پس سانتی متر یوگی Adityanath بیانیه آمده است که یوگا می تواند به جلوگیری از coronavirus یک godman, بابا Ultapulta گفته است که او پیدا کرده است موثر ترین آسانا برای مقابله با این بیماری است. Jugular Vein رفت به بابا مدرسه آموزش و متوجه شد او را ایستاده بر روی سر خود را در درست Ultapulta مد.

Jugular Vein: پس Ultapultaji می خواهید برای نشان دادن ویژه آسانا شما برای جلوگیری از coronavirus?

Ultapulta: I am نشان دادن آن است. برای جلوگیری از coronavirus شما باید به نوبه خود وارونه و ایستادن بر روی سر خود را با انجام sirsasana.

JV: اما چگونه می خواهد انجام sirsasana کمک به جلوگیری از coronavirus?

Ultapulta: ساده است. شما می توانید coronavirus توسط قطرات موجود در هوا اگر کسی که آن سرفه یا عطسه در نزدیکی شما و شما در تنفس ویروس. با قرار دادن پای خود را که در آن بینی خود را می تواند به شما در از بین بردن خطر تنفس آن را در.

JV: که صدا نیست فقط ساده آن را برای تلفن های موبایل مثبت simpleminded.

Ultapulta: دقیقا. شما همچنین می توانید توسط آلوده لمس کردن سطوح مانند دکمه ها در آسانسور و درب دستگیره و handrailings و سپس دست زدن به صورت خود را. درست است ؟

JV: راست.

Ultapulta: در نسخه های قدیمی sirsasana شما قطار انگشتان خود را به انجام تمام توابع به طوری که دست خود را هرگز نزدیک به منبع عفونت ممکن است.

JV: مرسی. بحث در مورد بازی toesy. بنابراین ما با فشار دکمه های آسانسور به نوبه خود دستگیره درب و استفاده از نرده – که ما باید در حال حاضر تماس toerails – همه با استفاده از انگشتان پا ما ؟ اما نمی خواهد ما کفش در راه ما انگشتان پا انجام این همه ؟

Ultapulta: من در حال حاضر فکر می کردم که. و در انتظار فقط یک سوال من طراحی منحصر به فرد کفش که خود را ترک اندام تحتانی کاملا رایگان به انجام هر کاری که نیاز به انجام است. آنها در فروش ویژه در حال حاضر در 200 تومان فقط یک پاپ به علاوه GST. عجله بسر می رسانید تا سهام زمان آخرین! شما می خواهم به خرید یک جفت ؟

JV: ممنون اما نه با تشکر. هر کلمه از مشاوره به خوانندگان ؟

Ultapulta: بله. هنگامی که با قرار دادن انگشتان خود را به استفاده, نمی, چه ستاره من دانش آموز همیشه می کند – هر زمان که او دهان باز می کند او قرار می دهد پای خود را در آن …

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de