ابزار برای کمک به شما در نگه داشتن فاصله خود را به عنوان مردم بیشتر بیرون بروید

اجتماعی فاصله گرفتن سخت بود به انجام در شهر نیویورک رودخانه هادسون پارک روز سه شنبه طی coronavirus بیماری همه گیر.

عکس: جان Nacion/زوما پرس

پس از یک ماراتن از تماس های تصویری, my کره چشم احساس آنها در حال سوختن است. آن جمعه بود و من تصمیم گرفتم من نمی تونستم تحمل یک دقیقه از زمان روی صفحه نمایش به طوری که من رهبری را برای یک پیاده روی. آب و هوا در سن فرانسیسکو بود با شکوه و کل محله به نظر می رسید که همان ایده است.

پارک مجاور بود پرتکاپو با همفکر نمازگزاران آفتاب—ساخته شده است که تمرین های اجتماعی فاصله مانند یک بازی واقعی زندگی “Frogger.”

یک جفت از دوستان نشسته بودند در مقابل یک نیمکت هر کدام با نوشیدنی ها را در دست خود چت از راه دور است. یک تعداد انگشت شماری از مردم در activewear شد نفس نفس به شدت در مراحل پرداخت توجه دقیق به طفره رفتن هر یک از دیگر به عنوان آنها شتافت بالا و پایین. در این چمن دو خارج از دسته سه تایی سگ—که قطعا از همان خانواده—دور هر یک از دیگران’ ته قبل از شروع بازی مبارزه. سگ های انسان مجبور شدند به طور موقت سازمان ملل متحد-فاصله خود را برای جدا کردن حیوانات خانگی. یک مرد انجام شد burpees در داخل محصور کردن زمین بازی مشخص شده “بسته” به دور از آن همه است.

در دوران قرنطینه بودن خارج یکی از دژهای حالت عادی سمت چپ. مدارس و میله بسته شده و دفاتر از کارکنان شرکت که به اندازه کافی خوش شانس برای کار از خانه ها خالی است. در ضمن فضای سبز و پیاده رو در حال گرفتن بیشتر شلوغ—ساخت آن را دشوار است برای حفظ حداقل 6 فوت اجتماعی فاصله توصیه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. انتقال از coronavirus از طریق قطرات تنفسی بیشتر احتمال دارد که مردم در تماس CDC می گوید.

زمین بازی را بسته اند, از جمله یکی در علتا پلازا پارک در سان فرانسیسکو.

به عنوان روز رشد طولانی تر و balmier هوای فضاهای فقط شلوغ—افزایش خطر که بیشتر در پارک ها و فضاهای عمومی خواهد شد نیاز به. بسیاری از پیاده رو بیش از حد باریک برای نگه داشتن یک فاصله امن به همین دلیل است که ریل-به-مسیرهای محافظت خواستار شهرستانها به طور موقت نزدیک تر به خیابان ها ترافیک وسیله نقلیه پس, واکر و دوچرخه سواران اتاق بیشتر این گروه و معاون رئیس جمهور از ارتباطات Brandi هورتون گفت.

پاسخ این است که به ماندن در داخل در همه زمان ها. CDC در میان دیگر کارشناسان می گوید که از لحاظ فیزیکی فعال و بهره گیری از فضاهای باز است یک راه عالی برای نگه داشتن سالم و از بین بردن استرس. اما ما نیاز به دور ماندن از هر یک از دیگر و فن آوری می تواند کمک کند. بنابراین در اینجا برخی از ابزار است که می تواند به شما کمک کند جلوگیری از جمعیت و اطمینان حاصل شود که شما در حال حفظ فاصله توصیه می شود.

Strava تناسب اندام برنامه در حال آزمایش یک ویژگی به نام راه برای کمک به ورزشکاران برای پیدا کردن کمتر شناخته شده مکان برای اجرا و یا دوچرخه سواری در نزدیکی خانه های خود.

عکس:
Strava

به روز رسانی زنده

آخرین Coronavirus و کسب و کار

اگر شما بروید به دنباله ناگهان داغترین نقطه در شهر, سپس آن زمان برای پیدا کردن چیزی جدید.

