برای رفع اقتصاد تغییر طرز فکر: مودی و دیگر ارزیابی اقتصادی هند چشم انداز باید مجموعه زنگ زنگ زنگ

این هفته آژانس رتبه بندی moody’s هند بدهی در رتبه بندی و چشم انداز منفی است. آژانس همان حال به روز رسانی هند رتبه بندی در سال 2017. دولت تا به حال مشخص شده این دستاورد ، این بار با جمع و جور کردن ملاقات با رادیو سکوت.

مودی ارزیابی است جای تعجب ندارد. آن است که یکی دیگر از قطعه ای از شواهد که اقتصاد ما در شکل بد است و نه فقط با توجه به کوروناویروس. مودی بیانیه آمده: “در حالی که امروز اقدام گرفته شده است در زمینه بیماری همه گیر کوروناویروس آن را رانده تاثیر بیماری همه گیر. بلکه همه گیر تقویت آسیب پذیری در هند مشخصات اعتباری که در حال حاضر و ساختمان قبل از شوک است.”

چاد کرو

دلایل کلیدی برای مودی منفی مشاهده شد 1) عدم اصلاحات به اندازه کافی برای افزایش سرمایه گذاری های خصوصی; 2) اجرای ضعیف از اعلام سیاست; 3) استرس در بخش مالی; و 4) ناتوانی در کنترل هزینه های دولت منجر به افزایش کسری بودجه و بدهی. ترین unflattering خط در مودی گفته: “حکومت است که مواد به هند مشخصات اعتباری و یک ماده عامل امروز در جمع و جور کردن.”

حتی پس از تاج بحران است هند را فقط trudge. این می تواند galloped اگر ما چند چیز را راست. ما نمی. مودی گزارش مانند بسیاری دیگر از گزارش ها در اقتصاد ما در حال حاضر است فریاد ما. آن است که اصرار ما را به اقدام واقعی برای رفع اقتصاد ما. ما تا به حال پایدار و قوی ماموریت پس از 2014. پس از آن افرادی که در مورد مراقبت از اقتصاد بیش از توهین به پاکستان شده اند نا امید. همه چیز تغییر نکرده. در اینجا سه دلیل که چرا ما هرگز حل ما اقتصاد بدون توجه به آنچه.

برای اولین بار شهروندان هند فقط نمی مراقبت در مورد اقتصاد است. محو کردن یک معبد اراذل و اوباش پس از شما خواهد آمد. تدریس پاکستان درس میلیون ها نفر را تشویق شما. بحث در مورد اقتصاد مردم بی اعتنایی با حال خمیازه سخن گفتن و تغییر کانال. سیاستمداران آینه آنچه که مردم می خواهند. آن را در مورد یک شخص یا حتی یک دولت است. هنگامی که مردم شروع به مراقبت از رهبران شروع به مراقبت از.

چرا سرخپوستان مراقبت از اقتصاد ؟ این یک مخدوش و جذاب سوال. شاید سرخپوستان بلند پروازانه نیست به اندازه کافی. شاید ما معتقدیم در سرنوشت بیش از حد. ما فکر می کنیم پول تنها خواهد آمد اگر خدا آن را می خواهد و نه اگر همه ما برای آن کار می کنند. یا شاید ما نمی مانند پول و یا یک زندگی بهتر است. تا زمانی که ما دریافت مواد غذایی خوشمزه و یک تخت به خواب کافی است.

متاسفانه نتیجه خالص این اقتصادی بی تفاوتی دیده خواهد شد در سال آینده. ما را به معنای واقعی کلمه کل underemployed نسل. شما هنوز هم می تواند و ادامه خواهد داد برای به دست آوردن یک فارغ التحصیل در هند کمتر از 7,500 تومان یا 100 دلار در ماه است. این چیزی است که حداقل دستمزد مک دونالد همبرگر باله شنا می کند در ما, در یکی از هشت ساعت تغییر (و هیچ PPP مزخرف توضیح می دهد که این استارک دوگانگی.) همانطور که ما تبدیل شدن به یک ملت underpaid و underutilised کارمندان به عنوان شغل خشک امیدوارم جوانان در حال حاضر مشغول تماشای ویدئوها با ارزان 4G داده های بسته از خواب بیدار خواهد شد.

