به بازی یا نه به بازی: درسهایی از 1918 در ورزش در طول ویروس

تصویر قابل توجه است: طرفداران تماشای یک بازی فوتبال کالج در میان همه گیر پوشیدن ماسک با smidge اجتماعی فاصله بین آنها را در ردیف بعد از ردیف bleacher صندلی.

عکس 102 سال است.

گرجستان فناوری فارغ التحصیلان خوراک توییتر ارسال شده در سیاه و سفید عکس از صحنه در اعطای زمینه در سال 1918. دهه ها قبل از tailgates نخست-زمان kickoffs و میلیاردها در برنامه-پشتیبانی از تلویزیون پول, اخلاق از جان سخت طرفداران فوتبال کالج های بسیار متفاوت تر از امروز: خطرات گم می شود, ما در حال رفتن به بازی.

و هنگامی که طرفداران مجاز در استادیوم تاریخ نشان داده است که فوتبال می تواند دوباره قوی است.

“این واقعا چیزی است که آغاز شده و این موفقیت بزرگ فوتبال کالج در دهه 1920” گفت: جرمی Swick مورخ در کالج فوتبال سالن از شهرت. “مردم آماده بودند. آنها از جنگ. آنها می خواستند به بازی فوتبال دوباره. وجود ندارد به عنوان محدودیت های بسیاری در مورد بیرون رفتن. شما می توانید ثبت نام در مدرسه خیلی به راحتی. شما ببینید یک سطح از استعداد بازگشت به اتمسفر است. جدید وجود دارد پول است. آن را شروع به سر و صدا از خروش ’20s و زمانی که شما نگاه کنید به استادیوم بازوی مسابقه. که می تواند به ساخت بزرگترین و baddest ورزشگاه؟”

باز گشت به نظر می رسد طولانی و دور کردن حتی به عنوان برخی مدارس سعی کنید برای آماده شدن برای آنچه که بسیاری امید خواهد بود یک فصل کامل در این پاییز. در حال حاضر عناوین هنوز تحت بحث در مورد آنچه می تواند انجام شود با خیال راحت.

“من فکر می کنم بسیاری از مردم دریغ برای حضور در رویدادهای ورزشی به عنوان تماشاگر تا زمانی که وجود دارد ثابت واکسن” Georgia Tech استاد تاریخچه ورزش جانی اسمیت گفت.

“من فکر می کنم وجود دارد تشابه در آنچه که ما می توانند یاد بگیرند که از سال 1918 از نظر ما پاسخ به یک بیماری همه گیر” آقای اسمیت اضافه شده است. “شهرهای بودند که مردد و نمی تحمیل بسته شدن سفارشات به سرعت به حال به مراتب بیشتر از مرگ و میر. من فکر می کنم این درس ما می توانید در قرعه کشی به طور کلی از سال 1918 در مورد چگونه برای پاسخ به یک بیماری همه گیر است که بسته شدن سفارشات و اجتماعی فاصله موثر است.”

کالج فوتبال آن در حال حاضر در تلاش برای زمینه تیم در میان اثرات طولانی از جنگ جهانی اول وجود دارد محدودیت در سفر و تمرین و تعداد بازیهای انجام شده است. طبقه ارتش-نیروی دریایی بازی لغو شد در سال 1918 و تنها postseason بازی بود 1919 مسابقات شرق و غرب بازی در پاسادنا کالیفرنیا یک بازی بهتر از امروز شناخته شده به عنوان رز باول.

همه گیر بیمار بازیکنان و مربیان, کوتاه فصل و حتی مجبور برخی از دانشگاه ها به قراضه فصل خود را. در اکتبر. 13, 1918 واشنگتن پست انجام شده یک داستان است که اعلام شده این بیماری همه گیر “جارو کشور است مرگ برخورد ضربه به آماده سازی های لازم و با مرحله هنوز نامشخص چشم انداز هر چیزی است اما روشن است.”