Strava فعالیت-پیگیری برنامه می تواند کمک به شما در پیدا کردن مسیرهای جایگزین برای در حال اجرا و راه رفتن و سواری. آن منتشر شد از ویژگی های جدید در نسخه بتا به نام راه برای کمک به مردم پیدا کردن مکان های بیشتری برای اجرا و یا سوار شدن از درب خانه خود را. آن را در دسترس است تنها برای مشترکین (5 دلار در ماه پس از 30 روز محاکمه) در برنامه.

رفتن به کاوش تب در ردیف پایین و سپس به ضربه بزنید راه. این ویژگی به شما نشان می دهد سه مسیر پیشنهادات را بر اساس اولویت های چنین به عنوان مورد نظر فاصله با مکان فعلی خود را به عنوان یک نقطه شروع است.

با استفاده از نقشه آیکون در بالا و سمت راست به نوبه خود در جهانی Heatmap لایه نشان می دهد که محبوبیت هر بخش از مسیر خود را. تیره تر از جاده و یا دنباله بیشتر مردم گرفته اند که در عرض دو سال گذشته.

AllTrails شناسایی آرامی روبرو مسیرهای پیاده روی در این نزدیکی هست. برنامه است که به صورت رایگان برای iOS و دستگاه های آندروید را نشان می دهد بالا پیاده روی نقاط نزدیک به محل سکونت خود را. (نیز وجود دارد یک حق بیمه گزینه اشتراک برای $2.50 یک ماه است که اجازه می دهد تا به شما دانلود نقشه های آفلاین.)

برای پیدا کردن سنگهای پنهان فیلتر نتایج بر اساس “نور” دنباله ترافیک به اطلاع کاربرانی که ثبت افزایش با نرم افزار. انتخاب کردن برای حلقه ها و نه از بیرون و پشت به حداقل رساندن برخورد با دیگران است. اگر شما برای آن در نظر بگیرید یک دنباله امتیاز به عنوان متوسط و یا سخت و دشواری است که بسیاری نمی خواهد تلاش—اما اگر آن را فراتر از سطح مهارت خود را. (هر چیزی که ممکن است نیاز به مراقبت های پزشکی و یا خدمات اورژانس باید اجتناب شود.)

مسیرهای پیاده روی به حداقل شلوغ در هفته صبح ها با توجه به AllTrails.

Meaghan Praznik یک AllTrails سخنگوی گفت: با توجه به برنامه فعالیت داده quietest بار به پیاده روی هستند روز هفته صبح ها در حالی که شلوغ ترین زمان تمایل به پس از کار در طول هفته و در اواخر صبح و اوایل بعد از ظهر در تعطیلات آخر هفته. دور ماندن از trailheads با پارکینگ بزرگ به عنوان کسانی که تمایل به قرعه کشی بیشتر کوهنورد او توصیه می شود.

بعدی مواد غذایی اجرا مشورت محبوب گوگل بار برای دیدن اگر آن را شلوغ است. این یکی از ویژگی های که به طور خودکار به نظر می رسد در نتایج جستجو برای رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی و کسب و کارهای دیگر. یک سخنگوی گوگل گفت: این اطلاعات بر اساس میانگین محبوبیت “بیش از گذشته چند ماه.” این به این معنی است که این برآورد نشان داده شده است ممکن است به دقت منعکس کننده جمعیت در طول بیماری همه گیر.

اما اگر شما یک صورتی “زنده” شاخص که یک نمایندگی خوب از چگونه بسیاری از مردم وجود دارد در حال حاضر. اطلاعات کشیده است از افرادی که تصمیم گرفتند به محل تاریخچه و باید یک نرم افزار گوگل مانند نقشه و یا جستجو در حال اجرا بر روی تلفن خود را. این سخنگوی گفت: “زندگی” بینش تنها نشان داده شده است زمانی که وجود دارد این است که اطلاعات کافی برای محافظت از حریم خصوصی افراد است.

