خیلی زود به گیاه ؟ گرفتن یک کتاب باغبانی.

بهترین باغ سبزیجات – juiciest گوجه فرنگی spiciest فلفل crunchiest خیار – نتیجه آنچه اتفاق می افتد در گرمای تابستان ؟ بسیاری از باغبان ها بر این باورند که سازنده ترین باغ ریشه های خود را در زمستان. که زمانی که آنها فکر می کنم در مورد توصیه های مفید آنها بدست از باغبانی دوستان و همسایگان و از باغ کتاب آنها به عنوان خوانده شده زمانی که آن را بیش از حد سرد به کار خارج از منزل.

مهم نیست که چه مدت شما شده است باغبانی همیشه وجود دارد و بسیار به یاد بگیرند از کسانی که همچنین می خواهم به حفاری در خاک است. و این نتایج بهتر در باغ و باغبانی آسان تر. به عنوان مثال آیا می دانید که زنبور عسل نمی گرده افشانی گوجه فرنگی خود را? کتاب توضیح می دهد که در حالی که زنبورهای عسل (اروپا واردات) تمام مطبوعات در مورد محو گرده شما نیاز به بومی زنبور عسل برای تولید گوجه فرنگی خوشمزه. و دیرین باغبانی کارشناس می گوید که چگونه او آموخته شده در مورد ارزان شربت خانه مورد به خلاص شدن از شر علف های هرز بیشتر محیط زیست و ارزان تر از مواد شیمیایی مضر.

“وطنی پارک ملی”

زمانی که داگلاس Tallamy نوشت: “آوردن طبیعت به خانه” در سال 2009 مردم آگاه بودند از این مشکل به طور فزاینده ای به ناپدید شدن حیات وحش است. کتاب پرفروش شد با اشاره به آنچه که بسیاری از مردم متوجه نشده بود: حیوانات بومی و پرندگان و حشرات را از بین رفتند چرا که آنها گرسنه برای برخی از گیاهان بومی که بخش عمده ای از رژیم غذایی خود را اما به طور فزاینده ای در دسترس نیست. به جای کاشت بومی اوکس شهرستانها شد و در حال حاضر تنظیم callery گلابی در امتداد خیابان های خود را. و با توجه به ساخت و ساز milkweeds و پاییز-گل مینا بودند دیگر موجود در زمینه حفظ مهاجرت پروانه پادشاه. کرم که موجودات وحشی وابسته به غذا وجود ندارد, زمانی که آنها مورد نیاز آنها.

در “طبیعت بهترین امید: یک روش جدید برای حفاظت از محیط زیست شروع می شود که در حیاط خود را” Tallamy نشان می دهد یک راه است که هر صاحب خانه می تواند یک تفاوت مثبت. او خواستار آن وطنی پارک ملی احیای زیستگاه در هر کجا که زندگی می کنیم و کار کوچک است اموال ما ممکن است.

شروع شده توسط نصف اندازه چمن خود را به او توصیه می کند. سپس فکر می کنم در مورد کاشت گیاهان بومی به جای آسیایی و اروپایی بوته ها و درختان. کیستون درختان که او می گوید در حال مفید شامل بلوط و گیلاس و درختان بید و cottonwoods. برای گیاهان به او توصیه می کند زغال اخته goldenrods مینا و گل آفتابگردان.

هر مادری گیاه کمک خواهد کرد که نگه داشتن در ذهن است که شما می خواهید به چیزی شکوفه تمام سه فصل – اما کسانی که keystones را دارای بیشترین تاثیر است. Tallamy توضیح می دهد که چشم انداز خود را و پاسخ به سوالات از منتقدان در حالی که نشان می دهد که هر فرد می تواند کمک به بازگرداندن زیبا پادشاه پروانه ها و دیگر موجودات وحشی. مردم عادی او معتقد است که در حال “طبیعت بهترین امید.”

حکمت عملی

Ciscoe موریس شناخته شده باغبانی کارشناس در شمال غربی اقیانوس آرام. قبلا سر باغبان در دانشگاه او بگویید سرگرم کننده داستان های باغبانی خود تجربه است. در “Oh La La! وطنی, داستان, راهنمایی های مفید و باغ حکمت” او سرگرم در حالی که او آموزش. در حالی که همه فکر می کنم باغبان از قاصدک ها به عنوان علف های هرز وقتی قاصدک ها را بیش از یک چشم انداز اغلب چیزی است که باید انجام شود. یک بار در حالی که ظاهر می شود به عنوان یک متخصص باغبان در یک نمایش رادیویی او توضیح خود پر زحمت روش حفر کردن قاصدک وقتی شنونده به نام بپرسید که چرا او نمی douse آنها را با سرکه.

چه وحی! ساده سرکه سفید رقیق نشده اعمال سخاوتمندانه در یک (78 F یا گرم) روز آفتابی است. سخاوتمندانه dollops کشتن تقریبا هر علف های هرز. سرکه همچنین با این نسخهها کار به خوبی بر روی علف های هرز در حال رشد بین ترک ها در پیاده رو. آن را نیز به کشتن اطراف چمن, اما یک راه حل وجود دارد برای که او می گوید. صبر کنید چند روز پس از سمپاشی به پانچ سوراخ در قسمت آسیب دیده از چمن با یک پیچ گوشتی. و سپس رها کردن بذر چمن را اعمال چمن آلی, مواد غذایی و حفظ منطقه مرطوب. در سه هفته چمن خواهد شد در حال رشد است.

هنگامی که کاشت, بهار گل, لامپ, ترین دیرین باغبان می دانیم که تنها یک راه برای اجتناب از سنجاب آسیب: لامپ های گیاهی هستند که سمی به سنجاب – لاله و سنبل و fritillaries. اما اگر سنجاب خود را از بین ببرد لاله های مورد علاقه از آنها? کسانی که به خوبی زهکشی شده خاک (بدون خاک رس) باید گیاه لاله 12 اینچ عمیق موریس می گوید. که عمیق تر از سنجاب ها معمولا حفاری.

بهترین گرده

پیج Embry, نویسنده “بومی زنبور عسل: آمریکای شمالی را در معرض خطر گرده و مبارزه برای نجات آنها” ترجیح بومی ماسون زنبورها بیش از زنبور عسل, که قادر به گرده افشانی مورد علاقه خود محصول گوجه فرنگی. در حالی که زنبورهای عسل از اروپا آمدند با استعمارگران وجود دارد 4,000 انواع زنبور عسل بومی ایالات متحده و کانادا است.

او می گوید که ماسون زنبورها به ندرت نیش آنها فوق العاده گرده و آنها آسان برای تازه کار به منظور بالا بردن. آنها همچنین در دسترس به کار قبلا در این فصل از زنبور عسل, از آنجایی که آنها در گرده افشانی هنگامی که درجه حرارت محدوده حدود 54 F. زنبور عسل در گرده افشانی بهترین زمانی که دما بالاتر از 65.

صندلی باغبانی

هنگامی که آن را بیش از حد گرم و یا سرد به بیرون بروید, آن را هنوز هم سرگرم کننده به عنوان خوانده شده در مورد باغبانی است. در “همه چیز برای باغ” سه اشاره کرد مورخان و یک سرپرست به صورت تاریخی انگلستان به اشتراک گذاری دانش خود و شور و شوق در یک کوارتت از مقالات. این شامل یک دلتنگ نگاه در باغ کاتالوگ از قرن 19th و 20th و اکتشاف اولیه باغ آمریکایی که بسیاری از آنها الهام گرفتند عکس از املاک و باغ در بریتانیا. در یک مقاله در مورد انقلاب اجتماعی و ظهور باغ باشگاه ها در ایالات متحده (اول آغاز شده بود در آتن گرجستان در سال 1891) نویسنده توضیح می دهد که زنان در زمان ویکتوریا شد اعضای چرا که آنها به عنوان خوانده شده در مورد باغبانی بیشتر از آنها در واقع می خواستم برای گرفتن دست خود را کثیف.

کوچک و زیبا

اگر شما زندگی می کنند در نزدیکی سانتا باربارا کالیفرنیا به عنوان طراح باغ Isa ایتون آیا شما پیدا کردن یک ظرفی شبیه بشاخ یا قیف از لذت بخش باغ در “باغ کوچک سبک: یک راهنمای طراحی برای اتاق ها و ظروف.” در طول سال شاداب باغ احتمالا عملی برای کسانی که در هوای سرد نقاط کشور. اما ایتون ارائه می دهد مقدار زیادی از سبک با ارزش راهنمایی برای کسانی که به دور از کالیفرنیا.

هنگامی که برنامه ریزی میز و ظرف باغ او نشان می دهد انتخاب ظروف در اشکال منحصر به فرد و پس از اتمام زیرا آنها را از نزدیک دیده. برای بهترین ظاهر مطمئن شوید که برای پوشش خاک و لبه های مهد کودک ظروف با ماست. سپس مطمئن شوید که شما می توانید بیش از بالای زمینی که نشسته است. همچنین به یاد داشته باشید به گیاهان نور کافی به خصوص در داخل خانه.

هنگامی که شما مطمئن نیستید که در مورد انتخاب گیاهان که به دنبال حق خود را در باغ کوچک ایتون باعث می شود این پیشنهادات:

• تمرکز بر روی برگ بیش از شکوفه.
• فکر می کنم در دراز مدت با گوشتخوار و کمتر در مورد زرق و برق دار یک ساله.
• اقامت با یک یا دو رنگ.
• محدود کردن انواع درختان به دو گونه است.
• گیاهان را انتخاب کنید که مطابقت با نور موجود.

سبزیجات در ظروف

بسیاری از در حال رشد مشاوره در “رشد میوه و سبزیجات در گلدان: مشاوره کاشت & دستور العمل های از بزرگ Dixter” بشود انگلیسی, باغ و عملی نیست برای کسانی که در ایالات متحده هنوز هم آن را شگفت انگیز خواندن. و باغبان است که فقط شروع با ظروف می توانید مشاوره با ارزش در مورد اندازه های مختلف گلدان را انتخاب کنید برای سبزیجات متفاوت است. (چقدر فضا می کند یک مادر بادمجان نیاز دارید؟)

هارون Bertelsen است سبزی باغبان و آشپز در Dixter یک 15 قرن کاخ موزه در شرق ساسکس انگلستان و سایت های کریستوفر لوید معروف باغ. لوید نوشت: کتاب ها مانند “خوب خو باغ” و او دفاع و پشتیبانی گیاهان غیر معمول و روش عملی رشد آنها. باغ ویژه در Dixter تبدیل شدن به محبوب در میان باغ گردشگران از سراسر جهان است.

نیمی از کتاب اختصاص داده شده است به دستور العمل است. من عاشق سوپ کاهو که من لذت می برد زیرا با استفاده از دنده ها و برگ های بیرونی کاهو که من اغلب بازی شیر یا خط دور. و شما می توانید تصور کنید, ساخت بستنی از برگ انجیر? ریحان ژله برای تلفن های موبایل به عنوان اگر آن را لذت بخش تابستان پروژه.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>