پن مربی باب Folwell بهتر شناخته شده به عنوان اولین مربی غول نیویورک در بیمارستان بستری شد با آنفلوآنزای اسپانیایی و از دست رفته شش هفته طول سال 1918 فصل است. غرب ویرجینیا موفق به زمینه یک تیم و حداقل یک بازیکن فوت کرد زمانی که او را نادیده گرفته و سرد است که بدل به ویروس. میسوری دره کنفرانس که شامل کانزاس ایالت کانزاس و میسوری تعطیل می شود. پیتسبورگ و میشیگان به اشتراک گذاشته قهرمانی ملی, هر چند نه تیم از پنج بازی و همه آنها به جز یکی بود در ماه نوامبر برگزار شد.

در سپتامبر 1918 دوم و تا کنون مرگبارترین موج ضربه در ایالات متحده ضربه نهایی برای تیم تلاش برای برنامه ریزی یک فصل کامل. سرفصل کرد که شامل “ماسک برای میشیگان مردان” (روزانه Pennsylvanian اکتبر. 23) و “خشن سال برای فوتبال اما بازی آن را نشان می دهد فطرت” (روزانه شیکاگو تریبیون, Oct. 21).

“بسیاری از آنها را بسته تا اردوگاه به ویژه هنگامی که موج دوم رسید” آقای Swick گفت.

همه گیر شدند و بیش از 50 میلیون نفر در سراسر جهان از جمله 675,000 در ایالات متحده حتی با کاهش تعداد در سال 2020 آقای اسمیت گفت: طرفداران هنوز هم محتاط باشید.

“من فکر می کنم به طور کلی مردم در حال رفتن به بیشتر مردد به بازگشت به استادیوم امروز” آقای اسمیت گفت. “من فکر می کنم وجود خواهد داشت یک بخش خاصی از جمعیت است که بیشتر در مورد موج دوم. که یکی دیگر از درس به نگه داشتن در ذهن از سال 1918.”

و اگر طرفداران مجاز چه قوانین را در محل ؟ تلخ سوال بيشترین باید دانشگاه ها به دانش آموزان در پاییز: آن را امن برای, بسته, طرفداران داخل باتلاق یا کفش اگر این بیماری همه گیر است هنوز ؟

“من فکر می کنم زمانی که ما با نگاه کردن به این ایده از مردم با پوشیدن ماسک برای حضور در یک بازی فوتبال و بالا بردن سوال امروز مردم انجام دهید ؟ من مطمئن هستم که مردم به” آقای اسمیت گفت.

کالج, فوتبال, کمیسیون در اواسط ماه مارس اصرار ورزشی نمی توان این سقوط اگر دانشگاه ها باز نمی شود یک موضع تکرار توسط NCAA رئیس جمهور علامت Emmert. هنوز مدارس در حال کار سخت برای پیدا کردن راه برای بازی وجود دارد نشانه های دلگرم کننده حتی اگر دانشگاه ها به طور کامل باز در معنای سنتی.

خیلی بیشتر در معرض خطر از یک قرن پیش: تلویزیون پول, کاسه, های, کنفرانس, قهرمانی, cross-country travel همه نیاز به مرتب کردن. در سال 1918 وجود دارد بیش از 90 کالج, تیم های فوتبال. وجود 130 عمده کالج, تیم های فوتبال در سال 2020 در سراسر 41 متحده و رقابت در 10 همایش صرفه جویی برای یک تعداد انگشت شماری از مستقل.

به بازی یا نه بازی است که هنوز هم ضروری معضل یک قرن بعد اما فوتبال – ورزشی – بازگشت در برخی از نقطه به عنوان آن را در سال 1919. به اگدن استاندارد اشاره کرد پس از ورزش yearlong در دولت آن را “با نگرانی در انتظار خش خش از cleated کفش, خط فرو پیروزی و بازگشت از بزرگترین کالج های ورزشی.”

“مردم واقعا می خواستم به بازگشت به زندگی خود را” آقای اسمیت گفت. “ورزش همه چیز در مورد انسان تجربه ارتباط انسانی ، ما نه به معنای [بود] جدا شده است. این یک سرخوردگی بسیاری از مردم در سال 1918 و امروز. من فکر می کنم مردم قادر به شرکت در رویدادهای ورزشی است که نمادی از یک بزرگتر حس از دست دادن در امریکا است.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im