برای کمک به کسب و کار قرض, بانک مرکزی ژاپن خواهد شمع در اوراق قرضه شرکت های بزرگ

بانک مرکزی ژاپن رژیم صهیونیستی است. هاروهیکو کورودا ورود به جلسه روز دوشنبه.

عکس: تاکایوکی Kakuno/مهر نیوز

توکیو بانک مرکزی ژاپن گفت: این امر تقریبا سه برابر دارایی از بدهی های شرکت های بزرگ به ¥20 تریلیون دلار ($186 میلیارد دلار) برای سهولت در جمع آوری کمک های مالی برای شرکت ها تحت تاثیر این رمان coronavirus و آن را پیش بینی تیز انقباض در اقتصاد کشور در این سال مالی.

بانک مرکزی تعیین هدف جدید برای دارایی های اوراق قرضه شرکت های بزرگ و کوتاه مدت بدهی های شرکت به نام تجاری کاغذ. قبلا آن مجموع هدف برای دو بود ¥7.4 تریلیون. آن را مطرح حد در هر صادر کننده به ¥500 میلیارد تجاری کاغذ و ¥300 میلیارد دلار در اوراق قرضه شرکت های بزرگ از ¥100 میلیارد دلار برای هر.

در آن سیاست های قبلی جلسه در ماه مارس بانک مرکزی برداشته اهداف خود را برای شرکت ها-بدهی ها دارایی های با مقادیر کمتر.

افزایش ادامه داد: یک سری از اعتباری-بازار مداخلات بانک های مرکزی. فدرال رزرو متعهد در 9 آوریل به خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ به تازگی کاهش داد و به آشغال وضعیت و بانک مرکزی اروپا گفت: آن را قبول برخی از آشغال-دارای اوراق قرضه به عنوان وثیقه برای وام خود را.

بانک مرکزی ژاپن کاهش یافته قبلی خود هدف از خرید حدود 80 تریلیون ین اوراق قرضه دولت ژاپن در سال است. آن تعهد جدید است که برای خرید به عنوان بسیاری از اوراق قرضه به عنوان مورد نیاز برای نگه داشتن 10 ساله اوراق قرضه دولت عملکرد صفر است.

اقتصاددانان گفت: دولت-اوراق قرضه هدف در حال حاضر تبدیل به یک مرده چون بانک خرید در اخیر 12 ماه آمد به تنها در مورد ¥14 تریلیون دلار.

بانک مرکزی ژاپن کاهش داد و پیش بینی برای رشد اقتصادی و تورم در نور از coronavirus. آن را پیش بینی می کند که رشد محصول داخلی را کوچک بین 3% و 5% در سال مالی جاری به پایان می رسد که مارس سال 2021 در مقایسه با قبل پیش بینی از متوسط رشد. آن را پیش بینی تورم به استثنای مواد غذایی خواهد بود منفی 0.8% به منفی 0.4% در سال مالی جاری.

نوشتن به مگومی Fujikawa در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>