تام بردی باعث می شود یک سوپر باول ظاهر—برای Hulu

میهن پرستان کارفرمایی تام بردی باعث می شود یک اطلاعیه در این تبلیغ Super Bowl برای Hulu.

یک بار دیگر تام برادی است که بازیگران در سوپر باول—این بار بدون بازی در این بازی واقعی است.

Hulu داوطلب خدمت سربازی کهنه پرستان جدید انگلستان کارفرمایی برای تجاری این امید را ایجاد وزوز و کمک به تشخیص آن در شلوغ جریان-تصویری بازار که در آن Netflix , Inc., آمازون.com , Inc. و یک قایق از کسانی که جدید هستند و همچنین رقابت برای مشترکین.

یادآوری سیاه-و-سفید نقطه را نشان می دهد آقای بردی که در 42 سال بوده است این موضوع از گمانه زنی ها در مورد اینکه آیا او بازنشسته خواهد شد و یا حتی حرکت به یکی دیگر از تیم های راه رفتن بر روی یک فیلد خالی در خانه خود ورزشگاه. “آنها می گویند همه چیز خوب باید به پایان رسیده” کارفرمایی intones به ظاهر در مورد اعلام او حلق آویز آن را پس از نزدیک به دو دهه در لیگ.

ب

من

N

G

O

یکنوع بازی شبیه لوتو!

داد از آن پس هر کس می داند که شما آن را کردم برای اولین بار.

عکس های اعتباری: Anheuser-Busch InBev; شرکت پپسی (2); آوکادو از مکزیک; Little Caesars; کرافت هاینز; Google; گتی ایماژ

در misdirect آقای بردی و سپس محور و راه اندازی به زمین مورد Hulu + زنده تلویزیون های, لیست ارائه خود را از جمله زنده ورزشی کانال های کابل و اصل. در پایان از آقای بردی مذاکرات در مورد چگونه از آن است که زمان برای خداحافظی به تلویزیون به عنوان ما آن را می دانم. او سخن پایانی: “اما من ؟ من قصد ندارم در هر نقطه.”

آقای بردی شش بار قهرمان سوپر باول است که در لیگ ملی فوتبال برای دو دهه به طور رسمی تبدیل به یک عامل آزاد در ماه مارس برای اولین بار در زندگی حرفه ای او. خط خود را در تجاری عمدا مبهم و به طور خاص برای کمک به Hulu تولید وزوز گفت: Ryan Crosby, Hulu, معاون رئيس جمهور از بازاریابی نام تجاری.

جریان بازار رقابتی تر شدن به عنوان بازیکنان جدید وارد عرصه از جمله والت دیزنی Co.’s دیزنی+ و Apple Inc.’s تلویزیون اپل+ که راه اندازی در پاییز گذشته و خدمات از AT&T Inc.’s WarnerMedia و Comcast Corp. آماده سازی برای راه اندازی این بهار.

Hulu که آن هم کنترل شده توسط دیزنی بود-شناخته شده به عنوان یک مقصد به سازمان دیده بان را نشان می دهد از عمده پخش شبکه های, اما آن را تبدیل به یک بازیکن بزرگتر در برنامه نویسی اصلی. آن Hulu + Live TV که حمل زنده کانال های رقابت با اصطلاح لاغر بسته های نرم افزاری مانند AT&T تلویزیون در حال حاضر الفبای Inc.’s YouTubeTV و ظرف شبکه Corp. ‘s تلویزیون رسن.

“جریان تلویزیون چشم انداز داغ است برای قرار دادن آن ملایم گفت:” کلی Campbell, Hulu را افسر ارشد بازاریابی. “برای Hulu این بدان معنی است که ما نه تنها نیاز به رانندگی مردم را به عضویت در, اما ما نیاز به آنها را به ماندن با Hulu.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

باید ستاره کارفرمایی تام بردی بازنشسته در حفظ و بازی برای میهن پرستان جدید انگلستان و یا ثبت نام با یکی دیگر از تیم ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

سال گذشته Hulu + زنده تلویزیون متمرکز بود به شدت در ترویج ورزش در آن تبلیغات با یک کمپین است که برجسته بسکتبال ستاره مانند فیلادلفیا 76ers’ Joel Embiid و Milwaukee Bucks’ Giannis Antetokounmpo. اما این شرکت در حال حاضر می خواهد برای تاکید بر آن گسترده تر فروشگاه از محتوا است.

