توکیو

توکیو بازی های المپیک می رویم به اتفاق می افتد – اما تقریبا قطعا در سال 2021 به جای اینکه در مدت چهار ماه به عنوان برنامه ریزی شده.

این روشن شد بعد از کمیته بین المللی المپیک روز یکشنبه اعلام کرد که با توجه به تعویق خواهد بود و تصمیم نهایی در چهار هفته. عمده المپیک کشورهای مانند کانادا و استرالیا اضافه شده اند فشار با گفتن آنها ارسال خواهد شد تیم اگر بازی ها صحنه این سال است.

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ ارسال نامه ای به ورزشکاران در توضیح این تصمیم را در حالی که همچنین با اذعان به تمدید جدول زمانی ممکن است محبوب.

“من می دانم که این وضعیت بی سابقه ای برگ بسیاری از سوالات خود را باز کنید,” او نوشت. “من هم می دانم که این رویکرد منطقی ممکن است در خط با احساسات بسیاری از شما را از طریق رفتن.”

کمیته بین المللی المپیک که در حرکت اجتناب ناپذیر به نظر می رسید برای هفته ها با فشار روزافزون از تمامی ورزشکاران حامیان پخش و بیش از 200 کمیته ملی المپیک و فدراسیون بین المللی ورزش.

مدت کوتاهی پس از آقای باخ بیانیه کانادا کمیته ملی المپیک گفت: آن را نمی خواهد ارسال ورزشکاران به بازیهای المپیک مگر اینکه بازی ها به تعویق افتاد, یک سال. استرالیا با صدور بیانیه ای گفت این بود ارائه مشاوره به ورزشکاران خود را برای آماده سازی برای بازی های المپیک در سال 2021.

جهانی دو و میدانی جمهور Seb کو با ارسال نامه ای به آقای باخ گفت که برگزاری بازی های المپیک در ماه جولای “است و نه امکان پذیر است و نه مطلوب.” او مشخص شده تعدادی از دلایل از جمله رقابتی و انصاف و احتمال ورزشکاران خواهد overtrain اگر با توجه به برنامه فشرده و عدم اطمینان ناشی از سفارشات در بسیاری از کشورها محرومیت مردم از ورزشگاه و سالن تمرین.

ملی کمیته المپیک در برزیل و اسلوونی نیز خواستار به تعویق افتادن تا 2021. نروژ المپیک بدن گفت: آن را نمی خواهید ورزشکاران رفتن به توکیو تا بهداشت جهانی بحران تحت کنترل است.

ایالات متحده حاکم بدن از شنا و آهنگ – دو تا از سه ردیف بالا تابستانی ورزشی – تا به حال نام خود را ملی المپیک به مقام های فشار برای به تعویق افتادن. بسیاری از ورزشکاران دیگر می تواند در آموزش به عنوان آموزش امکانات مانند استخر شنا بسته هستند.

ژاپن سیاستمداران سقوط در خط سرعت در روز دوشنبه به عنوان آنها بیدار به آقای باخ حرکت بود که اعلام کرد در ساعت 3 صبح در توکیو به عنوان بسیاری از این شهر آرام گرفت.

نخست وزیر ژاپن شینزو آبه در سخنرانی خود در یک جلسه مجلس گفت: به تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو لازم بود و اگر این بازی را نمی توان برگزار شد در تکمیل راه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“اگر آن را دشوار است به نگه دارید [بازی] در یک تصمیم تعویق خواهد بود اجتناب ناپذیر است.”

آقای آبه گفت که او امیدوار است کمیته بین المللی المپیک اعلام خواهد کرد تصمیم گیری به سرعت و توکیو فرماندار Yuriko Koike او تکرار.

کمیته بین المللی المپیک دارای بسیاری از کارت در هر تغییر زمان املای در شهر میزبان قرارداد امضا شده در سال 2013 بین کمیته بین المللی المپیک ، کمیته المپیک و شهر توکیو است.

