توسط Sylvia Jaggi Vasudev

وجود دارد که در آن انفعال می شود مهم تر از عمل است. در این زمان است که می خواهم. کمتر شما انجام بهتر – به خصوص در شرایط سفر و تعاملات اجتماعی. هند رفته از طریق حملات مالاريا و اخیرا دانگ و chikungunya. برای همه این بیماری های عفونی حامل هستند پشه ها. بنابراین ما همیشه در زمان اقدامات برای نابودی پشه ها. اما در زمان همه گیری ناشی از رمان coronavirus ما در حال حمل. بنابراین ما باید دروغ کم است.

ما در حال ساخت یک استراتژی آماده سازی و پیشگیری نه تنها برای کشور بلکه برای همه ملل است که به اشتراک گذاری یک مرز با ما. وجود دارد که هزینه زیادی برای این, اما در حال حاضر تمرکز بر روی زنده ماندن. برای زنده ماندن شما فقط باید در خانه بمانند و تمام اقدامات احتیاطی لازم است به عنوان توصیه شده توسط کارشناسان پزشکی و دیگران تا زمانی که لازم است به انجام این کار.

دشمنان که ما رو نامرئی هستند. این چیزی است که باعث می شود آنها بسیار خطرناک است. چرا که ما حامل آن است که اگر از یک فرد به دیگری ما نیاز به درک که شما دوستی و نزدیکی خود را به مردم این همه شما باید برای برخی از زمان. عشق باید پرورش در قلب خود را; آن نیاز نیست بیان شود جسمی, برای برخی از زمان. اطمینان حاصل شود که نه شما و نه هر کسی در اطراف شما می افتد قربانی به ویروس. اگر ویروس به شما می آید باید آن را متوقف کند با شما. شما باید زندگی می کنند با این تعهد تا از این است که بیش از. اگر شما در حال ناخوشی دور ماندن از دیگران است. این تبعیض نیست. کسانی که معقول را برای زنده ماندن این شرایط. کسانی که بی معنی خواهد بود ‘شجاع’ و مرده است.

در همان زمان وجود دارد بدون نیاز به وحشت در مورد آن. یک تفاوت وجود دارد بین اینکه precautious و دست پاچگی – دست پاچگی معنی است که شما انجام خواهد داد همه چیز اشتباه; precautious معنی است که شما انجام کارهای درست. ساده ترین چیز شما می توانید انجام دهید این است که به دور ماندن از همه.

ما نمی تواند تصمیم بگیرد چه چیزی زندگی را به ما بزنند اما آنچه ما از آن است که 100 ٪ ماست. در حال حاضر برای برخی از دلیل طبیعت به پرتاب یک ویروس مرگبار در آمریکا. اجازه دهید ما را به بهترین از آن. آن را نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای. در ضمن به دلیل آن است که نامرئی دشمن ما فقط تعظیم سر ما و صبر کنید برای برخی از زمان. اجازه دهید آن عبور کند.

زمانی که زندگی در اطراف شما است که در بحران و سپس خود را, هوش خود را به سلامت جسمی خود را حس تعادل عقل خود را, همه چیز از بیشترین مقدار است. زمانی که ما با یک چالش مثل این یکی که این هم به نوبه خود به سمت داخل. این زمان به نظاره نشست و نگاهی به زندگی ما بازتاب, استراتژی مسیر از آنچه ما می خواهیم زندگی ما می شود و بالاتر از همه متوجه شکننده طبیعت از وجود ما است. اکثر انسان ها نمی دانند این در یک روز به صورت روز. زندگی ما بسیار شکننده – میکروسکوپی ویروس می تواند ما را بکشند. این یک بررسی واقعیت برای همه ما است.

در حال حاضر شما باید یاد بگیرند که چگونه می شود بدون مقدار را انجام دهد. و بالاتر از همه کسانی که تا به حال هیچ وقت برای انجام یوگا در اینجا آن است. اگر شما نمی تواند چشمان خود را ببندید و تفکر از آنجا که شما مشغول بودند, در اینجا شما هستند. این بار چشمان خود را ببندید و نشستن.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im