پس از 12 سال با هم جثه و Demaris ازدواج هستند. جایی که آنها از در هندوراس متعهد مجرد زوج های عادی هستند. اما این یک تاخت و تاز کردن به فرهنگ و انتظارات از ایالات متحده در این کشور است که آنها امید به اتخاذ.

جثه پناهندگی اعطا شد در سال گذشته با داشتن چپ هندوراس پس از شکنجه خود را برای فعالیت سیاسی. اما همسر و دخترش در حال زندگی در مکزیک تحت سیاست های ایالات متحده است که نیاز به مهاجران به اقامت وجود دارد در حالی که موارد خود را ادامه دهید.

این تازه ازدواج کرده ها میان فقط 3 درصد از پناه جویان که نمایندگی قانونی. “ما امیدواریم که مقامات ایالات متحده را به رسمیت شناخته و صداقت از واحد خانواده می گوید:” الیسا Steglich در دانشگاه تگزاس در آستین مهاجرت درمانگاه.

پناهندگی در آمریکا در حال تبدیل شدن به طور فزاینده دشوار برای به دست آوردن آن است. “ما در حال تلاش برای انجام همه چیز به راه راست … و این سخت است می گوید:” خوزه. “اگر من خانواده می رود [برای هندوراس] آن را خاص همسر من خواهد بود به قتل رساندند.”

“من می خواهم برای ایجاد یک زندگی آینده آن دختر ما – چیزهایی که در هندوراس فقط اتفاق نمی افتد” او همچنان ادامه دارد. “ما فقط در حال رفتن به دریافت کنید که زمان را از دست دادیم و انجام بهترین ما می توانیم به عنوان یک خانواده به عنوان انسان, بنابراین ما می تواند کمک به این کشور است.”

پرگرسو تگزاس

این gusting باد و رهگذران فریاد خود را تبریک می گویم آن را دشوار است به شنیدن زبان اسپانیایی مراسم است.

حتی در این آخر هفته آفتابی صبح پرگرسو بین المللی پل است نه ایده آل برای عروسی. اما برای جثه داماد – که از فرار خود را بومی هندوراس و پناهندگی در ایالات متحده در ماه نوامبر – آن است که یکی از شادترین روزهای او در سال است.

Damaris خود را عروس می پوشد صورتی لباس. او دارای دختر خود گلپر یک حلقه گل بابونه در دختر کوچک مو. امروز یکی از تنها تعداد انگشت شماری از خانواده صرف با هم پس از جثه چپ هندوراس در سال 2017.

Damaris و گلپر نیز به دنبال پناهندگی در امریکا, اما برای چهار ماه گذشته آنها زندگی کرده اید و در ماتاموروس مکزیک فقط در سراسر مرز از Brownsville, Texas. آنها در میان دهها هزار نفر از مهاجران در مهاجر حفاظت پروتکل (MPP) و سیاست های اجرا شده در سال گذشته است که نیاز به مهاجران به اقامت در مکزیک در حالی که موارد خود را ادامه دهید.

جثه و Damaris شده اند با هم برای 12 سال اما هرگز ازدواج – یک تمرین مشترک در هندوراس. امروز مراسم جثه امید کمک خواهد کرد که خانواده اش پناهندگی موارد است. “وجود دارد هیچ نفع فوری” از نظر قانونی می گوید: الیسا Steglich در دانشگاه تگزاس در آستین مدرسه از قانون مهاجرت درمانگاه که به نمایندگی آنها را در اولین جلسات. اما “ما امیدواریم که مقامات ایالات متحده را به رسمیت شناخته و صداقت از واحد خانواده است.”

که آیا آنها را یا یکی دیگر از سوال است. همه ادعای پناهندگی “به کار گرفته می شوند در یک مورد به صورت” رسمی با ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) گفت: نظارت یک ایمیل به در.

“افراد از جمعیت های آسیب پذیر ممکن است حذف شود در یک مورد به صورت” اضافه شده رسمی. اما در نهایت هدف از گیربکس است که “به منظور کاهش فشار فوق العاده ای بر ما امنیت مرزی و مهاجرت سیستم با آزاد کردن پرسنل و منابع برای حفاظت بهتر از ایالات متحده حاکمیت و حکومت قانون است.”