در سال 2008 آغاز شده Hulu انباشته از 28.5 میلیون مشترک در ایالات متحده در حالی که Netflix بکشد تا 167 میلیون مشترک در سراسر جهان از جمله 60.4 میلیون دلار در ایالات متحده دیزنی+ آن گفت: جلب و جذب 10 میلیون مشترک روز از آن ماه نوامبر اولین, در حالی که تلویزیون اپل+ نشده فاش شماره مشترک.

Hulu بود به ارزش 15 میلیارد دلار در سال گذشته است و هنوز هم سود اگر چه دیزنی است گفت: Hulu داخلی عملیات تبدیل خواهد شد و سود آور در, یا مالی یا 2023 2024.

Hulu خریداری آن تبلیغ Super Bowl زمان در ماه جولای آغاز شد و طوفان مغزی. آمد تا با ایده های مختلف از جمله ترویج FX Networks’ کتابخانه که در حال آمدن است به Hulu. دیزنی به دست آورد FX پدر و مادر 21st Century Fox سال گذشته است.

سرگرمی شرکت ها اغلب استفاده از Super Bowl ads برای ترویج برنامه های فردی و فیلم. آمازون نخست آگهی ویدئویی در سال جاری برای ترویج اصلی سریال “شکارچیان” که ستاره Al Pacino به عنوان یک شکارچی نازی ها.

Hulu گرفت که رویکرد سال گذشته با یک نقطه برای “خدمتکار داستان” یکی از آن معیار اصلی را نشان می دهد و در نظر گرفته شده انجام همان چیزی که در این سال با ترویج آن به شدت مورد پیش بینی کری واشنگتن-ریس ویترسپون برای فیلم “کمی آتش در همه جا” است که برای اولین در ماه مارس است.

اما در این سال Hulu می خواستم به ایستادگی کنید و سعی کنید چیزی جدید. بحث با آقای بردی تیم آغاز شده در ماه نوامبر است.

با حدود 100 میلیون نفر از مردم انتظار می رود به لحن در این شرکت می خواستم چیزی است که می تواند فرهنگی مرتبط است. “وجود دارد به یک قلاب که جرقه اضافی مکالمات” Hulu آقای کرازبی گفت.

بازاریابی تبدیل شده است و عمده battlefront در جریان جنگ. دیزنی, Comcast و AT&T در حال انتظار به صرف صدها میلیون دلار در تبلیغات بیش از سال آینده برای جذب جریان مشتریان.

Hulu صرف حدود 7.5 میلیون نفر در آن 30 ثانیه سوپر باول نقطه از جمله اعتبار و استعداد و تولید با توجه به یک فرد نزدیک به Hulu. فاکس Corp. پخش این بازی گفت: آن را به فروش می رسد 30 ثانیه آگهی زمان در طول بازی به عنوان آنجا که 5.6 میلیون در این سال است.

روباه و وال استریت ژورنال پدر و مادر اخبار پارسیان سهم مالکیت مشترک.

آگهی ردیاب Kantar تخمین می زند که Hulu صرف مبلغ 113 میلیون دلار در ایالات متحده تبلیغات برای نه ماه اول سال 2019. Kantar را تخمین حذف هزینه های رسانه های اجتماعی.

“ما شده اند سرمایه گذاری بیشتر در سراسر هیئت مدیره در بازاریابی” گفت: Hulu را خانم کمپبل که کاهش یافته است به ارائه Hulu آگهی-هزینه و ارقام.

تبلیغ فیلم برداری شده بود در چهار ساعت در ماه دسامبر در ورزشگاه ژیلت در Foxborough جرم است. Hulu شات دو انتهای. یکی در برش-کف اتاق به پایان رسید با آقای بردی و گفت: “ببینید شما فصل آینده است.”

اگر چه هر دو انتهای اساسا گفت: همان چیزی که “من قصد ندارم در هر نقطه” خط به طور بالقوه تا به حال طیف وسیع تری از معانی Hulu آقای کرازبی گفت.

“به چه معنا است ؟ این به آن معنا است که تام نیست, بازنشستگی از فوتبال؟” آقای کرازبی گفت. “آیا این معنی است که او را ترک جدید انگلستان ؟ در نهایت ما نمی دانیم اما ما فکر می کنیم که باعث می شود آن را بیشتر سرگرم کننده است.”

“با توجه به شوخ تن از کمپین ما فکر کردیم که این یک فرصت سرگرم کننده را به بازی کردن تمام گمانه زنی ها در مورد آینده من” آقای بردی گفت: در یک بیانیه ارائه شده توسط Hulu.

نوشتن به سوزان Vranica در suzanne.vranica@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو