برای مقابله با چین تهدید که بلندی در لاک احیای کوه اعتصاب سپاه

با چین در حال حاضر رویکرد تهاجمی در نظر گرفته شده برای تسلط بر هند از نظر نظامی و سیاسی و فرار وضعیت در شرق لاداخ دهلی نو به نظر می رسد گرفتار شده اند در backfoot. در طول سال ما شده اند آرام به خوشنودی با اعتقاد به این که نظامی خویشتن داری در طول لاک همراه با “صلح و رفاه” رویکرد می تواند به طور دائم محیط هماهنگ بین دو کشور است. پکن به تازگی ثابت شده هر کس اشتباه است.

ما به شدت تهدید ملت با دو غیر قابل پیش بینی و خصمانه دولت و ارتش متمرکز در نگه داشتن ما را بی ثبات با اقدامات تهاجمی در سراسر مرزهای ما. در بزرگتر منافع و آرزوهای مردم ما, ما نیاز به نگه داشتن هر دو این کشورها در چک.

وجود دارد نیاز فوری به بررسی نظامی ما قابلیت ها و گزینه های به اطمینان حاصل شود که نه تنها ما آماده به مانع پکن ارضی جاه طلبی بلکه برای انجام عملیات تهاجمی فراتر از مرزهای ما. به طور همزمان ما نیز باید ارزیابی مجدد اینده تهدیدات در اقیانوس هند (IOR). به عنوان یک قدرت بزرگ در آسیا بسیار در خطر است ما نمی توانیم منفعل باقی می ماند در حال توسعه ما دفاعی یا استراتژیک قدرت طرح ریزی قابلیت های.

ارتش دارای سه اعتصاب سپاه برای عملیات تهاجمی به پاکستان است. در حالت ایده آل, دو اعتصاب و تشکل های مورد نیاز برای کوه, یکی برای هر لاداخ و شرقی مرزها. در سال 2013 دولت تحریم افزایش از 17 کوه اعتصاب سپاه با دو پیاده نظام بخش دو مستقل زرهی تیپ و قوی پشتیبانی رزمی در قالب توپخانه مهندس دفاع هوایی و هوانوردی گردان.

متاسفانه دولت نمی تخصیص بودجه جداگانه برای آن است. به عنوان یک نتیجه از افزایش متوقف شد در سال 2018 ترک کوتاه نیروی متشکل از سپاه HQ یک پیاده نظام تقسیم و برخی دیگر رزمی و پشتیبانی رزمی عناصر. این نیرو شد و پس از آن بیشتر tinkered با تست آنها را به عنوان کوچکتر یکپارچه نبرد گروه های توهین آمیز اقدامات در کوه. وضعیت فعلی و نقش 17 سپاه مبهم باقی می ماند.

با تغییر سناریوی نظامی در امتداد لاک زدن نیاز است به احیای 17 سپاه به طوری که این سازمان مجهز و آموزش دیده برای انجام عملیات تهاجمی soonest. در ابتدا سپاه باید تغییر نام 17 سپاه (استراتژیک عملیات) با نقش اصلی از انجام عملیات تهاجمی در کوه ها و نقش ثانویه در IOR با جدا شدن بخشی از سپاه. در حالی که این ممکن است صدای پیچیده با چین نیز اصلی تهدید برای ما جزیره دارایی ها و زمینه های مورد علاقه در IOR ما هیچ گزینه ای جز قطار برای نقش های متعدد فقط به عنوان برخی از عناصر موجود ما هستند و دو وظیفه برای انجام عملیات مختلف در مرزهای.

که به غیر با احتمال نظامی اتحاد در حال شکل با دیگر کشورها در منطقه آسیا و اقیانوسیه آن خواهد بود لازم را برای ما معتبر بوده و قدرت طرح ریزی نیروی آماده و آماده شده است.

در حالی که در حال حاضر ما باید به همراه استاندارد پیاده نظام بخش به عنوان اعتصاب عناصر سپاه در دراز مدت ما را مجبور به بالا بردن هوابرد و هوا حمل و نقل پیاده نظام گردان متشکل از نیروهای ویژه گردان parachute گردان و لاداخ و آروناچال پیشاهنگی (Para) واحد است. جدا از عادی پشتیبانی رزمی عناصر اعتصاب بخش خواهد نیاز به یکپارچه هوایی قابلیت همچنین به عنوان عناصر خاص مانند آپاچی و Chinook, هلی کوپتر, پرواز, پهپاد/ هواپیماهای بدون سرنشین واحد ، ارتش نیز نیاز به انجام یک جامع بررسی نقش و اشتغال از نیروهای ما به معنای غربی مرز و توازن و دوباره اختصاص این منابع به آماده شدن برای جنگ های آینده ،

آن خواهد بود لازم برای ایجاد زیستگاه و پشتیبانی لجستیکی برای قرار دادن عناصر اصلی هر دو بخش در Ladakh و آروناچال پرادش. همه نیروهای ویژه/ چتر/ پیاده نظام گردان باید به طور دائم وابسته به Stratops سپاه به منظور توسعه دامنه تخصص و همچنین برای اطمینان حاصل شود که عناصر اصلی باقی می ماند acclimatised و آموزش دیده برای ارتفاع بالا عملیات در تمام زمانها.

در حال حاضر که ما دیده شوم ارضی, طرح چین “اسلحه یا کره” را به حل و فصل کردن به یک “اسلحه و کره” سازش با reprioritising تمام عمده و جزئی دولت طرح برش هزینه های بی فایده در غیر ملزومات و ceremonials کاهش گسترده نیروی انسانی از دولت مرکزی و دولت و دقیق انضباط مالی. ارتش همچنین ممکن است به کاهش برخی از هزینه های بالای تجهیزات گرا واحد در غرب به ارائه بودجه مورد نیاز برای Stratops سپاه.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net