زیر قوانین

جثه که نمی خواهم نام خانوادگی خود منتشر ملاقات Damaris زمانی که آنها در مدرسه – درست قبل از یک کودتای نظامی خود را پرتاب کرد و کشور را به هرج و مرج.

2017 با جثه فعال در Yoro وزارت امور خارجه در شمال هندوراس مبارزه علیه رئیس جمهور. که در سال بعد از او دستگیر شد و توسط پلیس و شکنجه او فرار کرد و به آمریکا

چند ماه بعد نادانسته به خوزه Damaris و گلپر (نام خود را تغییر داده شده اند به دلیل موارد خود را در حال انتظار) فرار شمالی نیز هست.

“آنها [تا به حال] شروع به تهدید او می گوید:” خوزه. “او می دانست که من می خواهم فورا ترک کنید و سعی کنید به او در پیدا کردن و کمک به آنها آمده است. … که چرا او نمی به من بگویید.”

او نشسته است در براونزویل ترمینال اتوبوس در کنار خود وکیل و او نمی خواهند به بحث در مورد موارد خود را بیش از حد به طور خاص در حالی که آنها هنوز در حال بررسی است. اما آنچه اتفاق افتاده این است که دشوار است برای بازشماری آرا به هر حال او می گوید و صدای او صاف است. Damaris رسیده مکزیک و به دنبال پناهندگی وجود دارد. اما “رک و پوست کنده, آنها سوء استفاده او” خوزه می گوید. “زمانی که او تصمیم به درخواست پناهندگی” وجود دارد و به جای اعمال در امریکا است.

هنگامی که او رسیده از ایالات متحده, مرز, جثه بود و زندگی در Austin, تگزاس, در انتظار یک حکم پناهندگی خود را ادعا می کنند. گیربکس به تازگی اجرا شده است.

شش ماه زودتر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال به پایان رسید خود را “تحمل صفر” سیاست در مرز جنوبی. این سیاست باعث عمده انتقاد برای جدا کردن بیش از 5,400 کودکان مهاجر از خانواده خود را.

اما MPP تن به تن شد به عنوان یک راه برای جلوگیری از unmeritorious پناهندگی ادعای “گرفتن دادگاه مهاجرت نتایج در سرعت بسیار سریعتر … در حالی که نگه داشتن خانواده در کنار هم” و سپس اقدام وزیر امنیت داخلی کوین McAleenan گفت: شورای روابط خارجی در ماه سپتامبر 2019.

در آن زمان Damaris و گلپر بودند در ماتاموروس به دنبال جایی برای خواب. آنها صرف هشت روز زندگی در خیابان, خوزه می گوید. آنها هر دو مریض شدم.

“آنجا بود که بارش باران وجود دارد سرد وجود دارد هیچ جایی برای استحمام به حمام,” او می گوید. “او نمی تواند لباس های خود را بشویید. آنها نمی دانند آنچه را که آنها در حال رفتن به خوردن بعد.”

در جثه این دادگاه در ماه دسامبر این نخستین بار بود که او می خواهم دیده می شود خانواده او در دو سال است.

“من فقط می تواند با آنها را برای 20 دقیقه در طول زمان که من می توانم ملاقات با وکلای,” او می گوید. “من نمی توانستم به [شخص] در آغوش گرفتن. من نمی توانستم با او بازی کند.”

“این بسیار دشوار است راه این دولت است که تقسیم خانواده,” او اضافه می کند. “ما در حال تلاش برای انجام کارهای راه حق درخواست قانونی برای آنها سخت است.”

هنری Gass/کریستین ساینس مانیتور

Damaris و جثه با هم بوده است 12 سال است ازدواج کرده بودند Feb. 1. پس از جثه چپ هندوراس در سال 2017, او به ندرت می بیند خانواده اش. Damaris و دختر, گلپر, اقامت در مکزیک به دلیل سیاست های ایالات متحده است که نیاز به asylees با انتظار و موارد به صبر وجود دارد.

میزان موفقیت 0.3%

خانواده اش هنوز هم در مکزیک و هنوز هم در MPP اما آنها حداقل نمایندگی قانونی (تنها 3 درصد از پناه جویان انجام دهد). و آنها دیگر در هندوراس. برای این جثه سپاسگزار است.

