با هم 24/7: و در حال حاضر عشق ما نیاز به یک استراحت از این پی در پی همراهی

ما در خانه با بهره گیری از 52 روز متوالی از Covid-19 هم که من گفتم این است, خنده دار, ژاپنی می گوید: به شوهر من عصبانی با شما. شوهر نشان دهنده برای یک لحظه و می گوید: دوباره یا هنوز.

من خنده ملاقات با سنگی سکوت که سکوت همسران را زمانی که آنها می خواهند برای ابراز ناامیدی عمیق در آنچه که آنها برنده در زناشویی شیب خوش شانس. این نوع لب پیچش یا حلقه زنی, چشم نورد استهزاء مجموعه صوتی عمیق و قلبی آه از استعفای. به خوبی مردان متاهل می دانید منظورم چیست.

برای شکستن سکوت, من, می گویند در این مقاله بسیاری از ستاره بالیوود به تعویق افتاد عروسی خود را و درگیری های خود را به دلیل Covid-19 خدا را شکر چنین چیزی وجود دارد 40 سال پیش زمانی که ما ازدواج ha ha ما هنوز هم می خواهم انتظار. وجود دارد مربوط به هیاهو و غوغا کردن از خنده. به جای او می شود این دقیق نگاه بر چهره او مانند هممم نه یک ایده بد انجام داده اند می تواند با به تعویق افتادن شاید mulled آن را بیش از حال تجدید نظر دوم شات با خفاش بدون عجله با توجه به تمام مردم من می توانم ازدواج کرده اند.

در سراسر جهان زنان و شوهران حفره دار با یکدیگر, لایروبی برای فضیلت در این مجبور به همراهی با شکستن قهوه در هر یک از دیگر راه 24/7. در روز (سه ماه) زوج گفت: خداحافظ بعد از brekka رفت و به کار آمد در شب بیدارم مورد رئیس فریاد زد بچه ها و تا شایعات بی اساس است. در حال حاضر آنها در هر یک از دیگر ،

یک زن و شوهر از روز بازگشت او گفت, ما شده اند با چسب و با هم (نگاه کنید منظورم چیست) برای نزدیک به دو ماه و آنها می گویند 85 درصد از زوج ها پس از قطع آنها حتی نمی خواهد می دانم که همسر خود را مورد علاقه گل. من فکر کردم برای یک لحظه و سپس گفت: شما خود بالا بردن درسته ؟

او هنوز من را دوست دارد این درست است که ما تا به حال کمی بیشتر از این با هم و آن را پوشیده است ما را. ما با هم در صبح ما با هم برای ناهار در بعد از ظهر به شب بر روی شام هر روز پیدا کنیم که خیلی بیشتر در مورد هر یک از دیگر و آنچه که ما در حال حاضر نیاز به یک استراحت از این پی در پی همدم و ما واقعا نمی خواهید برای پیدا کردن هر چیزی بیشتر.

چه اتفاقی می افتد این است که با این همه صمیمیت ها گردش مورد مقیاس سقوط کردن. که با محبت و عاطفی با نفس بریده بریده از او از راه برگشت وقتی است که در حال حاضر مانند گچ بر روی تخته سیاه. و من شنید او بگویید یک دوست در زوم بود که من یک ادم نامرتب و کثیف و گفت: خسته کننده جوک و هرگز نشان داده شده است هر گونه جاه طلبی. دیروز او به من فرستاده یک پیام WhatsApp: می تواند به شما قول می دهم من یک کمی اجتماعی فاصله, لطفا, ما را نمی توان با هم مگر ما از هم جدا هستند. در حال حاضر که صدمه دیده است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>