نگاه کنید به صورتی ‘زنده’ شاخص در محبوب-زمان ویژگی در گوگل, جستجو برای دیدن اگر آن را به ترافیک بالا در فروشگاه مواد غذایی خود را.

هیچ داده ای برای فروشگاه شما ؟ بهترین زمان برای فروشگاه است که در اواسط هفته در اوایل صبح در سراسر کشور با توجه به داده ها. پس از پایان ماه مارس کمترین ترافیک دوره برای فروشگاه های مواد غذایی شده است قبل از ساعت 10 صبح در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ها, با توجه به کیت تعمیر اجرایی خرده فروشی آگاه را در زمان واقعی تجزیه و تحلیل ترافیک شرکت است که داده های گرفته شده از microsensors تعبیه شده در صدها فروشنده در سراسر کشور است. لطفا با فروشگاه خود را قبل از شما بازدید—بسیاری از فروشنده ها اختصاص خاص صبح به سالمندان و ضعف سيستم ايمنی افراد تنها. به طور کلی محلی فروشگاه های مواد غذایی در حال دیدن جمعیت کوچکتر از جعبه بزرگ و رقبای منطقه ای, او گفت:.

OpenTable به تازگی راه اندازی آنلاین صبر کنید لیست این سایت متعلق به خرید زمان برای فروشگاه های مواد غذایی. رستوران رزرو شرکت ساخت ابزارهای جدید در دسترس به بقال و امید آن خواهد شد کمک به محدود کردن تماس از انتظار در خطوط در خارج از فروشگاه. قابلیت نسبتا جدید است بنابراین ممکن است تنها چند گزینه های در منطقه شما.

شما می توانید از فروشگاه های مواد غذایی به طور کامل توسط ثبت نام برای یک جامعه-پشتیبانی از برنامه کشاورزی. بسیاری از فروشگاه تحویل خدمات مانند Instacart و نخست در حال حاضر در حال ماجرا با دستور ولی ممکن است شما شانس بهتری تلاش این گزینه های دیگر. LocalHarvest ارائه محصولات مانند گوشت گاو علف خوار و گوشت خوک لغو احکام صادره ی از مزارع, در حالی که Sea2Table ارائه می دهد وحشی غذاهای دریایی تحویل داده منجمد در یکی-به-سه روز است.

اندازه گیری نرم افزار با استفاده از دوربین آی فون خود را و واقعیت نرم افزار برای کمک به شما در تجسم آنچه که 6 فوت به نظر می رسد.

اگر شما مطمئن نیستید که چه 6 پا به نظر می رسد مانند سینه اندازه گیری برنامه بر روی آی فون خود را یا دستگاه Android. هر دو برنامه ارائه برآورد ابعاد برای آیتم های دنیای واقعی در اطراف خانه خود را با استفاده از دوربین تلفن خود را و شسته و رفته واقعیت تجسم. من آنها را در بر داشت به خصوص مفید برای اندازه گیری آنچه که حداقل فاصله است. (معلوم آن را دورتر از من فکر کردم!) نیز وجود دارد یک اسنپ چت لنز قرار می دهد که یک متحرک با شعاع اطراف خود ، آن را دقیق فاصله—اما این یک راه سرگرم کننده برای تشویق دیگران برای حفظ برخی از فضای شخصی در خارج از خانه است.

هنگامی که شما بیرون بروید, آیا همه چیز شما می توانید به نگه داشتن فاصله خود را. به همسایگان خود را سخاوتمندانه عبور اسکله. گام بر روی stoops گیاهی مناطق یا وآمد هر آنچه شما باید انجام دهید به آنها را به اتاق. انتخاب گسترده ای باز پیاده رو و مسیرهای پیاده روی پیاده روی به جای باریک مسیر. اگر شما برای اجرای, متوقف به اجازه دهید مردم بروید. منفجر نمی بینی خود را به بوته. پوشیدن چیزی است که پوشش صورت خود را. و مهمتر از همه فراموش نکنید که برای جرعه در هوای تازه و یک نفس عمیق بکشید. شما به آن نیاز دارید.

نوشتن به نیکول Nguyen در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>