برای انجام عادلانه به عشق رحمت

او تی شرت به عنوان خوانده شده “آیا عدالت, عشق, رحمت, راه رفتن متواضعانه” – سه چیز از خدا می پرسد از مردم خود را در کتاب مقدس کتاب میکا.

هنگامی که جاناتان آیرونز راه می رفت از یک زندان در شهر Jefferson, Missouri, به عنوان یک مرد آزاد در هفته گذشته مایا مور نمی تواند کمک کند اما قطره را به زانو در او قدردانی. پس از تبدیل شدن به متقاعد بی گناهی خود خانم مور در حال صرف سال تلاش برای تضمین آزادی خود را.

یکی دیگر از عوامل به درام اضافه لحظه ای: در سال گذشته در حالی که هنوز در او نخست خانم مور داده بود تا کار او به عنوان یک ستاره در زنان انجمن ملی بسکتبال اختصاص به او توجه کامل به این مورد.

او نبود کسی که می خواهم فقط به حال یک قلم مو با ورزش حرفه ای. خانم مور شش-زمان WNBA همه ستاره سابق لیگ MVP. به عنوان یک عضو از مینه سوتا سیاهگوش او می خواهم برنده چهار WNBA عناوین. که در بالا از دو قهرمانی ملی در دانشگاه کانکتیکات و یک مدال طلا برای تیم ایالات متحده آمریکا در سال 2016 بازی های المپیک است.

در سال 1998 آقای اتو در سن 16 سالگی شده بود سعی کردم به عنوان یک فرد بالغ در بر داشت و به جرم سرقت و nonfatal تیراندازی یک مرد در خانه خود را. او همیشه استادانی بی گناهی خود و تنها لرزان شواهد گره خورده است او را به صحنه است. اعتقاد خود را لغو شد که در آن نشان داده شد که دفاع از خود نشده بود با توجه به دسترسی به اثر انگشت شواهد است که می تواند کمک در مورد او. پس از 22 سال آقای آهن بود و در نهایت رایگان.

“تا زمانی که مایا مور رو درگیر [آقای آهن] فقط واقعا نمی باید این منابع به هر دو استخدام وکیل یا استخدام محققان می گوید:” خود را وکیل کنت Gipson. “آن را به قربانی یک سال از زندگی حرفه ای خود را در نخست خود را به انجام این کار است.”

ورزشکاران حرفه ای به طور منظم ملاحظه هدیه به موسسات خیریه ایجاد بنیادهای خیریه و به طور کلی استفاده از شهرت خود را برای ترویج علل مختلف. و بسیاری از آنها نیست نام خانواده. این هفته پتی میلز گارد در سن آنتونیو اسپرز تیم بسکتبال گفت: او کمک خواهد تمام پول او را بدست آورده که NBA فصل رزومه – بیش از 1 میلیون دلار – به سازمان های خیریه خود را در بومی استرالیا است که مبارزه با نژاد پرستی. او تصمیم گرفت به بازی او می گوید: از آنجا که “من نمی خواهم به ترک هر گونه پول در جدول است که می تواند در رفتن به طور مستقیم به جوامع است.”

خانم مور گفته است او را به آمدن WNBA فصل را به عنوان به خوبی. برخی از حدس و گمان است که او را بازنشسته در دسترس نباشد. او عدالت کیفری کار زده وتر با او پرورش عمیق او ایمان مسیحی است که هدایت او را از دوران کودکی است.

“آن را به من ضربه خیلی سخت است زمانی که من در مدرسه که خدا پدر من است و او است که هویت من” خانم مور گفت: در سال 2019 ، “او آنچه اهمیت ترین مورد که من هستم.”

خانم مور با استفاده از یک ورزش استعاره به توضیح تعهد خود را.

“مردم نمی خواهید به تماشای یک بازی ثابت,” او در مصاحبه ای گفت: بعد از آقای آهن’ انتشار. “آنها می خواهند برای تماشای یک بازی منصفانه و به طوری که همه ما برای پرسیدن در سیستم قضایی ما – بیایید عادلانه باشد.”

برای خانم مور یک زمین بازی جدید در حال حاضر ممکن است اشاره یکی نیست پر از پول و شهرت اما با انجام عدالت و محبت و رحمت و راه رفتن متواضعانه.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im