برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای می تواند به شما بدهد تا زندگی در یک خانه بزرگ?

واشنگتن

یک خانه با یک حصار دستک سفید در سرسبز حومه شده است یک رویای آمریکایی است. آن را نیز می تواند یک مانع عمده برای ایالات متحده شانس برش آب و هوا و گرم شدن کره زمین انتشار محققان در دانشگاه میشیگان گفت: در یک مطالعه در روز دوشنبه.

خانواده های ایالات متحده به حساب یک پنجم از این کشور در مجموع انتشار گازهای گلخانه ای با تشکر تا حدودی به آمریکایی ها به طور کلی اولویت برای خانه های بزرگتر و جادار حومه. کسانی که تنظیمات نیز ترجمه شده را به یک تولید گازهای گلخانه ای شکاف بین غنی و فقیر با ثروتمند خانوار در سال های اخیر ساطع حدود 25 درصد بیشتر از درآمد همتایان در خانه های کوچکتر محققان گفتند.

برای پایین آوردن آینده کشور تولید گازهای گلخانه ای آمریکایی ها ممکن است نیاز به تجدید نظر در چگونه زندگی می کنند, گفت:, بنیامین گلدشتاین یک نویسنده در مطالعه منتشر شده در مجله مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم.

“تغییر ساختاری است که مهم است و لازم است” گفت: آقای گلدشتاین یک استاد دانشگاه میشیگان. توسعه دهندگان ممکن است نیاز به دنبال گزینه های بیشتر در حال حاضر متراکم شهرک. سازندگان می تواند در نظر گرفتن کاهش کف فضاهای. و ساختمان های مسکونی ممکن است تجدید نظر در استفاده از گاز طبیعی یک سوخت فسیلی برای گرمایش و پخت و پز, او گفت:.

چنین اقداماتی ممکن است به خصوص مهم است توجه به این که بیش از 100 میلیون خانه جدید به شمار می رود ساخته شده در 30 سال آینده در حالی که این کشور 328 میلیون جمعیت پیش بینی شده است به رشد بیش از یک سوم در آن زمان.

از آنجا که طول عمر متوسط یک آمریکایی خانه است که حدود 40 سال در ایالات متحده خطرات یک “کربن قفل در” مگر آن مرتکب به بیشتر انرژی کارآمد خانه و محله محققان گفتند.

“ما نیاز به متراکم تر و کوچکتر خانه گفت:” آقای گلدشتاین که گفت خانه اندازه در ایالات متحده و کانادا غیر طبیعی بزرگ در مقایسه با دیگر کشورهای ثروتمند.

سیاست نیز باید مقابله با تولید گازهای گلخانه ای از ساختمان های موجود با اقدامات مانند مشوق های مالیاتی به خار تعمیرات اساسی و او گفت:.

این مطالعه برآورد انرژی با استفاده از 93 میلیون خانه های ایالات متحده بر اساس جزئیات از tax assessor سوابق 2015 از جمله یک خانه را اندازه سن و محل و تاریخ ساخت و ساز.

از طریق تجزیه و تحلیل کدهای پستی مطالعه نشان داد که همبستگی بالاتر و ثروت و بالاتر-سرانه مصرف انرژی و تولید گازهای گلخانه ای.

و محله های فقیر بیشتر در معرض خطر تغییرات آب و هوا با توجه به AP:

حتی اگر غنی تر آمریکایی ها تولید گرمای بیشتری به دام انداختن گازهای “فقیر بیشتر در معرض خطرات ناشی از بحران آب و هوا مانند امواج گرما بیشتر احتمال دارد به مشکلات پزشکی مزمن است که آنها را بیشتر در معرض خطر ابتلا به بستری یا مرگ هنگامی که در معرض گرما و اغلب فاقد منابع برای محافظت از خود و یا دسترسی به مراقبت های بهداشتی” گفت: دکتر رنه سالاس بوستون اورژانس پزشک و دانشگاه هاروارد آب و هوا سلامت محقق بود که بخشی از مطالعه.

اما, نیز وجود دارد تفاوت بزرگ با توجه به U. s. state: خانواده تولید گازهای گلخانه ای در هر دو شرق و غرب سواحل به مراتب پایین تر از در متحده در وسط کشور با داکوتای شمالی, اوکلاهما و میسوری داشتن در میان بالاترین میانگین خانوار تولید گازهای گلخانه ای.

وجود یک جنبش رو به رشد در ایالات متحده شهرداری برای مقابله با انتشار گازهای گلخانه ای از ساختمان های مسکونی و تجاری با شروع از ممنوعیت استفاده از گاز طبیعی در ساخت و ساز جدید. سان فرانسیسکو است که آخرین شهر به پیشنهاد چنین اندازه گیری.

در سطح فدرال دموکرات کنگره رونمایی آب و هوا سیاست طرح در اوایل این ماه که تماس برای به روز رسانی از کدهای ساختمان برای از بین بردن گازهای گلخانه ای است.

سازندگان می گویند که خانه اندازه بوده است روند نزولی پس از 2015 سال تمرکز در مطالعه است.

“نظرسنجی ما به طور مداوم نشان می دهد که مصرف کنندگان می خواهند خانه است که بیشتر انرژی کارآمد و گفت:” لیز Thompson, سخنگوی انجمن ملی سازندگان خانه های لابی گروه برای خانه صنعت ساخت و ساز.

این گروه گفت که چهار سال روند به سمت خانه های کوچکتر ممکن است در پایان این سال به عنوان مردم به صرف زمان بیشتری را در خانه در طول COVID-19 همه گیر است و ممکن است دوباره به دنبال فضاهای بزرگتر.

در سطح بین المللی, سوئدی, نوجوانان فعال گرتا Thunberg گفت: او را اهدا $1.14 میلیون نفر از دریافت جایزه او برنده به گروه مقابله با تغییر آب و هوا و دفاع از طبیعت است.

او گفت: در یک ویدیو ارسال شده در Instagram که این جایزه بود “پول بیشتر از من حتی می توانید شروع به تصور” و او امیدوار است این کمک خواهد کرد که او را “خوب انجام دهد در جهان است.”

این داستان شد به گزارش رویترز،. مهر نویسنده نازک لی پیروزی در رم کمک به این گزارش.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im