برای مقابله با کرونا بحران فعال کردن و گرد هم آوردن نوآورانه تحقیقات مشترک مالکیت معنوی پلت فرم

هند شهرت به عنوان “داروسازی جهان” بود که اذعان کرد توسط دیوان عالی کشور در نوارتیس در مقابل UOI در سال 2013 تأیید شده است یک بار دیگر. در سال 2001 در طول HIV/ایدز شیوع هزینه درمان برای ایدز بود غیر قابل تصور 10000 $در هر بیمار برای یک سال بود که به کاهش 400 دلار توسط شرکت های دارویی. با عرضه در 4 ٪ از هزینه های اصلی به خصوص در آفریقا جان میلیون ها نفر را نجات داد.

هند همچنان به تولید و عرضه با قیمت مناسب داروها و کیت تشخیصی مطابق با استانداردهای بین المللی برای مالاریا و سل و HIV و هپاتيت B و C دانگ chikungunya, سارس, H1N1 ،

رمان coronavirus وقوع یک بحران است که جهان نه شاهد برای یک قرن. بیماری نیاز به پیشگیری تشخیصی مدیریت درمانی و مکانیسم. مراحل است که گرفته شده است در حال حاضر برای به تأخیر انداختن گسترش این بیماری و برای درمان از بيماران مبتلا است. اما این مراحل را نمی بازگرداندن حالت عادی به زندگی انسان مختل می ایستد. در سفارش برای جهان برای بازگشت به حالت عادی واکسن و داروهای مورد نیاز هستند.

جدید, پنکه, کیت های تشخیصی, واکسن, مدیریت, تکنیک های درمان آن راه حل ها و داروهای در حال توسعه هستند. مالکیت معنوی (IP) ایجاد شود محافظت می شود. گزارش های رسانه ای اخیر نشان می دهد که وجود دارد تلاش برای به دست آوردن کنترل از IP حقوق. بنابراین یک IP جنگ دم است. می تواند جهان استطاعت چنین جنگی که بشریت با آن مواجه است یکی از بزرگترین بحران های?

درگیری های مربوط به IP در 1980s بودند نیاز برای قوی IP رژیم. سفرهای توافق به عنوان بخشی از مذاکرات سازمان تجارت جهانی شد و یک نتیجه. حتی وجود بهداشت عمومی بود که همیشه یک اولویت به عنوان آشکار است از “اعلامیه دوحه در بهداشت عمومی’ تاکید کرد که نیاز به دسترسی مقرون به صرفه به دارو.

تحولات اخیر را با این حال نشان داده است که سازمان تجارت جهانی دیگر ممکن است ترجیح فروم. برخی از کشورها/ مناطق در حال حاضر ترجیح می دهند موافقت نامه های دو جانبه با بند برخورد با IP. Multilateralism می تواند راه دادن به bilateralism. فعلی عدم همخوانی سیاست جهانی بر IP و سلامت با وجود شیوع گسترده که منجر به تاخیر بیشتر برای تولید واکسن و دارو. بنابراین اورژانس نیاز به ایجاد یک پلت فرم است که قادر می سازد و همچنین به اشتراک گذاری تحقیقات. هند باید خود را برای رهبری راه.

یکی از اهداف مهم به عنوان مجموعه ای از در ملی هند IPR سیاست منتشر شده در مارس 2016 بود برای ایجاد یک پلت فرم برای به اشتراک گذاری از پژوهش. آن نامیده می شود برای ایجاد یک پلت فرم به عنوان یک پایگاه داده مشترک از IPRs. مانند یک پلت فرم می تواند کمک به سازندگان و نوآوران اتصال به کاربران بالقوه خریداران و موسسات مالی. آن را نیز می تواند مفید باشد در سراغ این تکنولوژی چشم انداز به شناسایی فضاهای سفید و در نتیجه کمک به ترویج فعالیت های نوآورانه در کشف مناطق.

ثبت اختراع استخر’ به رسمیت شناخته شده, روش فعال کردن و های IP. بنابراین قریب الوقوع ضرورت به:

  • ایجاد یک پلت فرم تمام ذینفعان از جمله محققان و تولید کنندگان برای به اشتراک گذاشتن تحقیقات همکاری و برقراری ارتباط است.
  • تسهیل محققان به فایل برای ثبت اختراعات از جمله اعطای معافیت/ تعویق افتادن از پرداخت رسمی هزینه بسته به نیاز خود.
  • اطلاعات به راحتی در دسترس در مناطق در حال تحقیق و نوع محصولات در حال توسعه – بدون به خطر انداختن بر IP براده.
  • ایجاد یک پلت فرم که در آن هند IP مجوز می تواند به صورت داخلی و جهانی پوسته پوسته شدن.
  • فعال انجام آزمایش های بالینی.
  • فعال تسریع مصوبات محصولات.

مانند یک پلت فرم باید یک تعاملی توقف پلت فرم است که پاسخ نمایش داده شد بلافاصله راهنماهای فوری و امکان هماهنگی. آن را باید پشتیبانی شده توسط یک تیم کار دور ساعت. جزئیات پلت فرم باید به اطلاع عموم در تمام رسانه های فعال جمع آوری و غربالگری و در دسترس بودن اطلاعات بر روی پلت فرم بدون به خطر انداختن در این شرایط به دنبال حفاظت از حق ثبت اختراع. در یک IP اکوسیستم نیاز به ایجاد یک شیوه متمرکز. IP سیستم به دنده تا برای این فاجعه است که می تواند تبدیل به یک فرصت است.

هنگامی که پلت فرم ایجاد شده است می توان آن را کوچک به سطح جهانی با همکاری همفکر کشورها و سازمان های بین المللی. جمعی مبارزه با بیماری ها خواهد رسیدن به فداکارانه هدف از محققان به نفع یکی و تمام.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>