ژاپن به طور رسمی هزینه های $12.6 میلیارد دلار برای سازماندهی بازی های المپیک, اما یک حسابرسی ملی این رقم را بیش از دو برابر این مقدار است. این لایحه است که مطمئن شوید که برای افزایش هر تعویق افتادن و اکثریت قریب به اتفاق از هزینه های است که از خزانه.

کمیته بین المللی المپیک یک صندوق ذخیره حدود 2 میلیارد دلار به جزر و مد خود را بیش از و همچنین دارای بیمه در مقابل به تعویق افتادن یا لغو.

Yoshiro موری رئیس کمیته سازماندهی و گفت: او در صحبت با آقای باخ توسط تلفنی در مورد تاخیر و پیوست شد توسط مدیر عامل Toshiro Muto.

“صادقانه صحبت چهار هفته کاملا یک زمان کوتاه به در نظر گرفتن تمام عناصر لازم” آقای موری گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری. “آن نیاز به مقدار زیادی از زمان و ما باید به عجله به رفتن را از طریق این.”

هر دو خواسته شد در مورد هزینه اضافه و چه کسی خواهد پرداخت. و هر دو خودداری از پاسخ مستقیم.

آقای موری گفت: محاسبات هزینه ساخته شده و در دسترس بودن سالن – احتمالا برای تابستان آینده در نیمکره شمالی – تا به حال مورد بررسی قرار گیرد. تصمیم گیری نیز ساخته می شود در مورد کسی که برای نگهداری از مکانهای اگر به بازی های المپیک هستند به تعویق افتاد.

سوالات مشابه خواهد بود در مورد خواسته عظیم المپیک ایجاد کرد که به خانه 11,000 المپیک و 4,400 پارا قبل از قیمت بالا واحد در اطراف خلیج توکیو به فروش می رسد توسط توسعه دهندگان خصوصی.

“من احترام آقای باخ” آقای موری گفت. “و ما اعتماد آقای باخ. ما همیشه با هم راه رفتن در کنار هم. به نظر من آقای باخ به عنوان بهترین دوست من.”

مشعل المپیک وارد روز جمعه گذشته در شمال شرق ژاپن از یونان است. رله مشعل قرار است به زودی در روز پنج شنبه از استان فوکوشیما منطقه ویران 2011, زلزله, سونامی و بحران از سه راکتورهای هسته ای. سازمان دهندگان گفت: این رله است که هنوز در اما گفت که قصد دارد تغییر می تواند بسیار به سرعت.

روز یکشنبه هزاران نفر شلوغ شمال شهر سندای برای مشاهده شعله که مجبور سازمان محدود کردن ورود برای مشاهده.

جف کینگستون که مطالعات سیاست ژاپن در دانشگاه توکیو گفت: به تعویق افتاد بازی های المپیک خواهد بود جزئی نگرانی برای اکثر مردم است.

“مردم در انتظار است و پشتیبانی از به تعویق افتادن بنابراین نمی توان آن را یک معامله بزرگ” آقای کینگستون گفت: در یک ایمیل به آسوشیتد پرس. “مردم در حال راه بیشتر نگران عواقب اقتصادی و شغل خود را و اگر تعداد موارد رمپ است.”

یک نظرسنجی اخیر توسط ژاپنی ها خبرگزاری Kyodo گفت: 69.9% انتظار نیست المپیک برای باز کردن در برنامه است.

یکشنبه, ژاپن تا به حال 1,719 تایید موارد ویروس از جمله 712 از یک کشتی کروز با 43 مرگ و میر.

سابق کمیته بین المللی المپیک مدیر بازاریابی Michael Payne گفت: این تاخیر ممکن است کار به استفاده از IOC و ژاپن است.

“چه بهتر از پلت فرم است که وجود دارد رفتن به از بازی های المپیک زمانی که جهان کشیده است از طریق ویروس” آقای Payne گفت: AP در مصاحبه یکشنبه, فقط قبل از کمیته بین المللی المپیک اعلام. “شما پویا است که خواهد شد و حتی قوی تر برای ژاپن و سایر نقاط جهان. اما شما در حال رفتن به یک جاده سخت گرفتن وجود دارد.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de