت و قیمت سهام مگر ورزشی غول به او پرداخت شود تا $25 میلیون.

آقای Neumeister گزارش از نیویورک است. آسوشیتد پرس نویسندگان کالین بلند, اریک تاکر Zeke میلر و مارسی گوردون در واشنگتن و تام هیز و کوین هاگن در نیویورک کمک به این گزارش.

ترجمه مقاله

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>