Coronavirus است مواج و تقریبا تمام جهان است در خانه. اینترنت به شدت تحت فشار از میلیون ها نفر از قفل کردن لپ تاپ-محدود مردم بی وقفه trawling net. اتحادیه اروپا به تازگی خواست Netflix به کم کردن سرعت خدمات خود را درخواست ‘don’t break اینترنت’. در ایتالیا بداهتا جم جلسات برگزار شد در بلوک آپارتمان به عنوان شهروندان بازی موسیقی و آواز خواندن. پس اعداد آلوده در حال افزایش هستند و بسیاری از آنها نیز آواز آهنگ آواز آبی.

Timepass همواره سنت هند مشخص شده توسط ساعت های طولانی را صرف بازی Carrom و لودو یا آواز antakshari و یا تماشای فیلم. البته در حال حاضر که “اجتماعی فاصله’ همچنین به حفظ آهنگهای مانند ‘Bahon mein chale aao’ یا ‘I wanna hold your hand’ دیگر نمی تواند آواز.

هیچ یک دیگر از ساعت مودی خواست شهروندان را به ایستادگی در درب و پنجره برای پنج دقیقه دیروز و کف زدن و یا حلقه, زنگ, سلام, بهداشت و درمان کارگران است. سلامت کارگران در واقع سزاوار تشویق ایستاده حتی اگر برای بسیاری از ما زمان هنوز هم ایستاده است. این بار به یاد این شعر: “این چیست اگر زندگی پر از مراقبت ما هیچ وقت برای ایستادن و خیره.”

در واقع کف زدن می تواند عالی timepass. به جای خانههای گلی خالی افزایش بیکاری و یا عظیم شکست کسب و کار ما می تواند به سادگی با خواندن آهنگ ” اگر شما خوشحال و شما آن را می دانم, کف زدن دست خود را.’ و یا ما می توانید سعی کنید برای گوش دادن به صدای یک دست, کف زدن یک ذن روش برای ایجاد تمرکز است. خوشبختانه در زمان جداسازی وجود دارد هیچ خطر ابتلا به کف زدن.

از آنجا که اقتصاد در حال حاضر زنگ زنگ زنگ زنگ زنگ است یک ایده خوب بیش از حد. Bengalis مثل همیشه در حال لذت بردن از خود aaram به دلیل طولانی پیش Bengalis متوجه شدم که در زمان از کار اخراج, بهتر است برای حفظ دروغ گفتن است.

خبر خوب این است که پدر و مادر ها با بچه ها و ما همه می گرفتن تا ما خواندن. برخی ممکن است خوشحال می شود و هر چند به منعکس کننده خلق و خوی تحریک با خانه قرنطینه الگوهای رفتاری در حال گردش از یک عصبانیت خانه نشین کارگردان کوئنتین تارانتینو, rechristened Quarantino. اما پس بین المللی ستاره فیلم تام هنکس و ادریس البا که آزمایش مثبت برای Covid-19 نیز کار را متوقف کنیم homestayers در پرستاره شرکت حتی اگر اکثریت قریب به اتفاق از ما هستند و نه بیکار غنی تنها غنی بیکار. زمانی که ویروس ساقه timepass ویروسی است.

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de