به چینی ‘wolf warriors’ هند باید رفع نظامی تقارن

یک ملت را فیلم اغلب منعکس کننده خود اعتماد به نفس ، جنگ, فیلم حتی بیشتر از آن. به عنوان نیروهای هندی در صورت پایین چین از افراد ارتش آزادی بخش در Galwan دره و در سراسر خط کنترل واقعی آن است که کاملا تصادفی است که این تغییر به چنین تهاجمی موضع گیری چین در آن زندگی واقعی مرزها از لاداخ به دریای چین جنوبی قبل بود در سال های اخیر با تغییر عمده ای در توصیفاتی از PLA در فیلم.

تا سال 2014 یا پس چینی ها فیلم ها به سختی به تصویر کشیده هر گونه درگیری نظامی فراتر از جنگ جهانی دوم و یا چینی ها جنگ داخلی از 1940s. این روند تغییر را به طور کامل با یک سری جدید از هالیوود به سبک چینی فیلم جنگ. آنها نمایش یک نوع جدید از PLA و این ایده از چین به عنوان یک نظامی جهانی ابرقدرت به عنوان روزنامه نگاران چارلز شبدر و شری فی Ju که در درک 2018 کلی از این پدیده است. تغییر شروع به آنها گفت: ‘گرگ جنگجو’ 2015 ‘آسمان شکارچی” در سال 2017 و ‘عملیات دریای سرخ’ در سال 2018 است.

تمام این فیلم ها در یک چیز مشترک بودند: چینی کماندوهای مبارزه در جنگ جهانی مناطق از خاورمیانه به آفریقا و اغلب در برابر “سفید” مزدوران آمریکایی. مانند رمبو فیلم از 1980s است که منعکس آمریکا ایده خود را به عنوان یک ابرقدرت این مجموعه فیلم های چینی منعکس نوظهور چینی خود تصویر عضلانی قدرت های جهانی. به طوری که زمانی که دیپلمات چینی در حال حاضر به پاسخ دیپلماتیک tussles با پرخاشگری کلامی آنها گفته می شود در تمرین, ‘گرگ جنگجو’ دیپلماسی به عنوان Gideon Rachman به تازگی اشاره کرد.

در سال های اخیر فیلم هایی مانند گرگ جنگجو (در عکس) را پیش بینی تصویر عضلانی و قدرت های جهانی

بسیاری از این فیلم تولید شد و با حمایت مستقیم از نیروهای نظامی چینی بود و واقعی تجهیزات نظامی — ‘عملیات دریای سرخ’ برجسته چینی دریایی ناوچه, ‘آسمان شکارچی” تا به حال J20 stealth fighter و ‘Wolf Warrior 2’ بزرگترین فیلم های پرفروش در تاریخ چین بود PLA مخازن.

در مقابل, هند, جنگ, فیلم همیشه محلی بوم: باقی مانده متمرکز تقریبا به طور کامل در پاکستان است. شده اند وجود دارد موارد استثنا مانند Chetan Anand را استادانه Haqeeqat در سال 1962 جنگ و یا عجیب و غریب مدرس کافه در سریلانکا — اما آنها تمام شده است ریشه در گذشته هند در تضاد است. همانطور که در جهان داستان در دنیای واقعی هم ما امنیت تخیل به عنوان یک جامعه تقریبا به طور کامل شده است و پاکستان متمرکز شده است. چین همیشه در پس زمینه است اما اکثر مردم در زمان آرامش از 40 سال گذشته در مرزهای شرقی برای اعطا. در حال حاضر که این توهم است که شکسته آن است که زمان برای انجام صادقانه سهام-در نظر گرفتن.

اشتباه نکنید: ارتش هند بیش از قادر به دادن چینی خونین بینی است و به خوبی همسان در کوه ها به عنوان ما را دیده اند در درگیری های اخیر. هنوز در ساختاری سطوح وجود دارد عدم تقارن است که ما باید رفع شود.

برای اولین بار چین صرف $182 هر فرد در هر سال در دفاع. هندی, سرانه هزینه های دفاعی است که کمتر از یک سوم: 52 دلار در هر فرد. حتی اگر هند شده است هزینه بیش از چین در دفاع به عنوان یک درصد از هزینه های دولت — 8.8 درصد نسبت به 5.4% توسط چین — چینی هزینه های دفاعی به طور کامل کوتوله هند را در شرایط واقعی از آنجا که اقتصاد چین بسیار بزرگتر است. چین در سال 2019 شد و تخمین زده شده توسط SIPRI به صرف $261 میلیارد دلار در دفاع بیش از سه و نیم برابر هند حدود 71 میلیارد دلار است. در 10 سال گذشته, چینی, نظامی صرف بیش از دو برابر از $115.7 میلیارد دلار در سال 2010 به $261 میلیارد دلار در سال 2019. هندی, هزینه های نظامی از سوی دیگر برآورد شده است رفته اند تا تنها با نیمی از $46 میلیارد دلار در سال 2010.

دوم هر چند هند دفاع بودجه می شود بالاترین تخصیص در تمام وزارتخانه ها از حد از آن می رود به حقوق و دستمزد. در این سال وزارت دفاع صرف خواهد شد تقریبا به اندازه حقوق بازنشستگی (28.4 درصد) در حقوق (30.2%).

سوم چین افزایش هزینه های نظامی بخشی از یک روشن استراتژیک سطح شیب دار تا. PLA بود و نه مدرن و زور تا یک دهه پیش. چین نامیده می شوند مشکلات با نظامی چینی به عنوان “پنج Incapables’ و علنا از هدف تعیین شده در سال 2012 به نوبه خود PLA به یک “کلاس جهانی نیروی” تا سال 2030.

از آن پس چین نه تنها کوچک شده آن پرسنل ارتش توسط 300,000 آن را جایگزین ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی به پنج یکپارچه “تئاتر دستورات” برای بیشتر نبرد بهره وری. در مقابل هند ارتش (7) نیروی دریایی (3) و نیروی هوایی (7) عمل در مجموع 19 دستورات همه به طور جداگانه توسط هر یک از خدمات (به جز دو مشترک دستورات).

چهارم وجود دارد یک سلاح شکاف. نیروی دریایی هند مستقر است در شرقی است اما تنها 16 زیردریایی در مقایسه با چین 74. نیروی هوایی هند است 538 هواپیماهای جنگی چین است 1,232. هند 8,686 وسایل نقلیه زره پوش چینی بیش از 30 ، 000.

هند دارای یک نبرد سخت ارتش در حالی که PLA نشده جنگیدند جنگ در بیش از 40 سال اما در دراز مدت و هند نیاز به توازن آن بزرگ نظامی تقارن با چین است. پکن خود را تنظیم مجدد استراتژیک حساب دیفرانسیل و انتگرال. وقت آن است که دهلی نو می کند تا بیش از حد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.