فقط پیش از Financial Action Task Force (FATF) در جلسه ای در پاریس که تصمیم می گیرید که آیا یا نه پاکستان در نهایت باید در لیست سیاه برای عدم عمل در برابر ترور تامین مالی یک لاهور-based anti-terror دادگاه محکوم Lashkar-e-Taiba بنیانگذار و مغز متفکر این 26/11 حمله تروریستی در بمبئی حافظ سعید در دو ترور تامین مالی موارد صدور حکم او به پنج و نیم سال زندان در هر یک به طور همزمان اجرا. دادگاه نیز اعطا سعید نفع کاهش محکومیت دوره بازداشت قبل از اعلام حکم.

روشن است که حکم تحویل داده شده است به طوری که پاکستان می تواند در جلوگیری از سیاه FATF. این است که حداقل آن نیاز به انجام. اما سعید هنوز هم نشده است و محکوم به در اصلی بمبئی terror attack مورد. در این معنا این است که فقط یک سیلی بر روی مچ دست برای سعید که همچنان به صندوق و سازماندهی فعالیت های تروریستی با حمایت از عناصر پاکستان عمیق دولت است. بنابراین اساسا هیچ چیز تغییر کرده است از نظر پاکستان با استفاده از تروریسم به عنوان ابزار سیاست های دولت به خصوص در برابر هند است. حکم علیه سعید فقط برای جلوگیری از تحریم های بین المللی. آن را به سختی شواهدی وجود دارد که پاکستان در حال تغییر مسیر در ترور.

مگر اینکه پاکستان واقعا می دهد تا حمایت از تروریسم نباید اجازه قلاب. بیش از حد به پاکستان اجتناب سخت تحریم های بین المللی در زمینه ویژگی های. این باید متوقف شود و پاکستان باید مجبور به تغییر رویکرد خود را به ترور. پاکستان پناه از تروریست ها تهدیدی برای صلح و نه فقط در جنوب آسیا بلکه برای کل جهان است. نمی توان آن را نشان داده نرمی کنه.

دفعات بازدید: داستان کامل: هند گنجینه حافظ سعید را اعتقاد در پاکستان می گوید تصمیم گرفته پیش از دیدار با FATF

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

آموزش سئو