دولت هر کدام از سیاسی تقدیر است ضد کسب و کار. این یک بیانیه قوی. من مطمئن هستم که بسیاری از دولت را با عجله به آن را انکار کند. آنها به استناد به مورد علاقه خود را عبارت ‘سهولت انجام کسب و کار.” در چشم دولت سهولت انجام کسب و کار یک کارآفرین با داشتن چای و بیسکویت با یک افسر IAS که در آن دومی اجازه می دهد تا کارآفرین برای انجام کسب و کار. ‘ببینید مشکل از کجاست ؟ هند سهولت انجام کسب و کار ” است از آنچه آنها می گویند.

اما سهولت کسب و کار است نه ” من با قدرت هستم اجازه شما انجام کسب و کار به راحتی.’ سهولت کسب و کار اتفاق می افتد زمانی که ” من حتی با قدرت به راحتی نمی تواند به توقف و یا آسیب خود را کسب و کار.” این روان سوئیچ غیر ممکن است برای ما صاحبان قدرت. در ما ریشه دوانده کاست مانند طرز فکر کسب و کار نشسته زیر netas و babus. در آمریکا رئیس جمهور آشکارا sparred با مدیر عامل توییتر. توییتر مدیر عامل دانست که بدون توجه به آنچه که رئیس جمهور نمی تواند آسیب کسب و کار خود را. شما می توانید تصور کنید که در هند ؟ تا زمانی که “من نمی تواند صدمه دیده خود را کسب و کار آمده چه ممکن است’ می آید از netas و babus انجام کسب و کار در هند است هرگز به آسان است.

سوم, هندی صنعتگران فاقد نوآوری است. یک بیت از سرزنش نیز نهفته است با صاحبان کسب و کار نیز هست. بسیاری از آنها اجتناب نوآوری و ریسک پذیری و نمی پاداش استعداد. خود را علاقه اصلی نهفته در ترویج فرزندان خود را به بالا شغل (بدون در نظر گرفتن قابلیت یا استعداد) حضور احزاب با دیگر ثروتمند و قدرتمند مردم (و احساس آنها کسی در زندگی) و برای برخی از صرف پول بیشتر در مراسم عروسی از هند تاج نجات بسته است.

مطمئن شوید که بچه های خود را غنی بدون اینکه آنها را به انجام هر کار است. اما باید آنها نشستن در مدیر عامل صندلی? چرا آنها نمی تواند تنها زندگی کردن سهام و سود سهام? چرا کسی با استعداد به اجرا شرکت خود را? هند کسب و کار سازمانها مانند FICCI و CII (بچه ها که ستایش و تماس با هر بودجه یک تعویض بازی’) انجام بسیاری از رویدادها و همایش ها. در تقریبا تمام آنها بحث در مورد نوآوری است. تقریبا همیشه آنها بازگشت و هیچ چیز در مورد آن.

آیا می دانید که فقط فرد بازار capitalisation از اپل, مایکروسافت یا آمازون – جدید-سن شرکت های نوآور – نزدیک به بازار کلاه هندی تمام شرکت های فهرست شده در ترکیب ؟ آیا شما دیده می شود واقعا نوآورانه آمریکایی کارآفرینان ؟ آیا شما دیده می شود که چگونه آنها زندگی می کنند و فکر می کنم ؟ هیچ یک از که به شما الهام بخش? آن را فقط در مورد که برای تولد شما و خود را در کنار ماشین گران قیمت است ؟ یک زندگی با معنا و نه به ارث برده ماتریالیسم.

اقتصاد هند شده است در چنین یک حالت بد برای چند دهه. اگر ما رفع آن را به نسل بعدی خواهد وحشتناکی رنج می برند. همه ما – مردم, دولت و صاحبان کسب و کار – باید به تغییرات شدید به باورها ما اگر ما می خواهیم به اقتصاد هند در مسیر بازگشت.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>