“من از طریق یک فرایند قانونی. من در مقابل یک قاضی من در دفاع از خودم شنیده شد,” او اضافه می کند. “در کشور من با این موقعیت من به عنوان یک فعال شما فقط باید دو چیز است: یکی شما هستید ترور; یا دو شما قفل شده است.”

پناهندگی به ایالات متحده در حال تبدیل شدن به طور فزاینده دشوار برای به دست آوردن آن است.

هدف از MPP “است که مانع از سوء استفاده از قوانین ایالات متحده و همچنین غیر شایسته یا غلط پناهندگی ادعای” USCIS رسمی نوشت. “این اجازه می دهد تا ایالات متحده به طور موثر اداره قوانین آن از جمله کمک قانونی پناهجویان و افراد فرار از آزار و اذیت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت محدود پناهندگی بیشتر در سال 2018 با از بین بردن ترس از باند و خشونت خانگی به عنوان معتبر زمینه را برای پناهندگی. آزار و اذیت بر اساس اعتقادات سیاسی است که هنوز هم معتبر و اساس آن است. در این زمینه جثه پناهندگی مورد ساده بود – نسبتا صحبت کردن حداقل.

“این بسیار قوی و جذابی مورد, اما در این آب و هوا می تواند هیچ چیز را مسلم گرفته شده می گوید:” استاد Steglich.

حدود 60000 مهاجران در MPP رسیدگی به اخراج از کشور و از طریق دسامبر 2019 فقط 187 موارد معادل 0.3% موفق بوده است با توجه به سوابق معاملاتي دسترسی تهاتری در دانشگاه سیراکوس. بسیاری از موفق پناهندگی موارد ونزوئلا و کوبا مهاجران فرار از اذیت و آزار سیاسی می افزاید: استاد Steglich اما مرکزی آمریکا ادعا می کند اغلب پیچیده تر است.

“واقعی پیچیدگی از این موارد نیاز به کارشناسان نیاز به صمیمی تر درک درستی از داستان های خود را و گیربکس اجازه نمی دهد که در همه” او همچنان ادامه دارد. “MPP شده است خرد کردن. این واقعا مسخره از دادگاه مهاجرت سیستم.”

فصل عروسی

Damaris و گلپر می توانید هر دو درخواست پناهندگی بر اساس “منسوب سیاسی نظر” – که در هندوراس آنها در مواجه با همان اذیت و آزار سیاسی جثه ادعا می کند او مواجه شده است.

ازدواج خود را در مورد که کمی قوی تر آنها امید – و آنها به تنهایی نیست.

Sallie Gonzalez محلی عدالت از صلح که officiated عروسی خود را آخر هفته گذشته می گوید او انجام داده است ،

“من در واقع احتمالا دو یا سه بیشتر در تقویم من برای [فوریه]. من عاشق دیدن خانواده های شاد با هم,” او اضافه می کند. “من نمی دانم که روند واقعی [پناه] اما اگر آن را کمک می کند تا آنها را پس از آن من همه برای آن است.”

تا کنون ازدواج نکرده کمک Damaris و گلپر از Matamoros. دو روز پس از عروسی CBP رد درخواست خود را به paroled و یا حذف شده از MPP. برای حفظ حریم خصوصی دلایل CBP مانع است از بحث در مورد موارد فردی است.

در ترمینال اتوبوس در هفته گذشته جثه چشم با اشک. “اگر من خانواده می رود [برای هندوراس] آن را خاص همسرم را به قتل می شود,” او می گوید.

گلپر “در حال حاضر او شخصیت خود را. من حتی نمی دانم او حتی نمی دانند که من هستم,” او اضافه می کند.

“من می خواهم برای ایجاد یک زندگی آینده آن دختر ما – چیزهایی که در هندوراس فقط اتفاق نمی افتد” او همچنان ادامه دارد. “ما فقط در حال رفتن به دریافت کنید که زمان را از دست دادیم و انجام بهترین ما می توانیم به عنوان یک خانواده به عنوان انسان, بنابراین ما می تواند کمک به این کشور است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو