کنگره مخالفان به رهبری Sachin خلبان به دست آورده اند مکی با راجستان دادگاه عالی سفارش وضع موجود در رد صلاحیت متوجه خدمت به آنها را توسط مجلس CP Joshi. HC نیمکت پذیرفته است خلبان اردوگاه دادخواستی به implead مرکز در این موضوع ادعا می کنند که قانون اساسی ارائه ضد ارتداد تحت چالش است. اما خط پایین این است که این موضوع می تواند به حل و فصل رضایت تنها در کف مجلس قانون گذاری.

زمان و دوباره کف آزمون باقی مانده است بهترین روش اثبات یک دولت با ثبات است. Ashok Gehlot ادعا می کند او به حمایت از 101 MLAs در 200 عضو خانه. خلبان تا کنون ادعا کرد که رد صلاحیت درخواست زودرس است و او نشان داده نمی شود و در عین حال چگونه خود را از 19 MLAs رای خواهد داد در این رویداد از یک طبقه تست. ضد ارتداد مقررات در قانون اساسی رسمیت شناختن یک گروه جدایی طلب تنها اگر آن را می تواند جمع اوری دو-سوم از قانون گذاری حزب قدرت است.

Gehlot می خواهم خلبان اردوگاه رد صلاحیت شده قبل از کف آزمون در حالی که خلبان می خواهم به خرید زمان بیشتری به طوری که بیشتر MLAs می توان دید خارج از کنگره. در هر صورت به نظر می رسد مانند راجستان بحران سیاسی است که رهبری برای یک عکس در پایان مجمع طبقه. نبرد قانونی نیز خواهد بود کاملا به تماشای برای هر گونه توضیحات و یا تغییرات آن ممکن است به تفسیر ضد ارتداد قانون است.

دفعات بازدید : همچنین: برای کمک به خلبان اردوگاه در راجستان HC; هیچ اقدام علیه شورشی MLAs در حال حاضر: آخرین تحولات

دفعات بازدید: همچنین: باید اکثریت برخی شورشی کنگره MLAs مایل به بازگشت اما اسیر برگزار شد: Ashok Gehlot

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ثبت نام هات بیت

آموزش سئو